Reklama

večerní nevolnosti...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 09.01.10 15:16
večerní nevolnosti...

Ahoj všem,
mám takový jeden dotaz.Jsem asi v 7tt..beru prášky na udržení (utrogestan) a vždycky večer mi je dost špatně.Nafouklý bříško,bolest,pocit na zvracení.Přes den všechno v pohodě,ale jak přijde 18h,padne to na mě a můžu jen ležet.Nemáte někdo nějaký zaručený recept,co na večerní nevolnosti?Připadám si trošku jako mimoň,každá většinou máte nevolnosti ranní..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 09.01.10 15:22

ahoj tak co se nevolností týče už jsem odpovídala hladina HCG a nevolnosti mě bylo špatně celý den ale večer to bylo nejhorší ležela jsem i na kapačkách v nemocnici nic jsem neudržela a zvracela a zvracela a zvracela.U dcerky mi bylo večer hůře než teď , prostě to musíš vydržet přejde to neboj.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.10 15:28

Ahojky, já sice žádné prášky na udržení nebrala, ale taky mi ze začátku bylo blbě skoro celý den, jako Katty. Bylo mi pořád na zvracení, cítila jsem se strašně unavená, ospalá, bolela mě hlava a bříško, nemohla jsem skoro nic jíst (z úplného začátku jsem snědla za celý jen pár bebe sušenek). Jak píše Katty bohužel s tím se nedá nic moc dělat. :(

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 09.01.10 15:33

já zapoměla napsat, že na udržení jsem nic nebrala. Ve špitále mi dr, řekli, že na to prsotě nic co by zabíralo není ( i když třeba někomu může pomoci Torecan, mě snižoval tlak,který mám tak nízký a stéjně jsem přes něj zvracela vše, pak jsem u dcerky brala Cerucal také na prd,a teď mi ještě do kapaček přidávali Degan,ten mi trochu pomohl)
HOLKA VYDRŽET !!!
JÁ když si na to vzpomenu a to není tak dávno přeběhne mi mráz po zádech, za cca 10dní jsem zhubla 6kg a jak se říká fakt sedělo, že jsem byla vyblitá z podoby.

Kac
Kelišová 5049 příspěvků 09.01.10 15:33

Někomu bývá nedobře ráno, někomu a mě večer.
Nezbývá než vyzkoušet několik rad a někomu nepomůže nic. Cola, záz. lízátka, apod. víc si nepamatuji, protože mě zabrala ta Cola 8-)
 Kač

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 09.01.10 15:34

Taky Tě moc nepotěším, měla jsem to samé. Jen nevolnosti byly celý den, ale večer ze všeho nejhorší.
Mně pomáhalo hlavně nemít prázdný žaludek, musela jsem se nutit sníst třeba jen dva, tři piškoty. A taky docela zabralo pojídání melounu a okurek. Pár kostiček, ne samo po kilech. Travalo to tak do 17 - 18. tt a za tu dobu jsem měla o 5 kg míň, ale pak ze dne na den úplná pohodička a sežrala (pardon)jsem, co jsem viděla. Já jsem byla na neschopence, protože v práci bych to fakt nezvládla.

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 09.01.10 15:38

Tak vám holky moc moc díky,já to tušila,že musím holt zatnout pěsti a vydržet :-) Colu do sebe moc rvát nechci,páč mi nechutná ani normálně,tak zkusím okurky,meloun..nebo jen piškoty :-) a uvidíme,třeba to za chvíli přejde.Já teda naštěstí nezvracím,ale už je ten pocit je sám o sobě dost nepříjemnej..

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 09.01.10 15:52

ahojky já brala ultrogestan na udržení tehu až do 20 tt..a celou tu dobu mi bylo šílene nemohla sem ani suchej rohlík, zhubla sem - 5 kg než váha před tehu, po vysazení sem začala nabírat a bylo mi i dobře, lízátka , cola nepomohlo…u toho ultrogestanu bývá více špatne než normálne..musíš vydržet, říkej si že pokud je ti špatne jevlastne všechno v pořádku a mimísek tam lumpačí :wink:

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 09.01.10 16:29

Ahoj, zkus mátový čaj… Já ho pila celé těhu a špatně mi nebylo… :) Pila jsem 2× denně opravdu kvalitní mátový čaj… A zkus se přemoci něco sníst - alespoň piškoty…
Tak ať je brzy dobře…

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 09.01.10 16:31

ahoj, tak já měla do určitého týdne spíše ranní nevolnosti, které se pak změnily na nevolnosti večerní -po tom 10tt. Nevolnosti se mě držely do 17tt, a pak se zase objevily tento -tedy 21tt :roll: i 1× :poblion: už se vrátilo!
Nezbývá než vydržet a zkoušet, co ti bude vonět a šmakovat :palec:.

bubli
Kelišová 5545 příspěvků 09.01.10 16:43

Spee, bohuzel zadny zaruceny recept nemam, jen jsem chtela napsat ze ja taky trpim vecernima nevolnostma. Zacaly kolem 8tt a dva tydny na to se pridalo zvraceni. Vetsinou je mi pres den celkem fajn a kolem treti se mi postupne zacne delat blbe. Ted se mi parkrat stalo to ze jsem dojela z prace a letela rovnou na zachod :poblion: . Zkousela jsem lizatka, colu a nepomaha nic. :-( Uz se tesim az se nevolnosti zbavim protoze tohle je des, na druhou stranu jsou holky co takhle trpi cely den tak si rikam ze na tom nejsem tak hrozne.
Jinak utrousem to nebude ten jsem uz pred 2 tydny dobrala a nevolnosti zustaly :-( Preju at je brzo lip.

sinaii
Závislačka 3407 příspěvků 09.01.10 16:44

Spee- Ahoj, tak já brala Utrogestan taky a bylo mi hrozně špatně hlavně večer, nedalo se to ani zaspat.Radu na to nemám žádnou a přešlo mě to až ve čtvrtém měsíci.Tak ať to brzo přejde a ať Ti to všechno dobře dopadne.

maluska
Neúnavná pisatelka 17154 příspěvků 09.01.10 18:05

No, nevím proč se říká ranní nevolnosti, když skoro všem těhulkám v mém okolí bylo špatně většinou večer :-D u mě to nebylo jiné. Naštěstí mi bylo fajn až tak do 5h, pak to byla hrůza. Přešlo to na konci 3 měsíce a to mi začaly ty ranní nevolnosti :-D ale jen chvíli, od poloviny 4 měsíce to bylo pryč a začala jsem pomaličku přibírat ty kg co jsem zhubla. Také mi pomáhalo přemoct tu nechuť a najíst se aspoň trošičku (u mě to jistila zelenina nebo ovoce), pak ty nevolnosti přešly rychleji.

andy01
Echt Kelišová 9797 příspěvků 09.01.10 18:09

Já brala také prášky na udržení, protože jsem špinila a bylo mi špatně do pátého měsíce a hlavně dopoledne. Taky nic nezabíralo. Pro mě to bylo ale hrozné, protože jsem zvracela jen žaludeční šťávy, radši bych snad večerní nevolnosti :roll: no, není to nic příjemného, ale časem se na všechno zapomene :wink:
I když mně se to teď poslední dobou vrací, protože zkoušíme druhé mimi, tak se na ty nevolnosti netěším :roll: :roll:
Můžeš zkusit ty zázvorová lízátky, někomu pomůže se najíst, chce to asi vyzkoušet..
Držím pěstičky, aby to brzy přešlo!

Hanka1
Extra třída :D 13508 příspěvků 09.01.10 23:32

Necetla jsem prede mnou, ale mela jsem to same u druheho tehu. Tedy nebrala jsem prasky na udrzeni, ale nez jsem sla spat, tak jsem chodila :poblion:. Ranni nevolnost jsem mela snad jednou…

U prvniho tehu jsem vecerni nevolnosti nestihla, pac jsem s uderem 19 hodiny, kdy zacinaly zpravy usinala…To diky dceri u druheho tehu, kdy jsem ji pravidelne do deviti hodin nahanela do pelechu (chrapala ve skolce, tak se ji nechtelo) nehrozilo a kolikrat jsem spala driv nez ona…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >