Jak s UM při delším cestování

300
11.2.07 20:32

Jak s UM při delším cestování

Ahojte maminy, tak nejak ted zacinam resit jak malou nakrmit na cestach. Bohuzel jsem musela ze zdravotnich duvodu prestat kojit. Ceka nas cesta letadlem. A kdyz bych ji udelala mlicko a dala do termotasticky tak stejne je tam napsane, ze to musim do hodiny spotrebovat. Tak co teda s tim? Mate nekdo zkusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6260
11.2.07 20:35

Berusko, já to řeším tak, že mám v termosce vodu a koupila jsem od Aventu dávkovač mléka. Je na tři dávky. Na cestě pak naleju do lahvičky potřebnou dávku vody a vysypu do ní předem doma odměřené mléko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
11.2.07 20:35

Ahoj-telegraficky-vodu do termosky UM do nejake krabicky nebo davkovace nebo tak neco a v cas potreby smichat-jen nevim jak to vyresis pri kontrole zavazadel… nebo proste vem UM original zabalene kdyby meli reci a pak to nadavkuj az budes potrebovat -ale radsi se mozna informuj na letisti jak Ti to povoli-ted myslim dost se vsim delaj problemy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
11.2.07 21:36

Já jen k té bezpečnosti na letišti - letěli jsme v listopadu a ačkoliv jsem byla připravená na to, že nesmím jít na palubu s otevřenou vodou apod. nic takového nekontrolovali, asi to bylo Tunisanům jedno, jestli k nim letí nějaký terorista… Pepi měl vodu ve flašce na pití, my celou neotevřenou projistotu v batohu :D a UM jsem taky raději vezla v celé orig krabici :roll: :wink:
Ale kdyby ti náhodou termosku s vodou zabavili, určitě by ti letušky pomohly, čaje a kafata vaří, takže teplá voda by snad byla…
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama