Ve 33 stále u rodičů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 10:35
Ve 33 stále u rodičů

Ahoj, chtěla bych se poradit. Mám přítele je mi 33 let. Bydlí stále u rodičů. Do práce chodí, ale přispívá úplně minimálně. Je zas fakt, že šetří na budoucnost. Doma ale s ničím nepomůže, proč by to dělal. A rodiče to po něm ani nechtějí. Na druhou stranu má vyprano, uvařino, uklizeno atd… Nikdy třeba nevytiral atd.. když se ho zeptám proč nepomůže aspoň tatovi ( chápu, že domácí práce nejsou pro každého) odpoví mi, ze ma svůj život. Zatim spolu nebydlime, ale bojím se toho, že to bude stejný i kdyz tvrdí, že ne…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20507 příspěvků 19.03.19 10:37

No a pak se nastěhuje k tobě nebo vy k sobě a bude očekávat stejný servis jako od maminky :mrgreen:

Ou
Kelišová 6944 příspěvků 19.03.19 10:40

Ano - bojíš se zcela oprávněně. Neber si ho domů, dokud nebude schopný se alespoň rok starat sám o sebe a nebude mít jasnou představu, jak domácnost funguje.

kve-tinka
Závislačka 4840 příspěvků 3 inzeráty 19.03.19 10:40

Jaky svuj zivot? :think: ma zivot u rodicu s full servisem.

mývalova žena
Stálice 87 příspěvků 19.03.19 10:41

Tak ten jiný nebude…na to už je moc starý a zvyklý na své pohodlí…vůbec bych se nedivila, kdyby se mu ani nakonec stěhovat nechtělo.

Osobně bych do takového chlapa nešla, možná si užít a jít dál. Jakmile smrdí doma po třicítce a nemusí (ano, jsou případy, kdy je chlap po rozvodu/zadlužený apod.), vlastně se na rodičích přiživuje a nehne doma ani prstem a ještě to bere jako samozřejmost.....je to pravděpodobně škrt a přestěhuje se nanejvejš k mamce č.II.
Držím palce a prosím nepodělej si život.

TopSecret
Závislačka 3728 příspěvků 19.03.19 10:43
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se poradit. Mám přítele je mi 33 let. Bydlí stále u rodičů. Do práce chodí, ale přispívá úplně minimálně. Je zas fakt, že šetří na budoucnost. Doma ale s ničím nepomůže, proč by to dělal. A rodiče to po něm ani nechtějí. Na druhou stranu má vyprano, uvařino, uklizeno atd… Nikdy třeba nevytiral atd.. když se ho zeptám proč nepomůže aspoň tatovi ( chápu, že domácí práce nejsou pro každého) odpoví mi, ze ma svůj život. Zatim spolu nebydlime, ale bojím se toho, že to bude stejný i kdyz tvrdí, že ne…

8o no tak todle fakt ne. Jednou si ho vezmes k sobe a uz se ho nezbavus. A bude vyzadovat mamahotel.

Sany80s
Kelišová 7226 příspěvků 19.03.19 10:46

To, že v 33 bydlí u rodičů, bych samo o sobě jako vadu v dnešní době nebrala.
Bydlím na místě, kde v podstatě musí být lidi často dva, aby zaplatili bydlení. Z platu, okolo 20 hrubého to tady nejde.
Vadil by mi spíš jeho přístup k domácím povinnostem a to, že to vždy dělal někdo za něj a jemu to není vůbec blbé. Očividně.

Alberta
Kecalka 496 příspěvků 19.03.19 10:47

Rozejdi se s ním, to není a nebude chlap pro život… Co s takovým chlapem, který razí heslo; dokud máma funí, zůstaneme u ní..bude po tobě vyžadovat stejný full servis a až přijde dítě tak double full servis :roll:

milktea
Kecalka 483 příspěvků 19.03.19 10:48

Zbavit se ho hodně rychle i kdyby byl pozlacenej. A nechat ho dál rodičům, který ho zapomněli včas vykopnout a vychovat.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 19.03.19 10:49
@pikola píše:
No a pak se nastěhuje k tobě nebo vy k sobě a bude očekávat stejný servis jako od maminky :mrgreen:

Přesně tak. A začne hra s názvem- Výměna maminky ver. 1.0 za přítelkyni ver 1.0 s plánovaným updatem na ver. 1.1 - Dělej vše jako maminka. :lol:

Příspěvek upraven 19.03.19 v 10:53

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 19.03.19 10:50
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se poradit. Mám přítele je mi 33 let. Bydlí stále u rodičů. Do práce chodí, ale přispívá úplně minimálně. Je zas fakt, že šetří na budoucnost. Doma ale s ničím nepomůže, proč by to dělal. A rodiče to po něm ani nechtějí. Na druhou stranu má vyprano, uvařino, uklizeno atd… Nikdy třeba nevytiral atd.. když se ho zeptám proč nepomůže aspoň tatovi ( chápu, že domácí práce nejsou pro každého) odpoví mi, ze ma svůj život. Zatim spolu nebydlime, ale bojím se toho, že to bude stejný i kdyz tvrdí, že ne…

Tak si ho otestuj. Pozvi ho k sobě a nafinguj nějakou opravu nebo třeba vymalovat.

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 19.03.19 10:53

Doplňující dotaz, má nějaké sourozence?

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2180 příspěvků 19.03.19 10:53
@Průzkumník píše:
Tak si ho otestuj. Pozvi ho k sobě a nafinguj nějakou opravu nebo třeba vymalovat.

To bude těžko fungovat, třeba týden, nebo možná i měsíc se vydrží přemáhat a snažit, zvlášť když ví, že přesně z toho má zakladatelka obavy, pak se teprve projeví sklouznutí do starých kolejí.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 19.03.19 10:56
@klamonožka píše:
To bude těžko fungovat, třeba týden, nebo možná i měsíc se vydrží přemáhat a snažit, zvlášť když ví, že přesně z toho má zakladatelka obavy, pak se teprve projeví sklouznutí do starých kolejí.

Nejsme u toho. Třeba je to zakuklený růžový jednorožec, který co řekne to i platí.

Zkusit a podle postoje zjistit, jak se věci mají.

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 19.03.19 11:05

Já utíkala svinským tempem, když mi můj první kluk řekl, že mu maminka při nemoci každý den povléká čisté peřiny, aby chudák neležel v bacilech. A zakopla jsem u postele o hrneček od kakaa s talířkem od vánočky. V osmnácti letech.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama