Reklama

Vědecký pracovník a uklizečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 11:29
Vědecký pracovník a uklizečka

Ahoj všichni, potřebovala bych poradit, znát všechny vaše názory, sem s nimi… Zamilovala jsem se až po uši. S chlapem jsem se viděla zatím párkrát, ale od prvního okamžiku mezi námi byla veliká vášeň, v posteli jsme měli spolu všechno kromě sexu. Cítila jsem to tak, že se oba chceme, ale na sex se zatím málo známe, takže ještě čekáme. Asi na čtvrté schůzce jsem začala být v tomto ohledu iniciativnější. K mému překvapení se chlap začal bránit způsobem, který mě vzhledem k té dosavadní vášni nemile překvapil. A najednou z něj vylezlo, že někoho má a nechce jí být nevěrný. Byla jsem v tu chvíli jak opařená, jednak se o žádné ženě dosud jediným náznakem nezmínil a pak- nepřišlo mi myslitelné, že člověk, kterému doma/ v posteli nic nechybí, by byl takhle vášnivý. Pak se mi začal svěřovat. Všechno začalo před dvěma roky, když na schodech institutu, kde pracuje jako vědec, potkal o 20 let mladší ubrečenou uklízečku. Holka se rozešla s partnerem a neměla kam jít. On byl sám, opuštěný a s onou ženštinou se pár roků znali od vidění. Tak jí nabídl, aby se na nějaký čas nastěhovala k němu, než si najde jiné bydlení. Stalo se. Skamarádili se, on ji začal mít opravdu rád jako kamarádku a byl šťastný, že ji v tom bytě má. Jenže ona po čase začala vyžadovat partnerský vztah se vším všudy. On vztah cítil jinak, jako žena ho prý naprosto nepřitahovala a od začátku byl proti mileneckému vztahu. Ale slečna je asi dost dominantní, nakonec si prosadila svou a on se s ní několikrát vyspal. Brzy ale pochopil, že to takhle opravdu nejde a spát s ní přestal. Navíc jsou oba úplně rozdílné povahy a ač ji má rád, nemají si o čem povídat. Dva roky spolu žijou, nespí spolu, ale mladá zamilovaná slečna si přesto celou dobu trvá na svém, bere ho za svého partnera a dělá mu neskutečné scény kvůli jeho nezájmu o ni jako o ženu. Každý den má hysterický záchvat, kdy ho bije a háže po něm věci. Přestala pracovat, takže ji chudinku živí. Doma taky nic nedělá, vaří on, když přijde z práce. Ona jen diktuje a on maká. A on ji má pořád rád, cítí se zodpovědný za to, že s ní spal a způsobil jí zklamání, nechce jí ublížit i proto, že jí prý v životě nic nevyšlo (no jak by mohlo, když se ta ženská chová jako magor… 8o ) a není schopen ji vyrazit, i když ho taková situace totálně ničí. A do toho mi ještě řekl, že je nesnadné vyrazit někoho, s kým si už dva roky buduješ společnou domácnost… :roll: a že se obává, že to s ní potrvá hodně dlouho. Pochopila jsem, že ten chlap je s nervama úplně v pr… a jednak bych mu chtěla pomoct a nevím jak, i když mě v podstatě jen sprostě zneužil ke svému rozptýlení a uvolnění napětí. Vím, že to od něj byla vůči mně sviňárna, potřeboval jen od kohokoliv pohladit a obejmout. Mně se ale bohužel stalo, že jsem se do něj zamilovala tak, jak jsem nebyla přes 10 let, takže bych potřebovala vaše rady, co počít, případně jak vystrnadit tu hydru z jeho bytu. :lol: Budu vám vděčná za jakýkoliv názor, radu, atd.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4390 příspěvků 13.10.18 11:39

Jé, já čekal nějakou červenou knihovnu o romanci mezi milenci z rozdílných sociálních vrstev a ty přijdeš s tímhle… :mrgreen:

Jestli je opravdu tak lehce manipulovatelný, tak si ho vem do parády a přesvědči ho, aby ji vykopnul z bytu. Vem ho k sobě na týden, nebo jeďte na společnou dovolenou a tam ho snad zpracuješ, ne? ;) A jestli na to nemá, tak ji nechte vystěhovat soudně.

marin
Echt Kelišová 9105 příspěvků 13.10.18 11:41

A je to skutečně tak, jak to ten pán líčí? Nejdříve bych si zjistila, jak to ve skutečnosti je. Zda si pán nevymyslel dojemný příběh, jak z toho vycouvat. ;)

samá práce
Ukecaná baba ;) 1998 příspěvků 13.10.18 11:43

Má doma mladý maso s poštěvákem a nespí s ní? Hmm, to asi vědec zkoumá černobylskou elektrárnu osobně a zblízka. ;)

Anik
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 13.10.18 11:51

To jsou pohádky. Taky jsem slýchávala jednu, že nežijou spolu, jen vedle sebe, že ji nechce opustit a nechat na holičkách, protože by neměla kam jít a bla bla bla.
Nejdřív bych si zjistila pravdu, nevím jak, a asi se od toho oprostila…

PetrBk
Kecalka 426 příspěvků 13.10.18 11:52

To je pán takový dobroděj? Já si nastěhovat k sobě ženskou, tak jak udělal on, tak bych teda určitě nějaký oplzlý úmysly určitě měl.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4390 příspěvků 13.10.18 11:53
@PetrBk píše:
To je pán takový dobroděj? Já si nastěhovat k sobě ženskou, tak jak udělal on, tak bych teda určitě nějaký oplzlý úmysly určitě měl.

Proto nejsi vědeckej pracovník :mrgreen:

PetrBk
Kecalka 426 příspěvků 13.10.18 11:56

Hmmm… to bude asi tím :mrgreen:

Monchichik
Závislačka 4672 příspěvků 13.10.18 11:57

No tak celý je to nějaký divný :think: .Nechtěl s ní spát, ale ona si prosadila svou? A to se dělá jak? Přestala pracovat a on jí musí živit? A proč jako? Nemusí. Může jí úplně klidně říct, spal si saky paky a sbohem. Nic mu v tom nebrání. Tohle teda není chlap ani náhodou. A v posteli jsme měli všechno kromě sexu? Tvl jak jsem stará, tak teda nevím :nevim: . Jako drobky od jídla nebo co? 2 dospělí lidi v posteli nemají sex, protože sis asi neuměla prosadit svou. Evidentně souloží jen pod nátlakem :lol: .Cítí se zodpovědný, že s ní spal? Někteří by museli být v tom případě zodpovědní za půl republiky :) . Buď je divná historka nebo on. V každém případě bych od něj dala ruce pryč.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18269 příspěvků 13.10.18 11:58
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, potřebovala bych poradit, znát všechny vaše názory, sem s nimi… Zamilovala jsem se až po uši. S chlapem jsem se viděla zatím párkrát, ale od prvního okamžiku mezi námi byla veliká vášeň, v posteli jsme měli spolu všechno kromě sexu. Cítila jsem to tak, že se oba chceme, ale na sex se zatím málo známe, takže ještě čekáme. Asi na čtvrté schůzce jsem začala být v tomto ohledu iniciativnější. K mému překvapení se chlap začal bránit způsobem, který mě vzhledem k té dosavadní vášni nemile překvapil. A najednou z něj vylezlo, že někoho má a nechce jí být nevěrný. Byla jsem v tu chvíli jak opařená, jednak se o žádné ženě dosud jediným náznakem nezmínil a pak- nepřišlo mi myslitelné, že člověk, kterému doma/ v posteli nic nechybí, by byl takhle vášnivý. Pak se mi začal svěřovat. Všechno začalo před dvěma roky, když na schodech institutu, kde pracuje jako vědec, potkal o 20 let mladší ubrečenou uklízečku. Holka se rozešla s partnerem a neměla kam jít. On byl sám, opuštěný a s onou ženštinou se pár roků znali od vidění. Tak jí nabídl, aby se na nějaký čas nastěhovala k němu, než si najde jiné bydlení. Stalo se. Skamarádili se, on ji začal mít opravdu rád jako kamarádku a byl šťastný, že ji v tom bytě má. Jenže ona po čase začala vyžadovat partnerský vztah se vším všudy. On vztah cítil jinak, jako žena ho prý naprosto nepřitahovala a od začátku byl proti mileneckému vztahu. Ale slečna je asi dost dominantní, nakonec si prosadila svou a on se s ní několikrát vyspal. Brzy ale pochopil, že to takhle opravdu nejde a spát s ní přestal. Navíc jsou oba úplně rozdílné povahy a ač ji má rád, nemají si o čem povídat. Dva roky spolu žijou, nespí spolu, ale mladá zamilovaná slečna si přesto celou dobu trvá na svém, bere ho za svého partnera a dělá mu neskutečné scény kvůli jeho nezájmu o ni jako o ženu. Každý den má hysterický záchvat, kdy ho bije a háže po něm věci. Přestala pracovat, takže ji chudinku živí. Doma taky nic nedělá, vaří on, když přijde z práce. Ona jen diktuje a on maká. A on ji má pořád rád, cítí se zodpovědný za to, že s ní spal a způsobil jí zklamání, nechce jí ublížit i proto, že jí prý v životě nic nevyšlo (no jak by mohlo, když se ta ženská chová jako magor… 8o ) a není schopen ji vyrazit, i když ho taková situace totálně ničí. A do toho mi ještě řekl, že je nesnadné vyrazit někoho, s kým si už dva roky buduješ společnou domácnost… :roll: a že se obává, že to s ní potrvá hodně dlouho. Pochopila jsem, že ten chlap je s nervama úplně v pr… a jednak bych mu chtěla pomoct a nevím jak, i když mě v podstatě jen sprostě zneužil ke svému rozptýlení a uvolnění napětí. Vím, že to od něj byla vůči mně sviňárna, potřeboval jen od kohokoliv pohladit a obejmout. Mně se ale bohužel stalo, že jsem se do něj zamilovala tak, jak jsem nebyla přes 10 let, takže bych potřebovala vaše rady, co počít, případně jak vystrnadit tu hydru z jeho bytu. :lol: Budu vám vděčná za jakýkoliv názor, radu, atd.

To jsi vážně tak hloupá, že považuješ za skutečnost, to, co ti někdo vylíčí? Vždyť ty to vyprávíš, jako to sama prožila v kůži jeho i její. Není ti na tom nic divného? Svatá naivito!

Tarinka
Echt Kelišová 8203 příspěvků 13.10.18 11:58

To jsou uplne klasicky kecy chlapa co chce zahnout :) chudacek, doma ma takovou hysterku, co ho nepritahuje, neni inteligentni, nic nedela, dokonce ho bije, ale nic s tim nenadela :lol: bych se nedivila, kdyby ji prave doma zadal o ruku

zrcadlo
Kelišová 6744 příspěvků 13.10.18 12:01

Tak vědecký pracovník má doma ubohou chudou děvečku, které se ujal a ona se z ní vyklubala vypočítavá mrcha, která svého dobrodince drží citovým vydíráním v hrsti. Dobrodinec je tak nucený randit tajně, vzbuzovat v dalších ženách nadšení a vášeň, aby následně ledovou sprchou tuto vášeň uhasil přiznáním chudé děvečeky a svých morálních zásad, které mu brání v dozajista úžasném potenciálním sexu.
A teď tu o červené Karkulce…

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 13.10.18 12:04

No chudák.. Ale když musí, tak musí :mrgreen: Přece jí nemůže odporovat, ne? :D

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 13.10.18 12:11
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, potřebovala bych poradit, znát všechny vaše názory, sem s nimi… Zamilovala jsem se až po uši. S chlapem jsem se viděla zatím párkrát, ale od prvního okamžiku mezi námi byla veliká vášeň, v posteli jsme měli spolu všechno kromě sexu. Cítila jsem to tak, že se oba chceme, ale na sex se zatím málo známe, takže ještě čekáme. Asi na čtvrté schůzce jsem začala být v tomto ohledu iniciativnější. K mému překvapení se chlap začal bránit způsobem, který mě vzhledem k té dosavadní vášni nemile překvapil. A najednou z něj vylezlo, že někoho má a nechce jí být nevěrný. Byla jsem v tu chvíli jak opařená, jednak se o žádné ženě dosud jediným náznakem nezmínil a pak- nepřišlo mi myslitelné, že člověk, kterému doma/ v posteli nic nechybí, by byl takhle vášnivý. Pak se mi začal svěřovat. Všechno začalo před dvěma roky, když na schodech institutu, kde pracuje jako vědec, potkal o 20 let mladší ubrečenou uklízečku. Holka se rozešla s partnerem a neměla kam jít. On byl sám, opuštěný a s onou ženštinou se pár roků znali od vidění. Tak jí nabídl, aby se na nějaký čas nastěhovala k němu, než si najde jiné bydlení. Stalo se. Skamarádili se, on ji začal mít opravdu rád jako kamarádku a byl šťastný, že ji v tom bytě má. Jenže ona po čase začala vyžadovat partnerský vztah se vším všudy. On vztah cítil jinak, jako žena ho prý naprosto nepřitahovala a od začátku byl proti mileneckému vztahu. Ale slečna je asi dost dominantní, nakonec si prosadila svou a on se s ní několikrát vyspal. Brzy ale pochopil, že to takhle opravdu nejde a spát s ní přestal. Navíc jsou oba úplně rozdílné povahy a ač ji má rád, nemají si o čem povídat. Dva roky spolu žijou, nespí spolu, ale mladá zamilovaná slečna si přesto celou dobu trvá na svém, bere ho za svého partnera a dělá mu neskutečné scény kvůli jeho nezájmu o ni jako o ženu. Každý den má hysterický záchvat, kdy ho bije a háže po něm věci. Přestala pracovat, takže ji chudinku živí. Doma taky nic nedělá, vaří on, když přijde z práce. Ona jen diktuje a on maká. A on ji má pořád rád, cítí se zodpovědný za to, že s ní spal a způsobil jí zklamání, nechce jí ublížit i proto, že jí prý v životě nic nevyšlo (no jak by mohlo, když se ta ženská chová jako magor… 8o ) a není schopen ji vyrazit, i když ho taková situace totálně ničí. A do toho mi ještě řekl, že je nesnadné vyrazit někoho, s kým si už dva roky buduješ společnou domácnost… :roll: a že se obává, že to s ní potrvá hodně dlouho. Pochopila jsem, že ten chlap je s nervama úplně v pr… a jednak bych mu chtěla pomoct a nevím jak, i když mě v podstatě jen sprostě zneužil ke svému rozptýlení a uvolnění napětí. Vím, že to od něj byla vůči mně sviňárna, potřeboval jen od kohokoliv pohladit a obejmout. Mně se ale bohužel stalo, že jsem se do něj zamilovala tak, jak jsem nebyla přes 10 let, takže bych potřebovala vaše rady, co počít, případně jak vystrnadit tu hydru z jeho bytu. :lol: Budu vám vděčná za jakýkoliv názor, radu, atd.

No, řeknu ti svůj názor. Dělá z tebe ehm, jak to napsat? Fakt mu tohle věříš? Zdá se mi to hodně přitažené z vlasy. Nechce s tebou spát aby nebyl nevěrný někomu s kým nespí, musí jí živit, vařit, uklízet a jako bonus od ní dostane pár facek? To jako vážně? Tak aTˇsi udělá pořádek v životě a pak ať blbne hlavu někomu jinému. Tohle je fakt síla.

Dája999
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 13.10.18 12:14
@Anonymní píše:

Pomoc je snadná :
verze 1
Milý Františku,
Je pro mě bolestné poslouchat, jak příšerně vedle té hydry trpíš - já pro tebe udělám cokoli a pomůžu ti, abyste už doma nemuseli (pozn. DVOULETÝ ne/vztah NESEZDANÝCH a BEZDĚTNÝCH!) dál trpět. Budu trpělivá a doufám, že někdy v budoucnu všechno dobře dopadne a my dva budeme nakonec spolu.
Klidně si řekni, jestli mám (pozn. místo TEBE ) něco radikálního udělat, nebo raději čekat… a čekat…a…
p. s. poznámky v textu v závorkách jsou určeny tobě, ne Franckovi.

verze 2
Milý Františku,
povídání zadaných mužů na téma " Doma mi nerozumí, dávno spolu nespíme, ale zodpovědnost mi nedovolí se s ní rozejít" známe jistě oba dávno a důvěrně.
Já z literatury a diskusních serverů, ty ze své reality.
Je mi s tebou dobře, ráda bych s tebou byla, ale ty máš nastěhovanou podnájemnici, která ti dělá ze života peklo.
Tak až si tu situaci U SEBE doma vyřešíš, ozvi se a můžeme pokračovat, kde jsme zatím skončili.
No a jasně, že bude fajn, když to tvé vyřešení nebude trvat dlouhé týdny, měsíce, či dokonce roky.

Volba verze je na tobě. Hodně štěstí při rozhodování :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >