Vánoce - kde je ta diskuze?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NikiNaty
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 21.10.14 09:54
vánoce - kde je ta diskuze??

Ahoj, asi před měsícem se tady obnovovala loňská diskuze o vánocích a ručně vyráběných dárcích, tipech…hledám, hledám, ale marně..měla hoodně moc stránek a chtěla jsem si to pročíst, jenomže jsem si to zapomněla dát do záložek…Zakládat nové téma nemá smysl, pár tipů mám, bohužel jsem všechny už v minulých letech realizovala…děkuji za pomoc :) :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
bisonka
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 21.10.14 10:01

Ahoj, nevím přesně kterou myslíš, ale není to náhodou tahle? https://www.emimino.cz/…arky-166661/

Sobbi
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 21.10.14 10:05
NikiNaty
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 21.10.14 10:14

@bisonka moooc děkuji to je ona :) @Sobbi děkuji i Tobě, prostuduju obě dvě :)

bisonka
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 21.10.14 10:16

@NikiNaty Super, není zač :-) já ji mam v oblíbených a už delší dobu se jí dočíst :mrgreen:

NikiNaty
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 21.10.14 10:42

@bisonka pročítám to, zatím jsem u tlačenky a nakládaných sýrů (sýry dělám doma takže to všichni už dostávají jen tak) snad se tam dočtu nějaké té ruční práce :mrgreen:

Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 21.10.14 11:58

Protože letos jsem poprvé v životě pojala Vánoce jinak. Zatím jsem vytvořila 1.ručně dělanou věc jako dárek. Koupila jsem vázu a na ní pro ségru namalovala koně, moc mi to ale nejde, nejsem asi výtvarný typ :oops: máte někdo také nějaké nápady na doma vyrobené dárky? Chtěla bych podarovat všechny z rodiny něčím ručně vyrobeným. Četla jsem nějaké diskuse, ale většinou je to samé jídlo nebo šití, a já bych radši něco jiného. Šít neumím a jídlo jsem dávala každý rok :roll:

NikiNaty
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 21.10.14 12:21

@Mrs.GSdog tak jsem tu první stránku přelouskala a fakt 98% jídlo :( to dávat nechci… váza je moc hezká! fakt super :) já loni dělala mýdla, vaj. likér, čaje ve tvaru srdíčka, kreslený portrét, ale letos fakt nevím… domácí nudle udělám babičkám, mamce, tchýni, ale jako maličkost, jasně že něco k tomu.. zaujal mě tenhle košíček, zkusím ho vyrobit mamce :) začala jsem dělat perníkové svícny, ale to je na vánoce pozdě, takže to každý dostane jenom tak :) vyráběla jsem toho více, ale jsou to věci spíše na velikonoce atp

Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 21.10.14 12:31

@NikiNaty ten košíček je pěkný :palec: já ještě našla pár obrázků na netu, co by se mi asi tak ještě líbilo… a ještě mě napadlo, protože mamka se ségrou bydlí spolu a mají hodně šperků tak vymyslet nějaký stojan na náušnice řetízky a náramky :nevim:

Sobbi
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 21.10.14 12:42

Zeptam se jeste vas tady. Na te predchozi diskuzi se to nejak zastavilo :-) Shanim pytliky na to domaci musli, chci to dat do neceho pekneho, ale nemuzu nic sehnat. Nevite, kde se daji sehnat takove ty celofanove sacky? Bali do toho treba pralinky atd. Diky :-) @NikiNaty mydla jsou skvely napad

Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 21.10.14 12:46
NikiNaty
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 21.10.14 12:57

@Sobbi kupuju je nromálně v papírnictví :) nebo jsem si koupila celofán v celku a nastříhávám si z toho dle velikosti :) mýdla byly fakt hezké… nedělali jsme do formiček ale do srnčího hřbetu se zelenkavou barvou a dovnitř jsme vložili z modrého mýdla spirálu, kterou jsme si udělali chvíli předtím a nechali ztuhnout…ztuhnutí šlo docela rychle :)

NikiNaty
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 21.10.14 12:59

@Mrs.GSdog tak já normálně už košíček dělám :D ale na zkoušku menší cca 15 cm a jen kulatý.. a jde super :) a mám takový ten hnědý provaz, něco jako lýko :) háčkovat neumím, a krabička vypadá hezky..mamka má z Ikey takové ty jakoby šaty s plastovýma kolonkama, takže všechny řetízky a pod. má v tom..peněženku ušít neumím, ale je moc hezká a hrnek taky dobré :) :palec:

Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 21.10.14 13:09

@NikiNaty Mě zbyly barvičky ještě z té vázy, tak bych právě asi namalovala hrnečky. Napadlo mě koupit sadu hrnků a namalovat je babičkám do barev v jakých mají kuchyň. Měli by originály a ještě by to nebyl 1ks který se k ničemu nehodí ale celá sada na kávu.

Sobbi
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 21.10.14 13:15

@Mrs.GSdog jee, presne ty. @NikiNaty ja je prave nikde nevidela. Budu jeste hledat a nebo si je objednam. Vidis, to by me nenapadlo dat do srnciho hrbetu a pak nakrajet. Ja jsem snad nikdy nedarovala nic vyrobeneho. Ale ted jak jsem s malym mimcem spis vic doma, tak to zkombinuju. Koupene i darovane a uz se na to tesim :-) jeste tu budu sosat napady :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >