Vánoční dárek pro miminko, který ocení tatínek

147
13.12.12 16:51

Vánoční dárek pro miminko, který ocení tatínek

Ahoj, dohodli jsme se s přítelem, se kterým v březnu čekám miminko, že pod stromeček si nadělíme dárky týkající se výbavičky miminka. Nenapadá Vás nějaký dárek, který by u miminka ocenil hlavně tatínek? Nemůžu na nic konkrétního přijít.
Díky moc za tipy… Mx

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2159
13.12.12 16:54

Ja objednala stejny trika… nic chytrejsiho me nenapadlo… http://www.mayaka.cz/

tak jsem zvedava, co holky napisou…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65461
13.12.12 16:54

Malej dostal bodynka miluju taťku a maminčino sluníčko :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
13.12.12 16:55

Co třeba toto: http://www.heureka.cz/?h[fraze]=kniha+pro+tat%C3%ADnky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24379
13.12.12 16:55

Ma napada, ze dcerka mela puncosky s fotbalovym micem, nebo bodynko, overal s napisem my dady, i love dady…nebo tricka s napisem tatinkova holcicka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35974
13.12.12 16:55

Traktoristicky sluchatka? :mrgreen: hele nevim, co nejaka knizka, tuhle jsem videla neco jaka tata geek http://www.melvil.cz/kniha-tata-geek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
13.12.12 16:57
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
13.12.12 16:57

Tak znovu odkaz už funguje:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ncc1701
13.12.12 17:10

Kamarad koupil ctyrmesicnimu synovi autodrahu. Vloni lego technik, sanozrejme to vsechno stavel sam ;)

  • Citovat
  • Upravit
24798
13.12.12 17:10

Autodráha :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
13.12.12 17:10

@ncc1701 To říkám! :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
13.12.12 17:15

No me napadlo uplne neco jineho, jestli si budete davat darky co oceni hlavne miminko, ale tatinek na tom bude ucasten, tak co treba koupaci kyblik a k tomu olej. Dceru koupal manzel, pak ji namasiroval a docela si do uzil. Koupe ji dodneska. Tak aspon koupite neco praktickeho.

nebo treba lahvicky, i kdyz planujes kojit, tak se aspon jedna lahvicka pro jistotu hodi a k tomu i nejake to UM, u druheho ditete se mi to docela hodila, kojeni je boj a dokrm dostava. Krmit pak muze i tatka. Vlastne i dceri jsem pak pozdeji dala lahvicku s odsatym mlikem…ty muzes pak v klidu si skocit treba ke kadernikovi nebo tak.

jestli si myslis, ze by tatka nosil, tak treba satek, nebo spis ergonomicke nositko. Muj muz satek neuvaze, ale v nositku nosil, sice pozdeji, ale nosil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2282
13.12.12 17:17

Tak u nás by uspělo tohle: http://www.ikea.com/…ts/57212295/ viděli jsme to u známých a přítel se od toho nemohl odtrhnou :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2331
13.12.12 17:22

@ncc1701 takhle my letos budeme mít PSP asi.. :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4441
13.12.12 17:23

@veberun můžu se zeptat za jak dlouho po objednání trika došli? úplně mě chytli že bych objednala manželovi a prckovi, ale jestli neni do vánoc pozdě… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek