Veřejné WC a děti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.5.22 23:01

Veřejné WC a děti

Ahoj. Opravdu mám blbou diskuzi, ale jak to děláte s prckama mimo domov? Těma nejmenšíma?
Syn (2.5) je bez plen, ale na velký záchod se bojí a fakt nechce… Vyčůrá se na velký jen s tím dětským prkýnkem a já už snad přemýšlím, že ho budu nosit s sebou :lol: je to hodně ujetý? :lol:
Né všude a vždy se hodí, aby se dítě nechalo močit někde venku, že jo.
Nemáte nějaký triky? Dík.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
927
18.5.22 23:07

U dětí je jedno jestli se to venku hodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
952
18.5.22 23:08

Myslim, ze ve dvou a pul letech muze v pohode curat venku u stromecku ;) pokud se velkeho zachodu zatim boji, zbytecne bych ho nestresovala. Ma cas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
939
18.5.22 23:10

Kde by se to u dětí nehodilo? Já marně teď přemýšlím. :D Kdykoli dcera potřebovala našli jsme nějaký plácek mimo “civilizaci” nebo aspoň tak aby to co nejméně pohoršovala. Všude najdeš kousek zeleně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17970
18.5.22 23:16
@Anonymní píše:
Ahoj. Opravdu mám blbou diskuzi, ale jak to děláte s prckama mimo domov? Těma nejmenšíma?
Syn (2.5) je bez plen, ale na velký záchod se bojí a fakt nechce… Vyčůrá se na velký jen s tím dětským prkýnkem a já už snad přemýšlím, že ho budu nosit s sebou :lol: je to hodně ujetý? :lol:
Né všude a vždy se hodí, aby se dítě nechalo močit někde venku, že jo.
Nemáte nějaký triky? Dík.

Syn v tom věku čural normálně vestoje, tj. bez jakéhokoli prkýnka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10707
18.5.22 23:18

U kluků je to v pohodě - kdekoli, i třeba ve městě mezi auty na kanálu. Na žádný špinavý wc bych dítě netahala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10428
18.5.22 23:20

On se bojí sednout? Moji kluci se od začátku učí ve stoje, takže tenhle problém jsem nemusela řešit, ale u dcery v tomhle věku se mi nestalo, že by se to u takto malého dítěte nehodilo někde venku :think: Jednou to teda byl oříšek, vydlážděné velké náměstí, pár stromků, ale obehnané ozdobnými mřížemi a ona fakt nutně musela, nakonec jsme ji ve třech lidech obklopili a čůrala na kanálu :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
18.5.22 23:22

Ahoj, nejmladší nechtěl čůrat ve stoje, u stromečku, na kytičky, radši to držel…a velkou potřebu si zásadně chtěl načasovat venku…na hřišti…koupili jsme skládací nočník, za nás TOP. Vejde se do batůžku, dolů se dávají igelitový sáčky, sedne si jako na záchodě… naštěstí teď (3,5) už si potřebu dokáže načasovat na domácí prostředí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
18.5.22 23:28

Ve 2,5 letech venku v pohodě kdekoliv, kde se najde aspoň keříček… ale jinak chápu, mé starší dítě mělo čerstvě odplenkované období, kdy si prostě na to čůrání potřebovalo sednout, ve vzduchu drženo ani ve dřepu prostě nic nepustilo (holka, takže vstoje to holt nešlo). A blbé neblbé, to prkýnko jsme prostě vozili. Jednak třeba v restauraci se dítko cítilo komfortněji a nemělo zadek ve vzduchu… no a jinak jo, uznávám, že i v lese jsem opřela prkýnko o pařez, aby se dítko posadilo. Naštěstí to trvalo jenom jednu dovolenou a naštěstí druhé dítě takové móresy nikdy nemělo :mrgreen: Jsou ta prkénka/ nočníky i skládací, takže to člověk nemusí nosit připuté zvenku na batohu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3595
18.5.22 23:34

Co venku… Horší je to ve vlaku, když jsou tam staré ucpané záchody, na které by se bál jít i dospělý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9519
19.5.22 05:43

Dcera měla problém s čuráním, když ji někdo držel, takže jsem s sebou nosila skládací nočník , který se dal použít jako samostatně stojící sedátko při čurání venku, nebo jako redukce na záchod do restaurace, při cestování apod. Skvělá věc, hodně jsme využili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
19.5.22 07:00

Já teda tak do 5-6 let nechávala děti čůrat normálně venku, někde na kanálek nebo travičku, vždy se něco najde. Při těch pár výletech do úplného centra Prahy, kde se to kolikrát fakt nedá, kluk čůral vestoje normálně do WC a dceru jsem nad ním přidržela ve vzduchu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7220
19.5.22 07:06

Od 2 let cural venku sám ve stoje. Když jsme někde daleko mimo záchod, tak ho pridrzim nad trávníkem a přebytky seberu do sáčku jak u psa. Než bychom se vrátili domu, tak mám jistotu, ze budu prat :nevim: na veřejném zachode jsem ho ze začátku držela. Jinak na čistotu jsou fajn desinfekcni ubrousky na wc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 08:05

Existuje skládací dětské prkénko, které se ti pohodlně vejde do průměrné kabelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
20.5.22 16:05

Zrovna včera jsem řešila s dcerou, že se jí chtělo čůrat v aute a na benzince byl boj, že nechtěla ani na záchod ani na travicku ani do plínky. Ale plakala, že chce čůrat. Nakonec to vydržela ještě hodinu se suchou plenou až domů na nocnik.. také přemýšlím, že koupím nějaký skládací na cesty :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat