Váš názor na koupání malých dětí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

prekvapenana2
Kecalka 223 příspěvků 20.12.17 16:22
Vás názor na koupání malých dětí

http://tn.nova.cz/…-anketa.html

Jaký na to máte názor? Já se přiznám že miluji tu chvíli klidu kdy partner koupe dcerku a já si hodím nohy nahoru a konečně si vypiju své již studené kafe

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Kelišová 7112 příspěvků 20.12.17 16:24

To je asi jako kdyby mi manžel zakázal koupat syna - blbost!

Paoloska
Echt Kelišová 8032 příspěvků 20.12.17 16:27

@prekvapenana2 Ta ženská je normálně švihlá  :zed:

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 20.12.17 16:31

By mě teda zajímalo, když nedej bože zemře jeden z rodičů tak budou děti chodit špinavé? U nás pokud situlace dovoluje, tak koupeme malou společně.

Pidulka1991
Závislačka 2617 příspěvků 20.12.17 16:35

Dceru je ji rok a sama jsem ji koupala tak 10×, jinak koupe manzel a fakt to neni pedofil, jen je cely den v praci, tak mumoc casu na ni mezbyde a ja jsem rada, ze mam chvili klid

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19026 příspěvků 20.12.17 16:37

Kristova noho :mrgreen:
Můj syn asi začne za chvíli chodit s bramborama za ušima, páč můj chlap koupání tak nějak pravidelně nestíhá.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ta australanka je pěkně švihlá a manžel musí mít svatořář…

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 20.12.17 16:43

Kdyby mela syna, tak by delala co? 8o

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 20.12.17 16:47

Koupat ji nemuze a oblikat jo? Uspavat? Byt s ni sam?!? Tak pokud ma normalniho manzela tak je to blbost. A pokud nema tak to ma blby:(

Osobni zkusenost takovou nemam, nicmene JA se se svymi syny koupu. Fuj, jsem uchylacka. A dokonce i pindiky jim meju!!! Si to predstavte! (A navic v ty vane mame trojku!)

Macik.S
Kecalka 283 příspěvků 20.12.17 16:49
@tartaletka píše:
Kdyby mela syna, tak by delala co? 8o

Koupal by jen manžel. :lol:

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 20.12.17 16:50

@Macik.S a prebaloval a az by byl vetsi, tak venku by ho nechala pocurat do kalhot… :mrgreen:

bublinek
Závislačka 4890 příspěvků 20.12.17 16:53

Tak u nás by si myslela, že jsme úchylové. Dcera, když se špatně umyla, tak jí frnda svědila a pak z toho byly kvasinky.
Naučili jsme jí, že jí s hygienou pomáháme my. No a tak se od nás z koupelny ozývá: Tati, pojď mi vystříkat frndu. :lol: :oops:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9126 příspěvků 20.12.17 16:55

Tak dnes oznamim klukům, ze je bohužel uz koupat nemůžu a protože táta chodi domu příliš pozdě, tak se musí umýt, usušit a v případě mladšího i přebalit sami. Vlastně je to prima - konečně budu mít klid a zabalim aspoň nějaké dárky :mrgreen:

Hoa Mai
Kelišová 5432 příspěvků 14 inzerátů 20.12.17 16:57

Paní je velmi decentně řečeno hloupá a paranoidní. Já mám sice syny, ale koupu je občas taky (jinak je to víceméně partnerova aktivita) a co jsem se jich napřebalovala! :-D A vzhledem k tomu, že se jim dělá v tříslech ekzém, tak je na oněch partiích téměř denně mažu. Asi jsem pedofil… :zed: :zed: :zed:

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.17 16:58

To je zas neco :?. A já se se synem dokonce i koupu :P

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 20.12.17 17:02

Blázen baba

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama