Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj maminky, máme holčičku předčasně narozenou, nyní má měsíc. Co mě trápí - má velmi silný reflux. Ani tak nezvrací, ale jak se jí vrací ty kyseliny, tak jí to tak sevře jícen, že už se nemůže nadechnout.. V tu chvíli musím nastoupit já, poplácat jí po zádech a pomoct jí. Ani mě tak nezajímá co proti tomu, děláme všechno jak nám řekli v nemocnici, spíš mě zajímá jestli to někdo tak měl, jak dlouho to trvalo a taky že to dobře dopadlo. Mám o ni hrozný strach, jsem psychicky na dně. Jen čekám kdy to zas přijde a jestli jí proberu..
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!