Nevlastní dcera a její chování

Anonymní
14.8.20 17:50

Nevlastní dcera a její chování

Ahoj, už nevím jak dál s nevlastní dcerou. Snažím se sní zblížit, ona mě pořád odmíta a říká mi hnusně věci. Taky se nechová moc hezký k mému synovi, bere mu hračky, pak mu je rozbíje, když jí tak k němu přijde a jídlo mu vezme, posmíva se mu. Přítel ale podle mě neřeší situaci správně, řve na ní a dává jí různé tresty. Ale to ničemu nepomáhá, jsem z toho už unavená. Oceněním každou rádů

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3105
14.8.20 17:58

To je tu každý den… :zed:
lupa a desítky diskusí macech.. každý už k tomu své napsal stokrát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 18:03

@Lucy75 pár diskusích jsem si přečetla, ale nikde nebyla přesně moje situace. A jak už jsem napsala, ocením každou rádů.

• Citovat
  • Nahlásit
3399
14.8.20 18:10
@Anonymní píše:
@Lucy75 pár diskusích jsem si přečetla, ale nikde nebyla přesně moje situace. A jak už jsem napsala, ocením každou rádů.

A jakou chces radu? Tak si ty deti srovnejte. Jste dospely a nedokazete se dohodnout ani vychovavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 18:12

@Mysticlipstick já už jsem na ní zkoušela všechno, ale nic nezabírá. A svého syna si srovnat fakt nepotřebuju.

• Citovat
  • Nahlásit
3399
14.8.20 18:15
@Anonymní píše:
@Mysticlipstick já už jsem na ní zkoušela všechno, ale nic nezabírá. A svého syna si srovnat fakt nepotřebuju.

Jasne, tvoje dite je zlaticko a to cizi partnerovo je dablovo seme :palec: To je tak ohrany. Chce to abyste s partnerem tahli za jeden provaz. Neumite to, tak to lepsi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 18:17

@Mysticlipstick víš co? Ty s námi asi žiješ když víš jaký je moje dítě :think: :roll:. To že to říká každá macecha mě nezajímá. A pokud nemáte žádnou rádů tak sem nechoďte, na vaše názory zvedáva nejsem. Nashle

• Citovat
  • Nahlásit
5060
14.8.20 18:20

Promiň, ale pokud by mi někdo takhle buzeroval dítě a nic by nezabíralo, tak bych s ním nebyla. Ta holka se vás snaží rozeštvat. Ale není to jen o tobě. Proč by měl trpět tvůj syn?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
14.8.20 18:20

Kolik jim je? Přítele dcera s vámi žije, nebo je u vás jen občas. Tvůj syn je i tvého přítele, nebo má také jiného otce… Taky si každopádně nemyslím, že řvaní a tresty jsou to pravé na zmírnění něčí frustrace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6197
14.8.20 18:22

Proč na to své dítě tatínek řve? On doteď nevychovával? To se teď probral a zjistil, že je něco špatně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 18:24

@truelly ja syna pokaždé bránim, vím že pro syna není dobré žít s nevlastní dcerou. Asi ještě chvilku počkám a uvidím jak to bude dál.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 18:26

@niko999 synovi je 7 a dceři 8. Nevlastní dcera s námi žije, syn není přítele.

• Citovat
  • Nahlásit
265
14.8.20 18:26
@Anonymní píše:
Ahoj, už nevím jak dál s nevlastní dcerou. Snažím se sní zblížit, ona mě pořád odmíta a říká mi hnusně věci. Taky se nechová moc hezký k mému synovi, bere mu hračky, pak mu je rozbíje, když jí tak k němu přijde a jídlo mu vezme, posmíva se mu. Přítel ale podle mě neřeší situaci správně, řve na ní a dává jí různé tresty. Ale to ničemu nepomáhá, jsem z toho už unavená. Oceněním každou rádů

Spojování cizích rodin se sebou vždy nese konflikty. Holka si pouze chrání své území a podvědomě i budoucí nároky, asi má tvrdší lokty než tvůj syn a je mu tak přiřazena role otloukánka. To mu do budoucna nepřinese nic dobrého. Je mi ho líto, nezaslouží si být něčemu takovému vystavován.

Řešení, jak ráda bych to viděla optimisticky, ale podobné problémy se časem jen prohlubují. Je mi malého opravdu líto. Dokonce i věřím, že podáváš v rámci možností objektivní pohled na situaci. Moje, tvoje, naše… To je věčný boj.

Za tuto otázku se na mě naštveš, ale stojí Ti tento vztah za zničení psychiky vlastního syna? Ta holka z něj udělá časem s nejvyšší pravděpodobností psychickou trosku. Své dítě bych za žádnou cenu nevystavovala něčemu podobnému.

Příspěvek upraven 14.08.20 v 18:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
14.8.20 18:28

Jak staré jsou děti? Primárně není problém v dceři, ale v jejím otci, že to neřeší/špatně řeší. Musíš to probrat s ním. Často se k sobě ale hnusně chovají i vlastní sourozenci (berou si hračky, mlátí se atd.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 18:29

@Magdaleeena říká že na ní řve protože že je drzá. Nevím jak to u nich bylo, když jsem ještě s přítelem nebyla. Ale přítel říká že byla dříve hodná.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama