Večerní kašička ...

272
20.2.07 15:30

Večerní kašička ...

Ahojky mám dotaz,malá dostává už skoro 3m na noc UM Hami Hajaja,moje mlíčko už jí nestačilo a často se budila hlady.Teď už papaáme zeleninku k obědu a odpoledne ovoce,časem bych chtěla večer místo UM mléka dávat nějakou kašičku.Zajímalo by mě jestli se kaše dává z flašky nebo krmíte lžičkou?Děkuji za rady.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

380
20.2.07 16:04

My jsme zacinali lahvickou a ted uz lzickujeme. Pokud basti zeleninku bez problemu lzickou, tak kasi taky bude. Jo a nase prdola si stejne jeste po kasi cvakne sunaru :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
20.2.07 16:06

Malá jí pořád pije z flašky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
20.2.07 16:44

A to je nějaká jiná savička než je na mlíko?My máme savičku na mlíko,tak jestli to má průtok i na kaši?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
20.2.07 17:00

Jakou pouzivas flasku? Avent nebo jinou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
20.2.07 17:27

Používám MAM antikolikovou a k tomu mám savičku č.2 na mlíko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
20.2.07 17:43

Hm, tak to nevim. Zeptej se v lekarne, meli by mit bud spesl na kase anebo s univerzalnim prutokem. At prdolce chutna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
20.2.07 19:04

My máme speciální dudlík pro kaši.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
20.2.07 19:43

Ahoj,

my jedem na lzicce, sice jsme od kase obe, protoze mala se chce krmit sama ale je to v pohode. Na kase jsou spec. dudliky s vetsim otvorem.Kdyz ji dam flasku s kasi, tak ji taky vyloupne, ale to jen kdyz je unavena a nesnedla by celou porci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
20.2.07 22:09

Díky moc za rady a ještě jeden dotaz.Na krabici je napsána dávka 120ml vody + kaše.Teď ale večer papáme 240ml mlíčka,to té kaši sní míň nebo mám dělat dvojnásobnou dávku?Kolik dáváte vy kaše na noc?Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
20.2.07 22:11

MAM dělá savičku na kaši-je označená „x“.Koupila jsem jí v Tescu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
24.2.07 19:54

Ahojky tak dnes jsem zkusila poprvé dát kaši a jsem z toho trošku zmatená.Někdo píše že dává kaši z láhve,někdo lžičkou.Koupila jsem mléčnou Sunarku a dočetla jsem se že se nemá dávat do flašky,jen na talíř nebo misku.Tak jsem ji udělala do misky,dle návodu 120ml-3 až 5 polévkových lžic Sunarky a je pravda že to byl dost husté,takže flaška by to asi nestrávila.
Předtím jsme večer vypily 240ml UM Hami Hajaja,tak si myslím že 120ml jí nemůže na noc stačit.Kolik dáváte vy na noc kaše?Díky moc za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
24.2.07 20:47

Já ted dávám Hami rýžovou nemléčnou-180ml mléka, a tak 2 polévkové lžíce kaše( na krabici je napsáno 2-2,5 na 150ml, ale to je šíleně husté)
A dávám lahvičkou MAM.Prostě to ředím tak, aby o přiměřeně teklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
25.2.07 10:04

Taky mi to přišlo dost husté,ráda bych jí kaši dávala flaškou,ale nějak se mi u nás nedaří sehnat savičku od MAM na kaši,nikde ji nemají, a když si ji objednám přes internet tak mě i s poštovným vyjde na 200,– což je dost.Tak zkusím shánět dál,třeba se zadaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.07 13:52

Ahoj.

Radim dostával od 6. měsíce k večeři velmi řídkou kaši - Hami nebo Sunarka do láhve (jinak by byl jak prase a tohle sloužilo jako uklidňovadlo před usnutím). Na 210ml jsem dávala 2-3 lžíce kaše (podle druhu třeba Sunarka rýžovokukuřičná stačily 2, na ovocné bylo potřeba 3). Hami mi přišla sladká, a tak jsem míchala rýžovou s ochucenou. Savičky nevyhovovaly a nastoupily nůžky (se asi nemá, ale co bych neudělala pro spokojené dítko, když neteklo tak akorát, byl protivný).
MMCH tahle večerní koncentrace zůstala do 20 měsíců (i s tou flaškou :oops: ). Zvyk je zvyk. :wink:

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama