Četnost dívčích jmen Sofie, Mariana, Amélie

5
16.3.21 23:13

Četnost dívčích jmen

Zdravím vás :)
Dělám průzkum :D Prosím o info, kolik znáte ve vašem okolí holčiček jménem Sofie, Mariana, Amélie od 0-3 roky. Prý je Sofii a Amélii mraky a já osobně žádnou neznám, a to pracuji v MŠ. Děkuji za váš čas :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46
16.3.21 23:16

Ahoj, osobně žádné jméno ve věkové kategorii v okolí nemám… Sofinku jednu a tě už je 8… Mariany znám asi tři, jedné je 12 a dvě už dospělé… A Amélie je za mě nádherné jméno :srdce: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.3.21 23:27

1 Sofie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12448
16.3.21 23:35

Sofii ano, Amelie znam 3 o neco starsi (10r,7r, 6r), Amalii i ve veku 0-3, Mariany znam 2 uz dospele, obe Slovenky, dite Mariana zadne.

edit. Ale me tri deti ve tridach nemaji Amelii ani Sofii. Nejcastejsi jmena ve tridach mych deti jsou Ella, Eliska a David.

Příspěvek upraven 16.03.21 v 23:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
16.3.21 23:36

Ani jednu 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721
16.3.21 23:38

@Hosikuma Sofinky znam v okoli ctyri,
Marianu jednu a Amelii zadnou.
A to nejsem matka, teprve jsem tehotna, takze neznam deti z hrist, skolek, skol a podobne a beru to ciste jen podle jmen holcicek, ktere maji kamaradky, zname, nebo treba sousedky.

Sofie mi prijde tak nejak celkove hodne caste jmeno, ale treba Mariana se mi libi opravdu hodne, to stejny Amelie nebo Amalie 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
16.3.21 23:43

Sofie 3×, Amélie 1×

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.3.21 23:43

Obcas zaslechnu zavolani na nejakou Sofii na detskem hristi, ale jinak žádnou neznam, ani ostatni dve jmena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 23:51

Dám to raději anonymně, kvůli nicku (doufám, že to admin pochopí, pokud ne, tak prosím rovnou o smazání, děkuji).

Jsem Mariana je mi přes 30 a žádnou v mé věkové kategorii neznám, vždy jsem všude byla jediná. V okolí znám jednu malou asi 8 let (mám z toho hroznou radost a vždy když slyším, že na ní máma volá, tak se otočím :lol: ).

Jinak v okolí znám 3 Sofie, 2 Sáry, asi 4 Amálie a asi 3 Eleny.

• Citovat
  • Nahlásit
370
16.3.21 23:56

Sofie 2 v rodině a Amálek a Amélií slyším v práci dost často. Dříve to nebyla běžná jména, ale začal bum tak cca před 10 lety. Každopádně jestli se ti líbí kašli na to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
16.3.21 23:58

Mě se třeba líbí jména která se už dnes nedávají, protože to byl bum 90 let. Např. Lucinka. Navíc Lucie je hodně tvárné jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.3.21 00:02

@Psisuchar naštěstí jsme se s manželem shodli a máme právě tyto tři favoritky, uvidime, které zvítězí, máme ještě chvíli čas, jen mě zajímalo, jak je to s tou četnosti. Za mě to byla sama Kateřina, Tereza, Lenka a Lucie i ve třídě byly po dvou třeba :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
17.3.21 00:07

@Hosikuma Aha :mrgreen:, tak vidíš já myslela že tyhle jména (Kateřina, Tereza, Lucie ) se už v dnešní době nedávají, protože tak se většinou jmenujeme my ( holky 70-80-90 ročník)…nebo asi většina :mrgreen: Já teď slyším samou Josefínou, Františku a ty která jsi zmínila. Ale určitě na to nedej,) Líbí? Líbí, tak co,)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20680
17.3.21 00:22
@Psisuchar píše:
Mě se třeba líbí jména která se už dnes nedávají, protože to byl bum 90 let. Např. Lucinka. Navíc Lucie je hodně tvárné jméno.

Lucie je strašný jméno, Lucina-Pucina, jak puchejř. Navíc jsou to pěkný husy, asi nějaká špatná karma. Jinak Sofinek znám asi 5, Amelii nebo Amalii 6 a Marianu žádnou. Ale už to není v kategorii 0-3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
17.3.21 00:24

@terien No nesmíš to přirovnávat. Jako hysterka Terka :mrgreen: atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat