Vánoční kolotoč pro nováčky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smradoch75
Povídálka 50 příspěvků 29.10.18 12:01
vánoční kolotoč pro nováčky

Nesplnuji podmínky:( ale moc ráda bych? se účastnila, je to supr nápad, nechce se někdo přidat?

Reakce:

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 29.10.18 12:33

A čím nesplňuješ? Hranice je 10 příspěvků, ne?

smradoch75
Povídálka 50 příspěvků 29.10.18 12:34

@Oudrey mám pozdější registraci…

Dory22
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 29.10.18 12:43

@Oudrey Je potřeba recenze na bazaru, ne? Nebo se pletu. ? :)

Sluníčko1511
Kecalka 173 příspěvků 29.10.18 12:54

No to je pěkný já jsem tu asi 2 roky , na bazar nechodím … Ale zkusila jsem to a uvidím jestli budu zařazena…

Dory22
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 29.10.18 12:56

@Sluníčko1511
Já tu jsem přes 4 roky. Na bazar taky nechodím. Tento profil mám od února, protože na ten první jsem se nemohla dostat. Tak mám asi taky smůlu.

Aspera
Generální žvanilka 20758 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 13:06

Jde o to být zaregistrována před 1.10. 2018, nemít negativní hodnocení v bazaru (žádná jsou v pohodě), a min. 10 příspěvků.

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 29.10.18 13:15

Aha, už chápu. Jsem asi dnes pomalejší, to s tou registrací mi uniklo :)

Dory22
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 29.10.18 13:19

@Oudrey No teď mi to došlo taky. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak super.

admin
Extra třída :D 11136 příspěvků 29.10.18 14:53

Mrzí mě, že do Vánočního kolotoče skrz pravidla nedostala. Každý rok se snažíme nastavit hranici přiměřeně situaci, aby se dárky dostaly ke stálým uživatelkám – nováčci často na kolotoč zapomněli, a tak zůstávala nějaká maminka bez dárku, (což chápu, nebyl by Váš případ).

Vždy se tu ale rozjíždí vedlejší Vánoční kolotoč pro ty, které se nestihly přihlásit - a tam pravidla uživatelek budou nejspíš mírnější, tak doporučuju kouknout na eMimino po 12. listopadu. :) Případně Vám sem doporučím uživatelky, které bychom museli vyřadit právě kvůli nové registraci. Jen dodám, že tato diskuze probíhá bez dohledu a párování administrátora.

Monika :kytka:

Moncaq
Kecalka 221 příspěvků 29.10.18 16:03

@admin a je prosim mozne se prihlasit, pokud splnuji vsechny pozdavky, ale nechodim na bazar a nemam tedy zadne hodnoceni? Dekuji :)

smradoch75
Povídálka 50 příspěvků 29.10.18 17:38

@admin super, to jsem ráda, že to taky zažiju:)

admin
Extra třída :D 11136 příspěvků 29.10.18 23:27

Vážené uživatelky, @Moncaq

Vánočního kolotoče se můžete zúčastnit, pokud splňujete alespoň jednu z podmínek. Přiznávám, že pravidla máme napsaná možná trochu zavádějícím způsobem.

přeji hezký večer

Diana

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >