Jak uspat dítě

22.6.21 19:51

Večerní uspávání - horor

Mam synka, 13 mesicu. Nikdy u nas se spanim a vecernim uspavanim problem nebyl. Nekdy stacilo odlozit do postylky, nekdy jsme chvili houpali na rukach, ale tak nejak normalne.. Ale posledni dobou se vecerni uspavani zmenilo ve dvouhodinovy horor :roll: Ma porad stejne ritualy pred spaním, davam priblizne ve stejnou dobu, ma postylku od narozeni porad stejnou v nasi loznici, nic se mu nestalo, nic se doma nezmenilo.. Pres den spava tak dve hodiny po obede, vetsinou v kocarku. Jsme ted vetsinou cely den venku. Je vylitanej ze hriste, vecer uz mu kolikrat pada hlava do vecere.. Tesne pred spanim ho pochovam, pomazlim, zazpivam ukolebavky, az je uplne gumovej, odlozim do postylky a… okamzite vyskoci na nohy a zacne nekonecny rev a hysterie :nevim: Tak ho zase vyndam a jedem dalsi a dalsi kolo uspavani, az padne urvanej vysilenim :roll: Kdyz s nim zkousim lezet v nasi posteli, tak po me akorat leze. Před spaním uz ho nekojim asi dva mesice, sam o to ztratil zajem, tak to neni zadne cerstve nasilne odstaveni.. Vyrvat samotnyho do bezvedomi ho nenecham :nevim: Posunout cas uspavani jsem taky zkousela, zadny vysledek. Nejaky napad, co se mu deje, nebo co s tim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
851
22.6.21 19:56

A nechce fakt spat s vami? Po mne syn taky leze, nez def. odpadne. Asi si zacal vic uvedomovat, ze odchazis…

Prekvapuje me, ze vam spi jen 1× denne…vetsina deti spi 2×.

Nemuze to byt taky nemoc nebo zuby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
22.6.21 19:59

Spankovy regres? U nas to byl asi tri tydny horor. Dozrava mu neco v hlavičce, staci to přežit. U nas to skoncilo tak, jak to zacalo, ze dne na den a spal potom poprvé od narozeni celou noc. Pomahalo mi myslet na to, ze je to vyvoj a ze to ma chudak tezsi nez ja. Oba jsme chodili jak chodici mrtvoly, ale spat mu prostě taky nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
22.6.21 20:24
@Dobrej_tym píše:
A nechce fakt spat s vami? Po mne syn taky leze, nez def. odpadne. Asi si zacal vic uvedomovat, ze odchazis…

Prekvapuje me, ze vam spi jen 1× denne…vetsina deti spi 2×.

Nemuze to byt taky nemoc nebo zuby?

Nám spí holčička od půl roku 1× denně… Bohužel radu nemám, i když mám stejně staré dítě. Usíná sama v postýlce cca do 15 min., jeden z nás leží vedle v posteli. Hraje si, pak zapíchne hlavu do matrace a spí… Asi bych se přikláněla k tomu, že je to nějaká přechodná fáze. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.6.21 20:26

@Dobrej_tym většinou ted spi jednou no, pres den tomu nikdy moc nedal. On je dost zivej, neco by mu uteklo.. Zubu uz ma osm venku, dalsi se mu neklubou a vypadá zdrave :nevim: Svoji postylku ma tesne vedle moji a do nasi postele na celou noc ho spis nechci, to bysme se nevyspal nikdo :nevim: Celou noc sebou mele a kope, bala bych se usnout, ze spadne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.6.21 20:27

@Villanelle diky, nevim no.. Kdyz uz usne, tak pak uz spi obvykle az do rana, tak se vyspime.. Ale ty vecery jsou kriticky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2539
22.6.21 21:02

Ten spanek u malych deti se porad meni a chce to vyzkouset, co zabere. Treba prvni syn mel obdobi, kdy potreboval usinat ve sve postylce ve svem pokoji a u nas v loznici neusnul, takze se presunul do sveho a pozdeji zas usinal jen u nas v posteli. Nekdy jsem ho musela v posteli omezit v pohybu, aby usnul nebo predstirat, ze taky spim :lol:. Mladsi syn zase chtel usinat(kolem toho roku) s necim v ruce(treba vlacek). Pak nocni svetylko zacal vyzadovat. Musi se vyzkouset, co zabere a pocitat s tim, ze se to zase zmeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat