Reklama

Velikost plodu 12+6 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 17:13
Velikost plodu 12+6tt

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak je to s tou velikostí. Ve 12+6tt jsem byla na velkým ultrazvuku (genetické vyšetření) a doktor řekl, že odpovídá, ale plod má 8,5cm. Mě to příjde velké. Podle tabulek by měl mít tuhle velikost až kolem 14tt. Může mě do toho někdo zasvětit?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 13. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 26.12.16 17:21

Jasně, je to příroda a tam není tabulkovyho nic :palec:

Příspěvek upraven 28.12.16 v 10:01

Petule030
Kelišová 5725 příspěvků 26.12.16 17:24

Kdyby to bylo hodně, lékař by ti to snad řekl :nevim: Mrkni do papíru, já tam mívala graf, čemu co odpovídá oproti průměru. Ale řídit se tabulkama mi přijde trochu na palici :lol:
Jo a tak mě napadá, vždyť podle velikosti určují stáří plodu, tak možná to špatně počítáš. Však se podívej, jaký termín porodu a gestační stáří je v tom výpisu ;)

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 26.12.16 17:34

Jsi ve 13tt možná byla ovulace dřív http://www.maminkam.cz/…-tehotenstvi

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 26.12.16 17:58

Hodláš takto srovnávat s tabulkami svůj plod celé těhotenství? To se z toho asi brzo zbálzníš.
Apropo-nač anonym? Ty se stydíš za svůj dotaz?

Blackyyy
Kecalka 443 příspěvků 26.12.16 18:19

Moje malá měla v 14.tt 7 centimetrů a malou nosní kustku, strašili mě tím a musela jsem kvůli neodpovídání tabulkám na plno nesmyslných a stresujících vyšetření. Malá se pak narodila v 42.tt a měla 50 cm :-D na tabulky nehleď.

Petule030
Kelišová 5725 příspěvků 26.12.16 19:32

@Blackyyy A nebylo to těhotenství o týden nebo dva mladší? To by pak tabulkově odpovídalo :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 16:53

Ahoj, já jsem dnes zas 13+1 a na utz velikost 6.9cm, takže podle utz jsem 12+5, tak neres velikost podle tabulek, hlavne, že je vše ostatní v pořádku ;)

Taky radsi anonym, o tehu ještě nikdo moc neví, jestli někomu vadí, tak radši smazat

Blackyyy
Kecalka 443 příspěvků 29.12.16 19:18

@Petule030 Nee, vůbec, termín jsem dle menstruace měla 27. listopadu a dle ultrazvuku 28. :-D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama