Ve 40 mám pocity, jak na prvím rande

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 22:47
Ve 40 pocity jak na prvim rande

Je mi 40, 2 male deti, doma takový standard bych řekla..a ted jsme měli Vánoční večírek s rodiči z plavání kam syn chodí a seděla jsem vedle tatínka (jsme si sympatičtí navzajem asi) On je stastne ženatý -taky 2 deticky…takový vzorný otec pusobí. Na plavání chodí výhradně on. No a on mi během večera najednou položil ruku na stehno..no já ve 40 jsem byla paf jak kdyby mi bylo 17! :mrgreen: když jsme se pak rozcházeli tak jsme měli společný kus cesty a chtěl mi dát na rozloučenou pusu a zvrhlo se to v kratke líbání. Z toho jsem byla paf jeste víc… druhý den jsme se potkali na plavani s detma a vše pri starem. oba asi víme že roli sehrál alkohol a že to necháme tak jak to je raději… ale jen mám radost že i ve 40 furt jeste fungují ty motýlci v břiše a třeba to bude fungovat i v 50..v 60 (?)…kež by… pro mě je to po letech „domácího vězení“ s malýma dětma velký zážitek! :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 13172 příspěvků 22.12.18 22:55

Spíše sexualní vyboj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 22:59

@Malike asi ano…po prvnim dítěti jak jsem nastoupila do práce jsem byla taky jak utržena ze řetezu…to ted nejsem protože na to neni čas..ale tohle bylo takový hezky něžný…nečekaný hlav­ně

Venetia
Hvězda diskuse 38764 příspěvků 22.12.18 23:02
@Anonymní píše:
Je mi 40, 2 male deti, doma takový standard bych řekla..a ted jsme měli Vánoční večírek s rodiči z plavání kam syn chodí a seděla jsem vedle tatínka (jsme si sympatičtí navzajem asi) On je stastne ženatý -taky 2 deticky…takový vzorný otec pusobí. Na plavání chodí výhradně on. No a on mi během večera najednou položil ruku na stehno..no já ve 40 jsem byla paf jak kdyby mi bylo 17! :mrgreen: když jsme se pak rozcházeli tak jsme měli společný kus cesty a chtěl mi dát na rozloučenou pusu a zvrhlo se to v kratke líbání. Z toho jsem byla paf jeste víc… druhý den jsme se potkali na plavani s detma a vše pri starem. oba asi víme že roli sehrál alkohol a že to necháme tak jak to je raději… ale jen mám radost že i ve 40 furt jeste fungují ty motýlci v břiše a třeba to bude fungovat i v 50..v 60 (?)…kež by… pro mě je to po letech „domácího vězení“ s malýma dětma velký zážitek! :lol:

funguje to pořád stejně ..žádné obavy

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 9018 příspěvků 22.12.18 23:10

Funguje to v každém věku, až do doby, než zjistíš, že je to stejný sr.áč jako všichni ostatní.

Mango_Lassi
Extra třída :D 14664 příspěvků 22.12.18 23:11

Asi to úplně nechápu. Že bych byla odvařená z toho, že mi cizí chlap dá ruku na stehno :poultry_leg:? To jako vážně?

jasnahvezda
Kecalka 115 příspěvků 22.12.18 23:14
@terien píše:
Funguje to v každém věku, až do doby, než zjistíš, že je to stejný sr.áč jako všichni ostatní.

Jo :D :potlesk:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17025 příspěvků 22.12.18 23:24

tak dej pozor, aby ti ten zážitek nepřerostl přes hlavu :P Protože jak píše @terien , chlapi jsou v zásadě všichni stejní. A s oblibou zkoušejí, kde a jestli by to ne/šlo :P Bez ohledu na věk 8)

zoidberg
Extra třída :D 12231 příspěvků 22.12.18 23:25

Stará stodola nejlíp hoří!!! :mrgreen:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 22.12.18 23:30

Ach ty vánoční večírky :lol: …jo, je hezký to zase zažít, ale hlavně nezblbnout ;)

Jana525
Kelišová 5091 příspěvků 22.12.18 23:33
@terien píše:
:mrgreen:
Russet
Extra třída :D 13316 příspěvků 23.12.18 00:24
@Anonymní píše:
Je mi 40, 2 male deti, doma takový standard bych řekla..a ted jsme měli Vánoční večírek s rodiči z plavání kam syn chodí a seděla jsem vedle tatínka (jsme si sympatičtí navzajem asi) On je stastne ženatý -taky 2 deticky…takový vzorný otec pusobí. Na plavání chodí výhradně on. No a on mi během večera najednou položil ruku na stehno..no já ve 40 jsem byla paf jak kdyby mi bylo 17! :mrgreen: když jsme se pak rozcházeli tak jsme měli společný kus cesty a chtěl mi dát na rozloučenou pusu a zvrhlo se to v kratke líbání. Z toho jsem byla paf jeste víc… druhý den jsme se potkali na plavani s detma a vše pri starem. oba asi víme že roli sehrál alkohol a že to necháme tak jak to je raději… ale jen mám radost že i ve 40 furt jeste fungují ty motýlci v břiše a třeba to bude fungovat i v 50..v 60 (?)…kež by… pro mě je to po letech „domácího vězení“ s malýma dětma velký zážitek! :lol:

Ale doma s dětmi ses dobrovolně uvěznila sama… Jestli tě rozhodí jedna ruka na stehno, tak to teda asi doma nemáš zrovna vzrůšo :roll: Osobně bych se po tomto odtáhla a nenechala bych ho, aby to udělal zas. Ale oba jste „šťastně ženatí“, tak je to cajk.

yse
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 23.12.18 01:28

A proc ne? Kdyz nic jineho,tak ti to minimalne zvedlo sebevedomi a co si budeme povidat po maratonu kolem deti to byla urcite prijemna vzpruha. Myslim,ze te to nakopne i ve vztahu s manzelem ;)

ontar
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 23.12.18 03:14

Asi zase začnu ženskejm šahat na stehna, když je to tak snadno rozrajcuje…

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 17523 příspěvků 23.12.18 07:25

Nojo, vánoční večírek, kvůli se tam přece chodí, ne? Žena, které nikdo o vánočním večírku nepoložil ruku (minimálně!) na stehno se celý další rok nebude cítit spokojeně a sebevědomě :nevim:
Slušná dívka tedy na oplátku položí tlapku na poklopec, ale to do příštího roku doladíš :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >