Reklama

Volný Billa bodík - paní z Buštěhradu či Kladna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cvrčínek
Kecalka 137 příspěvků 16.12.17 19:48
Volny Billa bodik - pani z Bustehradu ci Kladna?

Vsechny vas zdravim! Najde se mezi vami maminka, ktere doma prebyva 1 Billa bodik na plysaky, ktery bych si mohla zitra okolo obeda vyzvednout? Nevite, zda v Kladne nebo kde konkretne v Praze jeste maji plysacky? Moc dekuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Adlita
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 31 inzerátů 16.12.17 20:12

V Praze absolutne uz nikde zadne :-/

ježibaba123
Kecalka 260 příspěvků 16.12.17 22:09

Já myslím, že nejsou už nikde :roll: Mám 2 karty a můžu je hodit do popelnice…

Cvrčínek
Kecalka 137 příspěvků 16.12.17 22:41

No to snad neee :(

Adlita
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 31 inzerátů 17.12.17 10:11

@ježibaba123 Ja mam take dve a uz jsou fakt uplne k nicemu. Dostala jsem info, ze maji jeste plysaky v Uvalech, kde jsme drive bydleli. Tak tam muz jel a taky uz vubec nic. Rekli mu, ze v centralnim skladu uz nejsou a tudiz uz zadna prodejna nemuze zadne dostat a ze jezdime zbytecne. Ja sama objela 4 billy u nas v okoli a rekli mi uplne to same. Maji tam napsano do vyprodani zasob, tkz nelze nic namitat. Holt mame smulu :?

-Evka-
Závislačka 3646 příspěvků 17.12.17 12:06
@Adlita píše:
@ježibaba123 Ja mam take dve a uz jsou fakt uplne k nicemu. Dostala jsem info, ze maji jeste plysaky v Uvalech, kde jsme drive bydleli. Tak tam muz jel a taky uz vubec nic. Rekli mu, ze v centralnim skladu uz nejsou a tudiz uz zadna prodejna nemuze zadne dostat a ze jezdime zbytecne. Ja sama objela 4 billy u nas v okoli a rekli mi uplne to same. Maji tam napsano do vyprodani zasob, tkz nelze nic namitat. Holt mame smulu :?

Nesbírám, ale zaslechla jsem prodavačku v bille, že už nejsou a pro případné info si mají zavolat někam na centrálu do Malešic.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >