Veletrh Pro Dítě 2017

1695
18.3.17 11:41

Veletrh Pro Dítě 2017

Prosím bude nějaký kód na levnější vstupné? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1695
18.3.17 23:43

Haló, haló. Nikdo o ničem nevíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
19.3.17 08:04

@Bobiše přímo na stránkách veletrhu je možnost se registrovat, zašlou kód na slevu ze vstupného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1695
19.3.17 08:24

@Ostružka
Myslíte jako ze když koupím lístek přes internet, ze né stojí míň? :-)
Tohle vím. Sháním se po něčem ještě levnějším pokud by bylo. :-)
Ne že to nechci zaplatit, ale vím jak to tam chodí a tak se ptám. I tady byvala akce, tak asi není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
19.3.17 08:24

@Bobiše Sleduj stránky vystavovatelů na fb, třeba Fun Baby rozdávalo volné lístky včera večer.

• Citovat
  • Upravit
1695
19.3.17 08:26
@Ellusa píše:
@Bobiše Sleduj stránky vystavovatelů na fb, třeba Fun Baby rozdávalo volné lístky včera večer.

Aha. :-( uz asi nerozdava, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
19.3.17 08:44

@Bobiše Byly rychle pryč 8) ale zahlédla jsem info o připravovaných akcích i jinde, jen jsem tomu nevěnovala pozornost, takže si projeď stránky vystavovatelů a určitě někdo z nich ještě bude rozdávat ;)

• Citovat
  • Upravit
23.3.17 08:38

Holky nemůžu nikde najít vystavovatelé autosedaček Romer nevíte budou tam letos? at zbytečně nejedu do Brna a :) a nekupuji lístek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
23.3.17 09:10

@Kamila84 FunBaby tam bude…

• Citovat
  • Upravit
23.3.17 10:04

Děkuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
23.3.17 14:10

Tak autosedaček tam mají mraky všech možných značek, na vyzkoušení s dítětem na jednom místě ideální. Jen teda lidí hodně už teď, neumím si to představit o víkendu :think:

• Citovat
  • Upravit
bah
1
23.3.17 21:12

@Ellusa a jak to tam vypadá co se týče kočárků? Dávají tam prodejci i slevy? Děkuju moc za odpověď :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
23.3.17 22:19

@bah Kočárků hromada, hodně značek. Nezkoumala jsem, my šli kvůli autosedačkám, ale kdybych potřebovala kočár, předpokládám, že bych si vybrala :D. Jestli mají všichni slevy, to nevím, ale předpokládám, že min. většina ano. Na webu toho veletrhu na stránkách BVV jsou napsaní vystavovatelé, tak se koukni, jestli tam jsou ti, o které máš zájem ;). A hodně prodejců má teď slevy i na kšeftě bez ohledu na veletrh, kdyby se ti nechtělo se tam tlačit, lidí bylo opravdu docela dost.

• Citovat
  • Upravit
24.3.17 15:00

Pokud by měl někdo zájem, mohu nbídnout jednu vstupenku se slevou. Šla jsem nakonec sama bez manžela, je škoda, aby propadl :) Měl by někdo zájem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1554
1.3.18 09:50

Nevíte o nějaké akci na vstupenku zdarma na Veletrh pro dítě 2018? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu