Velmi silný reflux

16.1.23 17:13

Velmi silný reflux

Ahoj maminky, máme holčičku předčasně narozenou, nyní má měsíc. Co mě trápí - má velmi silný reflux. Ani tak nezvrací, ale jak se jí vrací ty kyseliny, tak jí to tak sevře jícen, že už se nemůže nadechnout.. V tu chvíli musím nastoupit já, poplácat jí po zádech a pomoct jí. Ani mě tak nezajímá co proti tomu, děláme všechno jak nám řekli v nemocnici, spíš mě zajímá jestli to někdo tak měl, jak dlouho to trvalo a taky že to dobře dopadlo. Mám o ni hrozný strach, jsem psychicky na dně. Jen čekám kdy to zas přijde a jestli jí proberu..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek