Mám velké břicho - mohu čekat holčičku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 13:17
Velké brisko holcicka?

Ahojte :mavam: chci se zeptat, všichni mi rikaj, ze mám opravdu velký bříško, ze to vypadá spis na chlapecka :palec: ale mě řekl doktor xkrat, ze čekám slečnu :think: ze chlapeček ani náhodou 8o ne ze bych nevěřila doktorem, ale kamarádka taky celou dobu čekala princeznu a po porodu to nakonec byl Samuel :mrgreen: jsem 30tt :oops: budu rodit poprvé, jde to nějak poznat podle bříška? :think: děkuji všem :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ravedd
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 16.08.19 13:18
@Anonymní píše:
Ahojte :mavam: chci se zeptat, všichni mi rikaj, ze mám opravdu velký bříško, ze to vypadá spis na chlapecka :palec: ale mě řekl doktor xkrat, ze čekám slečnu :think: ze chlapeček ani náhodou 8o ne ze bych nevěřila doktorem, ale kamarádka taky celou dobu čekala princeznu a po porodu to nakonec byl Samuel :mrgreen: jsem 30tt :oops: budu rodit poprvé, jde to nějak poznat podle bříška? :think: děkuji všem :*

Vykašli se na ty rady jak poznat pohlaví to jsou hrozný kecy :roll: :lol:

lovean
Závislačka 3222 příspěvků 16.08.19 13:22

Bříško to je kravina já měla podle babskych pověr čekat holku druhé moje dítě a mám kluka to jsou jen pověry a obou mich synů mě to podle utz vyšlo to co mi tam řekli teď jsem zase těhotná ale na úplném začátku tak jsem zvědavá cítím se jinak než u kluků tak uvidíme co nás čeká

Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 16.08.19 13:23

Tak zrovna velky bricho = kluk to jsem nikdy neslysela…

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2219 příspěvků 16.08.19 13:52

Podle velikosti břicha nevím, ale z kávové sedliny je to mnohem přesnější než ultrazvuk :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 13:54

Kávové Sedliny? 8o

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10767 příspěvků 16.08.19 13:59

No to snad ne :zed: :lol: :lol: :lol:

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2219 příspěvků 16.08.19 14:07
@Anonymní píše:
Kávové Sedliny? 8o

Jojo, dopiješ kafe a podle toho co ti ten obrázek logru připomíná tak to se narodí. Doktoři to chtějí před lidmi utajit, protože právě ta metoda odhalí nepřesnosti jejich ultrazvuku. :andel:

Ba-stet
Závislačka 3099 příspěvků 16.08.19 14:13
@BlaZenkaB píše:
Jojo, dopiješ kafe a podle toho co ti ten obrázek logru připomíná tak to se narodí. Doktoři to chtějí před lidmi utajit, protože právě ta metoda odhalí nepřesnosti jejich ultrazvuku. :andel:

Hlavně je to zásadně levnější než screening nebo 3D ultrazvuk. Na kafi se holt na hypotéku nevydělá, no :mrgreen: :mrgreen:

Kajka9
Kelišová 5770 příspěvků 16.08.19 14:16
@Anonymní píše:
Ahojte :mavam: chci se zeptat, všichni mi rikaj, ze mám opravdu velký bříško, ze to vypadá spis na chlapecka :palec: ale mě řekl doktor xkrat, ze čekám slečnu :think: ze chlapeček ani náhodou 8o ne ze bych nevěřila doktorem, ale kamarádka taky celou dobu čekala princeznu a po porodu to nakonec byl Samuel :mrgreen: jsem 30tt :oops: budu rodit poprvé, jde to nějak poznat podle bříška? :think: děkuji všem :*

Já jsme od začátku věděla že čekám holčičku í když dr sama ještě nic neřekla a já chtěla chlapecka..mela jsme hodně problémové tehu á silene velký pupek ale moc jsme nenabirala…
Dr řekla ve 21tt holčička a je to holčička

Kajka9
Kelišová 5770 příspěvků 16.08.19 14:17

Ale je to jedno jestli chlapeček nebo holčička… říkala jsme že až budeme mít druhé nechci vědět pohlaví

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 14:28

Samozřejmě nejdůležitější je aby zdraví miminka :srdce: jen by mě trosku to zaskocilo, když mám tolik růžových věci připravených :mrgreen: :srdce:

Kajka9
Kelišová 5770 příspěvků 16.08.19 14:50

Jo proto jsme kupovala brutální :lol:..jako stát se může ale většinou je to na 99 procent a podle břicha atd to se říct nedá každá jsme jiná a každá ro má jinak toto jsou jen povídačky…ale já í plno kamosek jsme to měli podobně když holčička zvracení a nějaké problémy a ty co cekali kliky skoro nic kdyby nerostlo bricho nevi o tom…ale zas jsou to jen některé…veci se dají prodat a koupit druhé kdyby něco a í holčička může chodit v modré :)

lovean
Závislačka 3222 příspěvků 16.08.19 14:54

@Kajka9 já třeba mám dva kluky a ubou jsem zvracela šíleně celé dny teď jsem zase těhotná nevím tedy co čekám ale není mi tolik špatně jak u těch kluků ne že bych vůbec nezvracela ale je mi líp

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 15:06

@Kajka9 tak to já zvracela jen asi 3× na začátku za celou dobu :D to jooo zas holcicka v modrém se dá ale chlapeček v růžové to už je celkem průšvih :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama