Velikost břicha a dítě

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
62
5.1.22 18:42

Velikost břicha a dítě

Ahoj holky… Jsem v 33 týdnu… Ale od velkého screeningu v 22 týdnu mi nikdo neměril miminko. Doktor jen zkontroluje čipek a ozvy. První dítě bylo holčička a měla 39+0 krásných 3,490 gramů. Nyní čekám chlapečka, partner měl velikou porodní váhu… Jenže se obávám jestli má malý třeba dost živin a roste dobře. Velikost a odhad opravdu vůbec nevím už tolik týdnů… Přidávám foto bříška.. U malé bylo břicho větší… Mel někdo stejně že bylo břicho menší ale dítě obstojně velké? Příbytek na váze 5 kg z toho 3 do 22 týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4030
5.1.22 18:48

Já měla malinký břicha a malinký děti 2,5 kg a 3 kg. Ve 30tt nebo tak jsem byla na třetím screeningu kde mi dítě měřili, tam tě doktor neposlal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
5.1.22 18:49

@Lily Evans
Neposlal. Třetí screening se ještě stále nekonal. Mám jej naplánovaný až na 33+4 pomalu. Nechápu proč tak pozdě. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
5.1.22 18:51
@Lily Evans píše:
Já měla malinký břicha a malinký děti 2,5 kg a 3 kg. Ve 30tt nebo tak jsem byla na třetím screeningu kde mi dítě měřili, tam tě doktor neposlal?

No já právě u malé bříško ze mi už popraskalo touto dobou. Nyní ani strie navic Teď od začátku menší než s dcerou pomalu ale říkám, měla 3,490 v 39+0 takže pěkné. Partner je kus chlapa. 190 cm a metrak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27502
5.1.22 19:03

Já mám třeba vždy obří břicho a děti malinké :D nemá to souvislost a podle velikosti břicha nepoznáš jak bude dítě velké. Me taky Dr odhad neříká, když se nezeptam, ale velikost kontroluje a kdyby něco nesedělo, tak to bude řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4916
5.1.22 19:05

Měla jsem relativně malé břicho (jsem celá malá :jazyk: ), přesto měl mladší syn 4kg, já bych byla radši kdyby byl menší :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 19:08

V téhle době na mně nebylo první těhotenství skoro vůbec vidět. A v tu dobu ještě dítě odpovídalo průměru. U druhého těhotenství mi přišlo, že mám břicho obří, ale na konci těhotenství, při pokusu sednout si ve vlaku (bylo mi fakt zle, jela jsem k doktorovi a bála jsem se, že tam ani nedojedu), jsem to docela schytala, co si to jako vymýšlím. Pár dní na to jsem porodila dceru vážící skoro 3,5 kg.

• Citovat
  • Nahlásit
66538
5.1.22 19:10

@cassydiees kámoška měla 46 kg a když rodila, volala si sanitku..tam ji vyndali, z není ani těhotná. Kluk se narodil ten den, měl 3,5 kg a záchranáři se jí druhý den došli s kytkou omluvit. Ona totiž neměla břicho téměř žádné :mrgreen: :lol: takže asi tak. Břicho není směrodatné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
5.1.22 19:33

@Kriss Tina
On nekontroluje vůbec. Jsem zdravotník. Velikost a tělo a nic kromě čípku neviděl od 22 tt. Vidím přesně co snímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4425
5.1.22 19:48

Velikost břicha fakt o ničem nevypovídá. U prvního jsem pribrala 18 kilo, břicho velké a malý mel 3350g, u druhého jsem zacinala na stejné váze jako u prvního, pribrala jsem 4 kila břicho skoro stejne velké a maly měl 3000g. U posledního jsem zacinala o 10 kilo lehčí, pribrala jsem 19 kilo, břicho mi vylezlo az měsíc před porodem a stejně jsem se vlezla do svých tílek velikosti S, většina lidí se divila po porodu, ani nevěděli, ze jsem těhotná a to jsem se s nema vidala v práci. Mlady měl skoro 4 kila a 54 cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
5.1.22 19:48
@cassydiees píše:
Ahoj holky… Jsem v 33 týdnu… Ale od velkého screeningu v 22 týdnu mi nikdo neměril miminko. Doktor jen zkontroluje čipek a ozvy. První dítě bylo holčička a měla 39+0 krásných 3,490 gramů. Nyní čekám chlapečka, partner měl velikou porodní váhu… Jenže se obávám jestli má malý třeba dost živin a roste dobře. Velikost a odhad opravdu vůbec nevím už tolik týdnů… Přidávám foto bříška.. U malé bylo břicho větší… Mel někdo stejně že bylo břicho menší ale dítě obstojně velké? Příbytek na váze 5 kg z toho 3 do 22 týdne.

Ahoj, já jsem teď v 36+4tt. a taky mám dost malé břicho. Od začátku těhotenství jsem přibrala jen 6,5 kg. Na každé poradně u gynekologa mi miminko měřili a vždy se vešlo do tabulek - nebylo ani příliš velké, ani malé. Chápu tvoje obavy, když ti váhový odhad nedělají častěji, ale pokud nemáš žádné potíže, normálně cítíš pohyby a ani doktor se nad malým břichem nepozastavoval, zbytečně bych se nestresovala.
Držím palce na ten třetí screening :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
5.1.22 20:08

@Deninina
No a jakou si měla váhu startovací? Na kolik výšku.. Já mám 160 cm a 53 kg za normálního stavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
5.1.22 20:15
@cassydiees píše:
@Deninina
No a jakou si měla váhu startovací? Na kolik výšku.. Já mám 160 cm a 53 kg za normálního stavu

Mám 170 cm, startovací váha byla 60 kg. Takže BMI podobné jako ty :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 20:17

Já měla dle všech malé břicho. Dítě mělo 4 kg. Kamarádka měla mega břicho a dítě 2,5 kg.

• Citovat
  • Nahlásit
1486
5.1.22 20:18

Váhu miminka akorát u mě řešili na screeningu a teď poslední měsíc kvůli porodu, ale ja mám 158 cm, začínala jsem na 55 a mám 63, jsem 40 tt a břicho nemám nijak extra velké a malý už má 3,4 kg :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat