Vánoční hodiny? Jak u vás chodí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 20.12.17 20:23
Vánoční hodiny? Jak u vás chodí?

Ahojky, chci se zeptat v kolik tak hodin cca večeříte v kolik rozbalujete dárky? Popřípadě jak trávíte Vánoční den? Jakou pohádku máte nejraději? Když jsou ty Vánoce pojdme pokecat :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

tini
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 5 inzerátů 20.12.17 20:28

Dopoledne obaluju a dodelam salat, jdeme ven na zahradu a nadelime ptackum.Kdyz mladsi spi, uz pomalu smazim a cca v 16h uz jdem veceret, aby se vse stihlo, vcetne pohrani si.Jdou spat ve 20h jako obvykle, jeste jsou male. Pohadky moc nestihame, tak na ne koukame uz behem adventu.

Ice79
Závislačka 2554 příspěvků 20.12.17 20:28

My se letos kvůli prcka budeme snažit večeřet už tak kolem 16h, ať si malý užije dárků, než bude unavený.

lachtanice86
Kelišová 5501 příspěvků 20.12.17 20:30

Večeře kolem 6, potom dárky. Štědrý den : ráno ozdobit stromeček, potom s dárky k mým rodičům, za babičkou 60km, za tchyni, potom domů a pripravit 2jidla k večeři - já guláš a manžel řízek a salát. Na pohádky nekoukame, to raději horor. Jo jsme bez dětí.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.12.17 20:37

@onajeblond kolem půl páté až páté jídlo, pak dárky dle hlavní pohádky :lol: Jinak moje nej je jednoznačně princezna se zlatou hvězdou na čele.. to je prostě :srdce:

Příspěvek upraven 20.12.17 v 20:37

Hořec
Závislačka 4960 příspěvků 20.12.17 20:37

Večeříme v cca 17.00-17.30. Po večeři pouštíme chvíli skořápkové lodičky, rozkrojíme jablko. Já jdu s dětmi vyhlížet Ježíška do pokoje a muž dává dárky pod stromeček.

katyna1984
Kecalka 458 příspěvků 20.12.17 20:38

Polevku delam den predem, rano si obalim rizky, kapra a klobasy. Salat dela mohe namka, ktera je na Vanoce u nas i s tchyni a svagrem. Pak pujdeme na hrbitov. Kolem ctvrte zacnu smazit, v pet vecerime, pak jdou deti k mamce si pro darecky, my zatim nachystame doma. A pak uz huraaaa na to

Borůvka1990
Kelišová 5372 příspěvků 20.12.17 20:39

Večeře v 17hod, pak koupel a zatímco jsou děti ve vaně, tak dárky :think:

Tableta
Závislačka 3936 příspěvků 20.12.17 20:40

Ráno dárky, ať si je užije. Oběd mezi 11-12, máme kubu. Salát dělám den dopředu, večeříme v 17. Nebudeme dělat nic speciálního, prostě takový běžný den. Dcera má 2 a půl, u pohádek nevydrží ani 5 minut a vlastmě je to tak se vším :mrgreen:

Malike
Extra třída :D 11612 příspěvků 20.12.17 20:42

Den před štědrým dnem bramborový salát a zdobení stromečku. Na Štědrý den ráno pohádky, dopoledne jdem na koledy, odpoledne omrknem asi 30 motorkářů v obleku Santy a loni za sebou táhli celý betlem, jak jezdí po městě spanilou jízdu. No pak priprava a k 16:30 se sejdeme celá rodina..a zahájí se poklidná večeře v krátkodobém časovém úseku kvůli 4,5 letému co neumí dlouho sedět v klidu.Pak ke stromečku…2-4h večerního veselí a rozchod do svého. :mrgreen:

Netopirek
Echt Kelišová 7625 příspěvků 20.12.17 20:53

Všechno mám připravené den dopředu. Dopoledne jdeme na procházku. Pak kdo chce tak si dá oběd - vinnou klobásu. Já pak začínám smažit. Mladší spí po obědě cca do dvou, starší kouká na pohádky nebo filmy. Když se začne stmívat tak se jdeme všichni postupně koupat, načančáme holky, uděláme fotky dokud jsou čistý a jdeme večeřet. Já jdu potom s dětmi před barák pálit prskavky, aby Ježíšek věděl, že už může přijít. Kupují na to ty dlouhý :mrgreen: Chlap mezitím uklidí po večeři a dá dárky pod stromeček.
V šest už mívají holky všechno rozbalené a hrají si s hračkami.
Spát chodí max o hodinu později tj 9a10.

Pohádky koukáme klasické české i Disney.
Vánoční Shrek, Polární express…
Nejraději mám 12 měsíčku, Princeznu se zlatou hvězdou a starou Popelku

jestericka34
Kecalka 335 příspěvků 20.12.17 20:58

U nas večeříme kolem 17h. Veškerou přípravu na jídlo děla manžel, polévku, bram. salat. Ja si dopoledne obalím řízky. Stromeček zdobíme letos v pátek večer. Když je hezké zasněžené počasí jdem s dětma na procházku. Jelikož na štědrý den sníh roky není, hrajem si a koukáme na pohádky. Po večeři jdu s dětma před barák vypálit par prskavek, to děti milujou a manžel zatím připravuje dárečky. Kluci si většinou do půlnoci hrajou a ty nej dárky, jdou spinkat s nima…

LLenule111
Závislačka 3159 příspěvků 20.12.17 21:02

Nevím jak to bude letos, zda nebudu na štědrý den v porodnici, ale ráda bych byla doma. Jinak u nás po snídani, kdy je vánočka s máslem, džemem, kakao se zdobí stromeček, pak pohádky, místo obědu máme zavináče s rohlíkem kolem 14.hod. a večeříme kolem 17.hod,pak dárky.

Janasas
Kelišová 5020 příspěvků 20.12.17 21:04

U nás jíme okolo půl 5.. A potom je tradice, že děti dárky si užívají a my sledujeme Popelku- letos nic, protože po dlouhé době neni..

Janasas
Kelišová 5020 příspěvků 20.12.17 21:05

@Netopirek 12 měsíčků mám ráda, letos je na Štědrý den, tak se těším..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama