Velke červené fleky u miminka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terka-com
Povídálka 40 příspěvků 25.02.19 19:50
Velke cervene fleky u miminka

Zdravim maminky,

nemate zkusenost s temito fleky? Malej ma 10 mesicu, nejedl nic nového, praci prášek stejny. Mazu bepantenem ale spis se to rozsiruje vice po těle. Ruka nejvice, pak trochu ruha ruka, celo, male flicky na zadech. Nekdy ma zvýšenou teplotu 37,2, ale prorezava se nu zoubek. Jinak je v poradku, nevypada ze ho to svedi.

Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lucius08
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 25.02.19 19:57

@terka-com je to prostě jen červený flek? Nebo je to spíš drsná kůže? Je to vystouple?

Janli
Echt Kelišová 8191 příspěvků 25.02.19 19:59

Jestli to není kopřivka, ale je to hrubé, suché a mírně vystouplé, může to být atopák. Dcerku taky nesvěděl. Zabral na to Holtův krém nebo mast. Už přesně nevím ten druhý název.

terka-com
Povídálka 40 příspěvků 25.02.19 20:04

@Lucius08 drsna kuze, mirne vystouple, nekde bilee uprostred jakoby.

terka-com
Povídálka 40 příspěvků 25.02.19 20:04

@Janli atopak? :/ cili ma to nejaky puvod a musi se najit co? Me totiz vubec nic nenapada :smirk:

sediza
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 25.02.19 20:05

Jak dlouho to má?

terka-com
Povídálka 40 příspěvků 25.02.19 20:09

@sediza tyden, mazani nepomaha, na zitra jsme objednání k mudr, ale jen sem chta mit představu co to muze byt :thinking:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 25.02.19 20:16

@terka-com :( takhle u nás začínal atopak. Máte někdo v rodině? První fleky, na bříšku, pak se přidávali všude po těle… neškrabal se, spal, nevypadalo, že mu to vadí… doktorka nám vždy řekla, že je to suchá kůže :nevim: ať to mažeme… pak jsem mu jednou dala syrové jablíčko :zed: :zed: za dva dny jsme jeli do nemocnice na pohotovost, mohl se uškrábat… hrůza, fleky najednou zčervenaly, udělali se k tomu ještě pupínky (kopřivka) +mu ekzemem kolem pusy… A od té doby bojujeme s atopakem… Mám ho konečně po pár experimentech pod kontrolou, takže kdyby se potvrdil atopak (doufám, že ne) klidně mi pak napiš:)))

Kikulele
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 25.02.19 20:17

Dcerka mela podobne fleky mela to na hrudnicku a na celich rucickach, zacalo to jednim flickem a rozlezalo se to. Dr.nam predepsala rybi mast, sice mala smrdela jak sardinka ale pomohlo to. :kytka:

terka-com
Povídálka 40 příspěvků 25.02.19 20:20

@Lucius08
Jeeej :(. No zitra budeme snad vedet. Ok, kdyztak pisnu :) Me i napadly ze ted jak bylo zima, tak spal ve fleecovych overalcich, ktere sem nezehlila :thinking: :thinking:

terka-com
Povídálka 40 příspěvků 25.02.19 20:22

@Kikulele

Oki poptam se u doktroky, bepanten opravdu nezabira. Koupu v ciste vode, bez samponu atd a mazala sem ted vzdy slun. olejem ale nelepsi se to ni :/ dneska sem malyho mazla celyho bepantenem :lol: :)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 25.02.19 20:30

@terka-com Tak jestli ty pyžamka byli drsné tak si myslím, že to může být z toho :) . Podrážděna kůže, ty mimča jsou na to citlivé:)

Kikulele
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 25.02.19 20:43

@terka-com zkus se na to zeptat. Ja malou taky koupu jen ve vode,i slunecnicovi olej jsem pouzivala ale bylo to bez efektu. Mely jsme dalsi 3masticky na recept,+ co jsem zkousela koupit volne prodejne v lekarne od Uriage,Bioderma a podobne. Nic nezabiralo az ta rybi. Za zeptani nic nedas. Preji at to ma malej brzo v poradku. :kytka:

terka-com
Povídálka 40 příspěvků 25.02.19 20:53

@Lucius08

Mozna jono :) Ted ma bavlnene pyzamka, klasicky 3 dny, ale furt to tam mame no :roll: tak uvidime zitra napisu :)

terka-com
Povídálka 40 příspěvků 25.02.19 20:54

@Kikulele urcite se zeptam dekuji :) jen chci aby nam to co nejdrive vymizelo teda no, snad se zadari rychle :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama