Vařit v samostatném hrnci ?

174
2.10.06 19:20

Vařit v samostatném hrnci ?

Ahoj !
Ještě jednou jdu otravovat s vařením příkrmů.
Jsem ve fázi nákupů a přemýšlím, jestli je nutné kupovat samostatný hrnec pro vaření příkrmů nebo jestli stačí náš čistý nerez hrnec.
Co si myslíte ?

A jak je to pak s vařením masozelenin. příkrmů, vaří se maso a zelenina každé zvlášť v samostatném hrnci ?

Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11054
2.10.06 19:33

Musim rict, ze me ani nenapadlo zvlastni hrnec kupovat. Na nasich nerez nic spatneho nevidim.

A klidne vsechno nahazej do jednoho hrnce, jako kdyz se dela treba vyvar.

Tak at mimcu chutna!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
2.10.06 20:34

Tak ja jsem samostatny hrnec pouzivala asi do 10 mesicu, pak uz jsem normalne varila v nasich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
2.10.06 20:42

Já samostatný hrnec koupila hned po porodu, napřed na vyvařování všeho možného, teď na vaření. Určitě to není nutné, ale já mám hrnců málo, tak se mi hodil. Zatím jsme ho fakt nikdy nepoužili na nic jiného než pro Šimonka.
Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.06 21:27

Na vaření jsem používala normální čistý nerez hrnec, skleničky jsem vyvařovala taky v normálním velkém nerezovém, jen jsem jej celou dobu nepoužívala k ničemu jinému (což ostatně vzhledem k jeho velikosti nebylo nutné :D ).
Maso i zeleninu jsem vařila v jednom hrnci.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
2.10.06 21:32

Nutný speciální hrnec není a můžeš vařit všechno dohromady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
3.10.06 08:30

Ja som specialny hrniec nekupovala. Maso varim zvlast, zeleninu zvlast, pretoze niekedy tu vodu zo zeleniny pouzivam na zriedenie. Masovy vyvar mi nepride tak chutny a vonavy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12141
3.10.06 12:22

Já jsem nekupovala zvlášť hrnec, jen jsem vyvařila jeden a ten má jenom malá
a maso vařím zvlášť, ale vývar z masa pak použiji na zředění zeleniny. To pak nemusím přidávat tolik olivového oleje do příkrmu, vývar z masa je totiž mastný dost, takže oleje dáváme méně. Ať vám chutná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama