Velké děti velké problémy

Anonymní
15.8.20 14:54

Velké děti velké problémy

Dobrý den. Mám 3 děti. Dvě holky 8 a 10 let a kluka 15 let. Holky jsou ještě malé a hodné, ale syn je teď v pubertě a začal být s ním problém.
Nejdřív jsem našla u něj v kapse cigarety. Řešili jsme to s ním a pak propukla hádka, protože tvrdil, že nekouřil, ale bunda šla pěkně cítit. Jsem na to totálně alergická a myslela jsem, že ho snad ty cigarety nechám sníst, aby ho to přešlo.
Zakázala jsem mu chodit ven s jeho kamarádama, poté, co jsem zjistila, že společně kradli v obchodě.
Poté se naštval a naplno ze vzteku prohlásil, že nás ( mě a manžela) nenávidí.
Teď přes léto se izoloval a většinu času, když pominu tréninky a pomoc mi doma, trávil ve svém pokoji.
Včera jsem přišla z obchodu a syn za mnou do dveří přišel, že mu není dobře. Ptala jsem se, co ho bolí a on mi odpověděl, že má hrozný strach a celý den je nervózní. Tak jsem se snažila dozvědět důvod.
Byl celý bledý a třásl se a pak začal brečet a šlo to z něho ven. Neví, proč má takový strach a prý je každý den strašně nervózní, že se toho chce zbavit. Rozbrečela jsem se s ním a trvalo dlouho než se uklidnil a řekl, že už mu je líp. Potom jsem celou noc nespala a dívala se na internetu a kontrolovala, jestli spí.
Našla jsem v koupelně rozbité zrcadlo, ale ještě jsem se neptala. Od rána hledám nějakou pomoc. Nevím, co je nejlepší, jestli ho nějak hned vzít k odborníkovi. Chci se zeptat, jestli někdo nevíte, kam je nejlepší s ním jít a kde by ho měli hned vzít.
Co nejdřív, protože mám strašný strach, že si něco udělá. Budu strašně ráda za vaše názory a rády. Děkuji :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.8.20 15:04

Odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 15:07

@Modrásek modrý Jsem z Prahy

• Citovat
  • Nahlásit
1052
15.8.20 15:09

To vypadá na reakci na drogu. Okamžitě k lékaři, vyšetřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.20 15:09

Zavolala bych do PL Bohnice na krizovou linku - Linka důvěry Centra krizové intervence (CKI) - a poradila se.

Příspěvek upraven 15.08.20 v 15:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.20 15:10
@Alriga píše:
To vypadá na reakci na drogu. Okamžitě k lékaři, vyšetřit.

Také mě napadlo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4826
15.8.20 15:12

Vypadá to na drogy. Zavolala bych na pohotovost skrz podezření..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 15:26

Dekuji vám. Mě v tu dobu vůbec nenapadli drogy, jsem spíš myslela, že by to mohla byt úzkost, ale věřím, že by to drogy být mohly ( doufám že ne), takže si nechám určitě poradit.

• Citovat
  • Nahlásit
491
15.8.20 15:35

Drogy to být můžou, ale také vůbec být nemusí. Každopádně doporučuji Ti poradit na již zmíněné krizové lince.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6451
15.8.20 17:08

Puberta je hormonální smršť, může rozjet psychickou nemoc, můžou v tom být i ty drogy. Určitě bych to řešila s praktickou lékařkou/lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
haley83
15.8.20 17:12

RIAPS nebo CKI Bohnice. Může to být reakce na drogy nebo se mu může rozjíždět duševní onemocnění.

• Citovat
  • Nahlásit
15.8.20 17:29

Držím palce a dej vědět, jak to dopadlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 17:39

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
1210
15.8.20 17:50

Nezkoušel přestat kouřit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
15.8.20 18:29

Ja se v jeho věku překouřila cigaret. Machrovali jsme a měla jsem přesně takový stav.
Muže to mít klidně z nějaké drogy ale.
Vzala bych ho do nemocnice a nechala bych ho otestovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama