Vaří doma vaši muži?

2415
14.4.20 17:34

Vari doma vasi muzi?

Ahoj jen tak pro zajimavost, dnes jsme kecaly s kamoskou a doslo na to ze ted ma pohodu a jeji pritel vari. Osobne ja neznam chlapa co by varil ani v rodine a ani od kamaradek. Muj jednou znicil hrnec kdyz vyvaril vodu i z cinske polevky :D deda kdyz byla babicka v nemocnici tak byl jen na chlebu a vode, temer doslova. Ted varim treba dve au tri jidla denne a brala bych kdyby jeden den udelal chlap neco k jidlu ikdyby spagety s kecupem, ale rika ze neee ze varecku at drzim ja :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
321
14.4.20 17:36

Ano, vaří a v mém okolí vaří 90% chlapů aspoň něco a aspoň občas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
14.4.20 17:39

Ano, vaří ;) Né moc často, ale když už, tak je to MŇAM! :P
Včera jsme hráli lodě o to, kdo prohraje, bude dnes dělat večeři, takže už se těším, protože mužíček prohrál :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541

U nás je to přesně naopak. Vaří zásadně manžel. Já to za prvé neumím (jako umím to tak, že neumreme hlady, když je muž pryč, umím i něco dobrého upéct, ale prostě to není úplně top) a za druhé mě to strašně nebaví. Mne obtezuje i namazani rohliku, netusim proc, ale příprava jidla je proste pro me neskutecny opruz. Manžela to naopak baví, takže já se mu tam radši ani nemotam. Posledně jsem vyvařila vodu z brambor a všiml si toho až on, když se šel podívat, kde že to hoří… těch případných hrncu a nechutných jídel, co jsem už udělala.. no ještě, že ho mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2120

Vaří, jen většinou vařím já a on se věnuje malému. Ale vaří bez keců, rád a dobře. Vlastně sám říkal, že by vařil, ale moc ho k tomu nepoustim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15228

Ano, vaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10791

Bývalý to celkem zvladal, neco lehčího. Ale manžel teda spali i čaj. Nedávno dělal dceři palačinky podle youtube a :poblion:
Kolegyni z prace zase manžel vyvaroval skoro každý den na večeři polívku i hlavní chod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34473

Ne každý den, ale vaří. Určitě umí masovou směs, zapečené těstoviny, bramborák, hovězí polévku a pivní guláš… Uvaří podle receptu a umaže fůru nádobí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
14.4.20 17:40

Muj chlap tak dvakrat do tydne nachysta veceri…obcas je to jen ohraty parek ale obcas se vytasi s dobrotou…a o vikendu vetsinou vari jeden den on a jeden den ja ten druhy se pak venuje dceri…a musim uznat ze nektera jidla uvari i lepe nez ja :dance: vyuceny kuchar neni jen zil par let sam a je zvykly si jidlo pripravovat a hlavne ho to tedy bavi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10096

Vařím doma hlavně proto, že mi chybí česká kuchyně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1004

Mne to prijde nepochopitelny. Muj tata varil odmalicka a varil doma prevazne on (rocnik 45), muj tchan taky rad a dobre vari- ale hlavni kucharka chce byt tchyne a do kuchyne ho moc nepousti. A manzel taky rad vari, ale porad stejna jidla dokola, tak to stridame :)

Kdyz se nad tim zamyslim, ze sve generace neznam nikoho, kdo by nebyl schopny uvarit par jidel, z generace rodicu jen nekolik..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734

U nás vaří téměř výhradně partner. Na rozdíl ode mě ho to baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10059
14.4.20 17:41

Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33812
14.4.20 17:41
@Peggy54 píše:
Ahoj jen tak pro zajimavost, dnes jsme kecaly s kamoskou a doslo na to ze ted ma pohodu a jeji pritel vari. Osobne ja neznam chlapa co by varil ani v rodine a ani od kamaradek. Muj jednou znicil hrnec kdyz vyvaril vodu i z cinske polevky :D deda kdyz byla babicka v nemocnici tak byl jen na chlebu a vode, temer doslova. Ted varim treba dve au tri jidla denne a brala bych kdyby jeden den udelal chlap neco k jidlu ikdyby spagety s kecupem, ale rika ze neee ze varecku at drzim ja :D

Vaří. A v mém okolí nějak vaří většina chlapů. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
14.4.20 17:42

Manžel vaří výborně a dokonce častěji než já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...