Velikost manželské postele - 160 nebo 180?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
368
7.6.18 20:40

Ty jo, to koukám :mrgreen: my máme 160, jsme tři a je nám skoro velká :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3224
7.6.18 20:42

Jak už holky psali…180 stopro… teda pokud tam hodláš spát s manželem. POkud jen sama s detma možna by 160 stačila. já se teda nevyspím ani na 180 takže chlap spí v obývaku:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
660
7.6.18 20:46

My mame 160 spime tam s manzelem i prckem a psem :D verim ze v zari az pribude dalsi princezna se tam i tak nasackujem :D taky zalezi kdy si objednala, pokud na zakazku a je to uz dyl, muze byt problem pokud uz je pred expedici :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
7.6.18 20:49

@mimart rozhodne větší :) děti jsou hrozní požírači místa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.18 20:50

Pokud máte tu možnost mít 180/200cm, vzala bych tu větší. Máme 160/200cm, spíme tam s manželem, někdy synem 1,5 roku a k tomu jedna nebo dvě kočky :-) vejdeme se, ale 180tka by byla lepší a ještě širší by byla luxus :-)))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
7.6.18 20:50

@Lianys fakt? Ja zrovna včera vypadla z postele (skvely způsob jak se vzbudit) a to mame 200×200 :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5425
7.6.18 20:55

Tak my občas spíme v hostinském pokoji, kde je postel 160/200, a vejdeme se normálně, já 65/168 a manža 175/80. Tak nevím no, asi se neroztahujeme :lol: Jasně, větší je vždycky lepší, ale i tahle by podle mě měla stačit. Nebo změň objednávku :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
767
7.6.18 20:56

@mimart my máme 140/200 a úplně v pohodě. Vlezeme se tu oba s manželem a ještě se tu dokáže nacpat 3,5 letá dcera s Mickey Mousem a Baby Born :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6534
7.6.18 20:56

Máme 160 a i s dítětem jsme se perfektně vešli, i teď v 3 letech dítěte bychom se v pohodě vešli. Dítě s náma už nespí a my máme v plánu pořídit 140 :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21593
7.6.18 20:59

My mame 140cm a nam staci, decko si do postele urcite brat nebudu, pokud nebude tezce nemocne, nebo nebude mit nocni muru. Ted ma anginu a spinka u sebe v postylce. Je tak zvykla a nebudu na tom nic menit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
368
7.6.18 21:01
@Tichošlápek píše:
@Lianys fakt? Ja zrovna včera vypadla z postele (skvely způsob jak se vzbudit) a to mame 200×200 :lol:

Ty vaďo 8o :mrgreen: no fakt, vlezeme se naprosto v pohodě. Legrační teda je, že k posteli 160 máme peřinu 200×200 a to už je horší - vždycky se vzbudím bez peřiny :mrgreen: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
7.6.18 21:04

@mimart z mé zkušenosti větší. Kvalitnější pohodlnější spaní, navíc tvůj partner není žádný drobek a miminka (batolata) se pěkně roztahujou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
a12
61149
7.6.18 21:05

I na 110 jsme se vesli 3 :mrgreen:
Jinak ted mame 180, a kdyz ma pritel nocni a jsem tu jen se synem tak stejne spim tak na 10cm :roll: a vedle je tak metr volnyho mista :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
302
7.6.18 21:16

My mame 200×200 a i tak mi vadi, kdyz ma manzel perinu na me pulce -spim s nohama odkrytyma a mam je hodne od sebe :mrgreen:… vadi mi je mit pri usinani prikryte. Mela jsem stejnou, kdyz jsem byla sama a na druhe pulce spal pes, kdyz pochopil, ze na mojem krku to neklapne :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69117
7.6.18 21:18

Léta jsme spali an 140 a pohoda, teď máme 160 a taky pohoda. Když tam vleze dítě, teď měří 120 a spí napříč, takže by to pohoda nebyla nikde (tudíž s námi nespí). Na dovolené bývají často 180 a popravdě mi to vadí, ráda se přitulím a v tomhle manžel vždycky musím hledat, já bych 180 při našem stylu spaní rozhodně nechtěla. Navíc v ložnici celkem počítáme centimetry a nějak jsem vděčnější za 20 cm podlahové plochy navíc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný