Volný Billa bodík - paní z Buštěhradu či Kladna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cvrčínek
Kecalka 136 příspěvků 16.12.17 19:48
Volny Billa bodik - pani z Bustehradu ci Kladna?

Vsechny vas zdravim! Najde se mezi vami maminka, ktere doma prebyva 1 Billa bodik na plysaky, ktery bych si mohla zitra okolo obeda vyzvednout? Nevite, zda v Kladne nebo kde konkretne v Praze jeste maji plysacky? Moc dekuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Adlita
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 17 inzerátů 16.12.17 20:12

V Praze absolutne uz nikde zadne :-/

ježibaba123
Kecalka 262 příspěvků 16.12.17 22:09

Já myslím, že nejsou už nikde :roll: Mám 2 karty a můžu je hodit do popelnice…

Cvrčínek
Kecalka 136 příspěvků 16.12.17 22:41

No to snad neee :(

Adlita
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 17 inzerátů 17.12.17 10:11

@ježibaba123 Ja mam take dve a uz jsou fakt uplne k nicemu. Dostala jsem info, ze maji jeste plysaky v Uvalech, kde jsme drive bydleli. Tak tam muz jel a taky uz vubec nic. Rekli mu, ze v centralnim skladu uz nejsou a tudiz uz zadna prodejna nemuze zadne dostat a ze jezdime zbytecne. Ja sama objela 4 billy u nas v okoli a rekli mi uplne to same. Maji tam napsano do vyprodani zasob, tkz nelze nic namitat. Holt mame smulu :?

-Evka-
Závislačka 3583 příspěvků 17.12.17 12:06
@Adlita píše:
@ježibaba123 Ja mam take dve a uz jsou fakt uplne k nicemu. Dostala jsem info, ze maji jeste plysaky v Uvalech, kde jsme drive bydleli. Tak tam muz jel a taky uz vubec nic. Rekli mu, ze v centralnim skladu uz nejsou a tudiz uz zadna prodejna nemuze zadne dostat a ze jezdime zbytecne. Ja sama objela 4 billy u nas v okoli a rekli mi uplne to same. Maji tam napsano do vyprodani zasob, tkz nelze nic namitat. Holt mame smulu :?

Nesbírám, ale zaslechla jsem prodavačku v bille, že už nejsou a pro případné info si mají zavolat někam na centrálu do Malešic.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama