Pouštíte lidi k vám domů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 17.12.17 21:40
Pouštíte lidi k vám domů?

Teď jsme s kamarádkou vedli takovou debatu a zjistili jsme, že každá měla kamarádku, „ke které se nechodilo“. takovou tu, co se k nim nikdy nesmělo, její rodiče nikoho nepouštěli domů a neměli nikdy, vůbec nikdy, žádné návštěvy.

Tak jsme hloubaly nad tím jestli takoví lidé ještě jsou, nebo jestli jsou teď v té staré generaci. :think:

Nemyslím lidi, co nemají bohatý společenský život. Ale ty, co k nim nikdo nesmí. Nikdo. :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Reakce:

VitaminC
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 17.12.17 21:47

Ja nemam rada navstevy. Mozna to plyne z toho, ze jsem v detstvi byla ta kamaradka, ke ktere se nechodilo.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 17.12.17 21:48

Já jednu takovou rodinu znám. :nevim: Je dost lidí, co si střeží soukromí víc.

Znám i takové, co si návštěvy nezvou kvůli tomu, že nemají dost uklizeno, tak aby je náhodou nepomluvili :mrgreen: Třeba i některé mé kamáradky se hrozně divily, když jsem si pozvala domů pediatra, v zimě, po příjezdu z porodnice. Že by tohle nechtěly ani náhodou…

Ale určitě znám víc těch, co si z domu v podstatě dělají průchoďák a nevadí jim to.

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 17.12.17 21:52
@VitaminC píše:
Ja nemam rada navstevy. Mozna to plyne z toho, ze jsem v detstvi byla ta kamaradka, ke ktere se nechodilo.

Svým způsobem tě chápü. K nám se chodilo, návštěvy mám ráda, ale ne v soukromých částech domu. Jsem ráda, že máme dost prostoru, že si to můžu dovolit. Pozvat někoho do prostor, co máme „pro návštěvy“.

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 17.12.17 21:52

@VitaminC A proč se k vám nesmělo? Vůbec nikdo?

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 17.12.17 21:52

K nam se vzdycky mohlo, nasi s tim nemeli problem a ja sama s tim taky problem nemam, jak pise @Ms.Ragdoll muj byt byva casto pruchodakem :mrgreen:

Takovou rodinu, co popisujes, neznam asi zadnou. Nikdy jsem se s tim nesetkala.

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 17.12.17 21:53

@Bábrdl Takový byly moji rodiče, resp. mamka. Sice to nikdy neřekla vyloženě nahlas, ale dávala mi najevo, že jí to vadí. Věkem se to zlepšilo a pak mi tam jedna, dvě kamarádky běžně chodily.
Mám děti ještě malé, tak zatím chodí jiné maminky i s dětmi. Ale určitě jim bránit nebudu. Ale asi budu pes na vysedávání na PC a tak :think: Uvidíme.

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 17.12.17 21:53
@Ms.Ragdoll píše:
Já jednu takovou rodinu znám. :nevim: Je dost lidí, co si střeží soukromí víc.

Znám i takové, co si návštěvy nezvou kvůli tomu, že nemají dost uklizeno, tak aby je náhodou nepomluvili :mrgreen: Třeba i některé mé kamáradky se hrozně divily, když jsem si pozvala domů pediatra, v zimě, po příjezdu z porodnice. Že by tohle nechtěly ani náhodou…

Ale určitě znám víc těch, co si z domu v podstatě dělají průchoďák a nevadí jim to.

Tak to já nejsem člověk, ke kterému by se mohlo spontánně. potřebuju buď a) uklidit v běžně užívaných částech domu, nebo b) zatopit v těch neužívaných. :mrgreen:

Lewisa
Stálice 94 příspěvků 17.12.17 21:53

K nám se moc nechodí, protože bydlíme z ruky, ale nemám s tím obecně problém, pokud se to nahlásí aspoň dopředu. K manželovi se moc nechodilo, aby děti nenadělaly nepořádek. A k nám se taky moc nechodilo, protože to k nám taky měli všichni daleko. Ale třeba o prázdninách u nás byl vzdálený bratranec týden nebo kamarádka ze školy na 2-3 dny. Zpětně rodiče obdivuju, já mám trochu trému dávat cizím lidem jídlo, které třeba nemám vyloženě v paži. Co kdyby to nedopadlo úplně na 1 :oops:

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 17.12.17 21:54
@Azeretereza píše:
K nam se vzdycky mohlo, nasi s tim nemeli problem a ja sama s tim taky problem nemam, jak pise @Ms.Ragdoll muj byt byva casto pruchodakem :mrgreen:Takovou rodinu, co popisujes, neznam asi zadnou. Nikdy jsem se s tim nesetkala.

Nikdy? Já několikrát. Jako dítě nebo studentka.
A když už to ta maminka dovolila, byla jak na jehlách, furt chodila za námi a bylo tam dusno

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 17.12.17 21:55

Jinak já mám návštěvy ráda, ale tak nějak normálně…určitě nepotřebuju mít doma nasáčkovaný lidi den co den, to vůbec. Spíš jsem na takovou tu střední cestu. Mám ráda svůj klid:)

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 17.12.17 21:56
@Aries6 píše:
@Bábrdl Takový byly moji rodiče, resp. mamka. Sice to nikdy neřekla vyloženě nahlas, ale dávala mi najevo, že jí to vadí. Věkem se to zlepšilo a pak mi tam jedna, dvě kamarádky běžně chodily.
Mám děti ještě malé, tak zatím chodí jiné maminky i s dětmi. Ale určitě jim bránit nebudu. Ale asi budu pes na vysedávání na PC a tak :think: Uvidíme.

Já jsem si všimla, že se za to ti dospělí jakoby svým způsobem styděli, že se snažili dělat, jakože to je normální nemít návštěvy nebo se třeba snažili to překonat, ale pak byli u té návštěvy dítěte šíleně nervózní.

Zajímalo by mě proč? :think:

The_Assassin
Kecalka 442 příspěvků 17.12.17 21:56

Moji rodiče takoví jsou a vždycky byli, nejsou moc společenští, nemají moc přátel, tak neměl nikdo důvod k nim chodit. Já jsem si jako dítě taky nesměla přivést kamarádky a mrzelo mě to. Rodiče si vždycky střežili „to svoje“ a nechtěli cizince ve svém teritoriu.

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 17.12.17 21:57
@Ms.Ragdoll píše:
Jinak já mám návštěvy ráda, ale tak nějak normálně…určitě nepotřebuju mít doma nasáčkovaný lidi den co den, to vůbec. Spíš jsem na takovou tu střední cestu. Mám ráda svůj klid:)

O tom ale nemluvím.
Jde mi vyloženě o lidi, co jim vadí jakýkoliv člověk v bytě.

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 17.12.17 21:57
@The_Assassin píše:
Moji rodiče takoví jsou a vždycky byli, nejsou moc společenští, nemají moc přátel, tak neměl nikdo důvod k nim chodit. Já jsem si jako dítě taky nesměla přivést kamarádky a mrzelo mě to. Rodiče si vždycky střežili „to svoje“ a nechtěli cizince ve svém teritoriu.

A ty? Jestli se můžu zeptat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama