Večerní jídlo místo kaše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
januska1
Kelišová 5514 příspěvků 20.06.10 21:58
Večerní jídlo místo kaše

Ahojky, moc ráda bych se vás zeptala co dáváte večer dětem k jídlu. Mám doma 15měsíční dceru a odmítá mi kaši. Na noc jí potom dávám sunar. Děkuji vám za tipy a rady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 20.06.10 22:03

Co nějaký jogurt,nebo můžeš nějakou polévku jestli už jí to co vy :wink:

januska1
Kelišová 5514 příspěvků 20.06.10 22:06

Ahojky Vereniko, děkuji ti. Už jí to co my, zkusím to a uvidím. Dneska jsem jí dala poprvé polévku, tak uvidím jak bude spát.

Dana27
Závislačka 3870 příspěvků 20.06.10 22:12

Ahoj, mojí dceři je 11 měsíců, kaši mi večer papká, takže u nás „zatim“ dobrý. Někdy místo kaše dostane sunar, ale to jen výjimečně. A párkrát se stalo, že jsem jí k večeři dala i bramborovou kaši se zeleninou, což mělo taky úspěch. Jenže malá je taková „popelnice“, takže počítám, že až jí bude rok pryč, zavedu třeba k večeři polévky apod.

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 20.06.10 22:12

Určitě bud spát dobře.Můžeš zkusit bramb.kaši s pokrájenou šunkou…Rohlík nebo chlebík na kostičky s máslem a jogurt.mléko..Už si moc nepamatuju co večeřel Adámek :nevim: :mrgreen:

januska1
Kelišová 5514 příspěvků 20.06.10 22:15

Terka mi také papá moc dobře, to co jí uvařím tak to sní, jen jsem neměla nějakou inspiraci.

Dana27
Závislačka 3870 příspěvků 20.06.10 22:15
verenika píše:
Určitě bud spát dobře.Můžeš zkusit bramb.kaši s pokrájenou šunkou…Rohlík nebo chlebík na kostičky s máslem a jogurt.mléko..Už si moc nepamatuju co večeřel Adámek :nevim: :mrgreen:

No kašičku se šunkou, to je dobrej tip, to taky máme moc rádi :lol:

januska1
Kelišová 5514 příspěvků 20.06.10 22:17
verenika píše:
Určitě bud spát dobře.Můžeš zkusit bramb.kaši s pokrájenou šunkou…Rohlík nebo chlebík na kostičky s máslem a jogurt.mléko..Už si moc nepamatuju co večeřel Adámek :nevim: :mrgreen:

tak tu šunku s kašičkou vyzkouším, je to lákavé i pro mě. A kupuješ dětskou a nebo normální?

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 20.06.10 22:20

Většinou kupuju dětskou a nebo krůtí a kuřecí :wink: Adam to má rád jěště dneska,Sní mísu na posezení :mrgreen: Nebo dělám kaši se strouhaným sýrem.Dá se do hotové horké kaše a je to ňamka.Některé maminky sýr nedávají tak nevím jak je to u vás :wink:

Dana27
Závislačka 3870 příspěvků 20.06.10 22:24
verenika píše:
Většinou kupuju dětskou a nebo krůtí a kuřecí :wink: Adam to má rád jěště dneska,Sní mísu na posezení :mrgreen: Nebo dělám kaši se strouhaným sýrem.Dá se do hotové horké kaše a je to ňamka.Některé maminky sýr nedávají tak nevím jak je to u vás :wink:

Díky za tip, to by mě nenapadlo, co nejdříve vyzkouším. Já dělám občas brambory a do toho sýra.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 20.06.10 22:40

A co třeba chlebík s Lučinou nebo nějakou pomazánkou?

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 20.06.10 22:42
Angua píše:
A co třeba chlebík s Lučinou nebo nějakou pomazánkou?

No vidíš,Adámek vlastně věčeřel chlebík s Kiri :wink:

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 20.06.10 22:45

Tak u nás teďka jede tato pomazánka a malej jí může 3× denně na chleba, housku, kuk. křupky. Je to : 200 g Lučiny (bez příchuti),
2 lžíce bílého jogurtu,
3 lžíce jemně strouhaného tvrdého sýra,
5 lžic najemno nastrouhaných kedluben,
bylinková sůl,
jemně sekaná zelená petrželka. Já tuhle pomazánku baštím taky a teďka jsem měla kedlubny ze zahrádky od mého taťky, takže super.

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 20.06.10 22:47
Lakyna píše:
Tak u nás teďka jede tato pomazánka a malej jí může 3× denně na chleba, housku, kuk. křupky. Je to : 200 g Lučiny (bez příchuti),
2 lžíce bílého jogurtu,
3 lžíce jemně strouhaného tvrdého sýra,
5 lžic najemno nastrouhaných kedluben,
bylinková sůl,
jemně sekaná zelená petrželka. Já tuhle pomazánku baštím taky a teďka jsem měla kedlubny ze zahrádky od mého taťky, takže super.

Nenadýmá ten kedluben?Já mám někdy co dělat sama se sebou :mrgreen: :mrgreen:

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 20.06.10 22:50

Asi to chce vyzkoušet, mě nenadýmá snad nic a malej je taky v pohodě. Kedlubnu dávám malému už dobře půl roku a nikdy jsem nic nezpozorovala.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >