Jsou tohle valgozní kotníky? – foto

2975
15.8.25 11:13

Valgozni kotniky? Foto

Dobry den, syn ma 2 roky a poradne jeste nebeha, spis tak kostrbate. Rikam si, zda nema treba valgozni kotniky. Poradite? Viz. foto. Jak to resit? Nosi boty s pevnym opatkem barefoot.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2015
15.8.25 13:00

Šla bych k fyzio.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13784
15.8.25 14:00

Ano, má. Je potřeba navštívit fyzioterapii, aby vám dala nějaké cviky nebo tipy, jaký pohyb častěji zařadit. Ale s tím, že moc neběhá, to souviset nemusí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klokanice17
20.8.25 13:01

Lehce ano, ale u nás třeba řekli že máme řešit až kolem 3.roku. Ze do te doby je to fyziologické…. Což nevim jestli je pravda, protože jsme ve 3 letech začali řešit a stále s tím bojujeme a to uz je synovi 5

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek