Vztah s mladším

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 02:13
Vztah s mladším

Je mi 24let a mám 2 děti s jejich otcem žiju jen kvůli děti a financím, zamilovala sem se do 21leteho bezdětneho. Zkušenosti? Šli by ste do toho? Nebo vám přijde moc mladý? Mě nepřitahují kluci 30let + a tady ten je strašně úžasný i pracuje…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 13.10.18 06:31

Dokonce pracuje, jo? Jo, tak to je teda něco, to kvůli němu určitě stojí za to rozbít dětem rodinu :pankac:

happy day
Kecalka 126 příspěvků 13.10.18 07:17

Tezko radit, kdyz nezname vice podrobnosti. Urcite si sedni a poradne zapremyslej, jestli opravdu rozbit rodinu - odpoved znas jen ty.
Ja bych se spis snazila nejdriv zkusit zachranit manzelstvi, pokud to nejde, pak bych se snazila se financne zajistit, abych na manzelovi nebyla zavisla a pokud by mi to opravdu s manzelem neklapalo a ja se trapila, tak bych se asi nechala rozvest. Jako ve 24 letech zivot nekonci a kazdy ma pravo na lasku a spokojenej zivot.
To, ze jsi se zamilovala do 21leteho a bezdetneho - co na to rict. Na veku nezalezi, ale tezko soudit, kdyz ho nezname :nevim: musis vedet nejlip sama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 07:20

A má rád i tvé děti? Já bych do toho nešla, pokud se nedokážeš sama finančně postarat o své děti. Co když ti dá košem, co budeš dělat? Jinak, máme v rodině mladého kluka, který je naprosto rodinný typ, děti miluje, měl dlouhodobý vztah s o 5 let starší přítelkyní. Nakonec jim to tedy nevyšlo. Ale celkově, je to pořád takový kluk, jde prostě vidět, že je mladý. Vím, že by se o mé děti postarat dokázal, pohlídal je, ale doma bych ho prostě nechtěla. :lol: Je mentálně ještě jinde. On je strašně rozumný, dá se na něj spolehnout. Také samozřejmě pracuje a dokonce už si pomalu splácí bydlení, takže myslí na budoucnost, ale…ty k sobě potřebuješ někoho, kdo se o tebe dokáže postarat. O tvé děti. Ale je mi jasné, že můžou být výjimky ani tak mladý kluk by to zvládl, ale spíš tomu nevěřím.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 13.10.18 07:27
@Anonymní píše:
Je mi 24let a mám 2 děti s jejich otcem žiju jen kvůli děti a financím, zamilovala sem se do 21leteho bezdětneho. Zkušenosti? Šli by ste do toho? Nebo vám přijde moc mladý? Mě nepřitahují kluci 30let + a tady ten je strašně úžasný i pracuje…

A proc by nemel pracovat?

mayecka
Ukecaná baba ;) 1222 příspěvků 13.10.18 07:33

@SlečnaDahlia ale zase zůstat ve vztahu jen kvůli tomu že mají děti?? :think:

Rosary
Povídálka 42 příspěvků 13.10.18 07:41

21 letý kluk je ještě děcko, ve 21 su byla nevyzralá i já. Pochybuju, že by se v tomhle věku chtěl vzdát svobody, zájmů, usadit se a vychovávat cizí děti. Minimálně do budoucna tomu moc nevěřím. :nevim:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 13.10.18 07:43
@mayecka píše:
@SlečnaDahlia ale zase zůstat ve vztahu jen kvůli tomu že mají děti?? :think:

Doteď pro ni byly děti a peníze dostatečný důvod, proč s manželem zůstat. Vsadím se, že na to, že je s ním vlastně jenom kvůli penězům a dětem, přišla zázračně potom, co se jí zbláznila vagína do chlapa, o kterém je schopna říct jenom to, že je úžasný a pracuje. Kdyby místo vymýšlení hovadin radši pracovala na vztahu s manželem (je jí 24, tak jak dlouho je tomu od chvíle, kdy si manžela z lásky brala?), nejspíš by nemusela skončit jako samoživitelka bez peněz a děti bez rodiny.

mrav
Neúnavná pisatelka 19491 příspěvků 13.10.18 07:48

Myslím si, že tři roky rozdíl není až zas taková hrůza. Jde spíš o to, co k současnému partnerovi cítíš. Moje žena byla dokonce mladší o sedm let. Tady jde i o děti a o to, jestli si i ony zvyknou. Já teď žiju se svou dcerkou sám a to z jiného důvodu, než že bych se rozváděl…

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25225 příspěvků 13.10.18 07:51
@Anonymní píše: .ty k sobě potřebuješ někoho, kdo se o tebe dokáže postarat. O tvé děti.

Primarne se o ne musi postarat ona, coz ocividne nezvladne, kdyz je s chlapem kvuli penezum.
Nechtela bych byt matka 21 leteho kluka, na ktereho se povesi neco takoveho. A on jestli neni total blbej, tak zdrhne.

Rosary
Povídálka 42 příspěvků 13.10.18 07:54
@mrav píše:
Myslím si, že tři roky rozdíl není až zas taková hrůza. Jde spíš o to, co k současnému partnerovi cítíš. Moje žena byla dokonce mladší o sedm let. Tady jde i o děti a o to, jestli si i ony zvyknou. Já teď žiju se svou dcerkou sám a to z jiného důvodu, než že bych se rozváděl…

Já myslím, že je docela rozdíl když je o 7 let mladší žena a když je o 7 let mladší chlap. Minimálně v tom věku a situaci (2 děti), co je zakladatelka se mi zdají i ty 3 dost :think:

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 2816 příspěvků 13.10.18 07:56
@jenny.fields píše:
Primarne se o ne musi postarat ona, coz ocividne nezvladne, kdyz je s chlapem kvuli penezum.
Nechtela bych byt matka 21 leteho kluka, na ktereho se povesi neco takoveho. A on jestli neni total blbej, tak zdrhne.

Presne tak. At se postavi na vlastni nohy a pak at hleda dalsiho chlapa.takhle to vypada,ze chce jen preletet od jednoho krmitka ke druhemu(ktere se ji zda plnejsi).

kacakaca
Závislačka 2613 příspěvků 13.10.18 08:09
@Anonymní píše:

A nebyl uzasny zpocatku i tvuj manzel? Nebo proc sis s nim udelala dve deti? Jestli vas vztah znicil az napor s detmi, proc myslis, ze s jinym to bude jinak? Ono chodit s nekym na randicka a mit rodinu, spolecnou domacnost, starosti a povinnosti, to je neco jineho.

Pro mne s manzelem to „v dobrem i zlem“ cosi znamena. Kdyz je hodne shonu, lidi na sebe nemaji cas, odcizi se, ale pak se zmeni situace a zas je treba se snazit a dospivat spolu. Nechapu, ze je tak jednoduche snazit se kvuli novemu a tak tezke kvuli manzelovi. :think:

Annabela11
Závislačka 2564 příspěvků 13.10.18 09:55
@Anonymní píše:

Nemůžeme radit když jsi toho tak málo napsala…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 10:20
@SlečnaDahlia píše:
Doteď pro ni byly děti a peníze dostatečný důvod, proč s manželem zůstat. Vsadím se, že na to, že je s ním vlastně jenom kvůli penězům a dětem, přišla zázračně potom, co se jí zbláznila vagína do chlapa, o kterém je schopna říct jenom to, že je úžasný a pracuje. Kdyby místo vymýšlení hovadin radši pracovala na vztahu s manželem (je jí 24, tak jak dlouho je tomu od chvíle, kdy si manžela z lásky brala?), nejspíš by nemusela skončit jako samoživitelka bez peněz a děti bez rodiny.

Jak si dovolujete něco takového napsat?! Vůbec mě neznate! S přítelem to neklape kvůli tomu že mě mlátí a s daným o kterém uvažuju ani sex nebyl tak si nechte blbych zpráv laskavě :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >