Vánoce a manžel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 19:25
Vanoce a manzel

Ahojky zeny,
jdu si pro radu a nazor.
Manzel prisel s tim, ze chce 23 prosince chce mit vanoce se svoji rodinou( maminka, sestra a bratr) nas bere jako deuhou rodinu i presto, ze tu ma rocni holku. Jenze uz ted delam vse sama, stromek, deti, darky, nakupy a dalsi to mi nejak nevadi, ale tohle je na mne moc. Vi, ze 23 se dela stromek, stahuje kapr a dalsi. Vse samo nakupuji ja, ale uz bych teda mohla delat vse. A stromek do stojanu nedam a stahnout kapra dokazu, ale jde o princip, ze nevi kde ma rodinu a ze kdyz uz si to teda vse udelam, tak nevim proc by tu mel vlastne na vanoce byt. A jeho posahana maminka rekla, ze to beru tragicky, ze je jasny, ze oni jsou rodina. No a deti nejsou vse. Vim, ze o holku nejevi zajem, ale manzel patri k manzelce a to ze ona ma 18 let milence a oni stale jen maze med kolem pusy je mi lito, ale mozna proto by mela podporit syna aby pomahal sve rodine. Me nejvic mrzi u manzela to, ze mi rekl ze jeho dcera a ja (mam teda jeste starsi dceru, ale neni jeho) nejsme jeho rodina, ze jsme druha, ale hlavni je maminecka a sourozenci!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

Halibar
Kelišová 6359 příspěvků 12.12.16 19:27

Tak to je masakr 8o

Denina01
Kecalka 446 příspěvků 12.12.16 19:30

Ahoj, to budou vaše první společné Vánoce jakože přímo 24.? Trochu ho chápu pokud je zvyklý na Vánoce s původní rodinou, že to tak chce i nechat. Asi by mi to nevadilo, že s rodiči si chce užít 23. důležitější je přeci ten další den a ten den chce být s tebou a dětmi :) Stromek klidně můžete dát do stojanu 22. nebo 23. ráno a kapra stáhnout 24. ráno nebo teda pokud na tom trváš, tak 23. před odchodem k mamce :)

žampion
Závislačka 3741 příspěvků 12.12.16 19:32

A to s ním ještě chceš být? 8o tohle mi manžel říct tak letí jak namydlený blesk :nevim:

vejilka
Závislačka 4705 příspěvků 12.12.16 19:33

No to snad nééé 8o a s takovým chlapem chceš být? Ani si nechci domýšlet jak bere tvoje starší dítě když jeho vlastní je až na druhém místě 8o

Russet
Extra třída :D 12118 příspěvků 12.12.16 19:34
@Anonymní píše:
Ahojky zeny,
jdu si pro radu a nazor.Manzel prisel s tim, ze chce 23 prosince chce mit vanoce se svoji rodinou( maminka, sestra a bratr) nas bere jako deuhou rodinu i presto, ze tu ma rocni holku. Jenze uz ted delam vse sama, stromek, deti, darky, nakupy a dalsi to mi nejak nevadi, ale tohle je na mne moc. Vi, ze 23 se dela stromek, stahuje kapr a dalsi. Vse samo nakupuji ja, ale uz bych teda mohla delat vse. A stromek do stojanu nedam a stahnout kapra dokazu, ale jde o princip, ze nevi kde ma rodinu a ze kdyz uz si to teda vse udelam, tak nevim proc by tu mel vlastne na vanoce byt. A jeho posahana maminka rekla, ze to beru tragicky, ze je jasny, ze oni jsou rodina. No a deti nejsou vse. Vim, ze o holku nejevi zajem, ale manzel patri k manzelce a to ze ona ma 18 let milence a oni stale jen maze med kolem pusy je mi lito, ale mozna proto by mela podporit syna aby pomahal sve rodine. Me nejvic mrzi u manzela to, ze mi rekl ze jeho dcera a ja (mam teda jeste starsi dceru, ale neni jeho) nejsme jeho rodina, ze jsme druha, ale hlavni je maminecka a sourozenci!

A to nemůže slavit s rodinou až 25.?
Jinak pro mě je první rodina syn a partner. Loni s námi byli jeho rodiče Na večeři a rozbalování. Nemám problém jet k nim na Štědrý večer, ale raději jsem doma jen s těma dvěma. Letos budeme jen tři.
Se zbytkem se potkáme o dalších dvou svátcích. Tak je to asi ve většině domácnostech. Kdyby se mnou manžel takhle mluvil, nevím, jestli bych s ním chtěla být.

Halibar
Kelišová 6359 příspěvků 12.12.16 19:34

Kolik mu (a tobě) je? Mi to přijde jako rozmazlenost. To se běžně dělá tak, že se rodina sejde a ne že se udělá „falešný“ Štědrý večer jen kvůli synáčkovi :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 19:34
@Denina01 píše:
Ahoj, to budou vaše první společné Vánoce jakože přímo 24.? Trochu ho chápu pokud je zvyklý na Vánoce s původní rodinou, že to tak chce i nechat. Asi by mi to nevadilo, že s rodiči si chce užít 23. důležitější je přeci ten další den a ten den chce být s tebou a dětmi :) Stromek klidně můžete dát do stojanu 22. nebo 23. ráno a kapra stáhnout 24. ráno nebo teda pokud na tom trváš, tak 23. před odchodem k mamce :)

Nase treti, vetsinou to bylo 25 coz mi nevadilo, ale u nas je to tak, ze rano 24 holka ceka jestli prijde jezisek a prinese stromek a kdyz se rano probudi, tak prijde. Mame to takhle po tri generace. No on tu 23 nebude je v praci a pak by jel k mamince. Nevim, ale prvni veceri by mel mit s nami. Myslim, ze pokud uz nekdo ma rodinu, tak jeho maminka uz jde na druhou kolej.

Fofrník
Závislačka 3490 příspěvků 12.12.16 19:35
@Denina01 píše:
Ahoj, to budou vaše první společné Vánoce jakože přímo 24.? Trochu ho chápu pokud je zvyklý na Vánoce s původní rodinou, že to tak chce i nechat. Asi by mi to nevadilo, že s rodiči si chce užít 23. důležitější je přeci ten další den a ten den chce být s tebou a dětmi :) Stromek klidně můžete dát do stojanu 22. nebo 23. ráno a kapra stáhnout 24. ráno nebo teda pokud na tom trváš, tak 23. před odchodem k mamce :)

No a po odchodu k mamce by tam mohl rovnou zůstat!!! Panáček by si měl udělat pořádek v tom kde je jeho místo. :zed: :zed:

Lekninka91
Extra třída :D 10421 příspěvků 12.12.16 19:36
@Denina01 píše:

Taky mě napadlo udělat stromek a kapra prostě o den dřív, však se houno stane 8o Neviděla bych to jako tragedii, že chce být o den dřív se svoji rodinou.. A nebo tam nemůžete jít všichni i s manželem? :think:

Denina01
Kecalka 446 příspěvků 12.12.16 19:37

V tom případě to beru když už máte své zvyky a tak… :) to pak je jiná, myslela jsem ze 23. má volný den… v tom případě je to trouba a souhlasím s tvou poslední větou

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 19:37
@Halibar píše:
Kolik mu (a tobě) je? Mi to přijde jako rozmazlenost. To se běžně dělá tak, že se rodina sejde a ne že se udělá „falešný“ Štědrý večer jen kvůli synáčkovi :D

33 je muzi. No a to je to co oni nechtej! Chteji byt jako rodina. Nas do toho neberou. I presto, ze jswm to navrhla, ze muzou byt spolecne a jasne bylo recene ne! Ja jsem jasne rekla, ze pokud 23 neprijde, tak at uz nechodi!

vejilka
Závislačka 4705 příspěvků 12.12.16 19:37
@Anonymní píše:
Nase treti, vetsinou to bylo 25 coz mi nevadilo, ale u nas je to tak, ze rano 24 holka ceka jestli prijde jezisek a prinese stromek a kdyz se rano probudi, tak prijde. Mame to takhle po tri generace. No on tu 23 nebude je v praci a pak by jel k mamince. Nevim, ale prvni veceri by mel mit s nami. Myslim, ze pokud uz nekdo ma rodinu, tak jeho maminka uz jde na druhou kolej.

to je ale deb. l že to musím tak říct jsi s takovým člověkem vůbec štastná? já si to tedy neumím představit že by tohle udělal muž mě..hodně by mě to zranilo

Kassy
Závislačka 3299 příspěvků 12.12.16 19:39

Takový je i normálně nebo mu hrabe jenom z Vánoc? Nemůže mít pocit, že to moc prožíváš a tlačíš ho do něčeho co nechce? Nebo jste s dítětem na druhé koleji dlouhodobě a Vánoce jsou jen poslední kapka?
Předpokládám, že slavit Štědrý den společně s jeho rodinou pro tebe nepřichází v úvahu (s takovouto rodinou by pro mě taky nepřicházelo). V tom případě bych mu řekla, že chce-li navštívit svou matku a sestru, tak až PO Štědrém dnu a že se s ním chci dohodnout na podobě společných Vánoc a na tom, co si vezme na starosti on, protože všechno sama nestíháš a nezvládáš. Slevila bych z požadavků na dokonalé Vánoce, klidně vynechala kapra, stromek pořídila jen malý a tak, pokud mu to nic neříká, nenutila bych ho, ale trvzla bych na tom, že bude s námi, NĚJAK se zapojí a vybere a koupí mi aspoň jeden dárek. Ať sám dá návrhy, jak se zapojí a jak si to celé představuje. V opačném případě, pokud nebude ochoten spolupracovat a dál bude trvat na tom, že ty a jeho dítě jste až druzí v pořadí, bych mu oznámila, že v tom případě se zařídím po svém, neb nehodlám slavit Vánoce s někým, komu na mě nezáleží, a hledala bych alternativu, kde Vánoce s dítětem strávit - u svých rodičů, sourozenců, s nějakou kamarádkou samoživitelkou… A po Vánocích bych si dobře rozmyslela, jestli s tímto člověkem chci dál žít. Já bych asi nechtěla.

vendulaaa
Závislačka 4900 příspěvků 12.12.16 19:40

Přizvala bych se se včemi dětmi též… :lol: A samozřejmě bych očekávala ty pravé Vánoce, takže samou lásku a jako bonus hodnotné dary. Ať se maminka plácne přes kapsu ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >