Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Dobry den, syn ma 2 roky a poradne jeste nebeha, spis tak kostrbate. Rikam si, zda nema treba valgozni kotniky. Poradite? Viz. foto. Jak to resit? Nosi boty s pevnym opatkem barefoot.
Ano, má. Je potřeba navštívit fyzioterapii, aby vám dala nějaké cviky nebo tipy, jaký pohyb častěji zařadit. Ale s tím, že moc neběhá, to souviset nemusí.
Lehce ano, ale u nás třeba řekli že máme řešit až kolem 3.roku. Ze do te doby je to fyziologické…. Což nevim jestli je pravda, protože jsme ve 3 letech začali řešit a stále s tím bojujeme a to uz je synovi 5