Chování dítěte po probuzení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
118
18.5.22 12:55

Chování dítěte po probuzení

Ahoj, syn 2roky (spí se mnou ve velké postele)po každém probuzení brečí a čeká až tam za ním přijdu, vezmu ho do náruče a vyžaduje houpání v ruce, jinak je scéna (takhle je to asi 20minut…). začal se budit i v noci a vyžaduje mléko, ale opět musím ho mít u toho v ruce(což jde už špatně😥 ) máte některá podobnou zkušenost? Jak se vaše děti chovají po probuzení,?děkuji za prispevky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
896
18.5.22 12:57
@Michaelaa90 píše:
Ahoj, syn 2roky (spí se mnou ve velké postele)po každém probuzení brečí a čeká až tam za ním přijdu, vezmu ho do náruče a vyžaduje houpání v ruce, jinak je scéna (takhle je to asi 20minut…). začal se budit i v noci a vyžaduje mléko, ale opět musím ho mít u toho v ruce(což jde už špatně😥 ) máte některá podobnou zkušenost? Jak se vaše děti chovají po probuzení,?děkuji za prispevky ;)

Starší syn po každém probuzení brečel minimálně půl hodiny, nevíme proč, ale prostě řval a řval a řval..já ho prostě měla na klíně, tulila ho a čekala až to přejde..měl to od mimina..i v kočárku když jezdil, když spal v postýlce, na místě nezáleželo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
18.5.22 13:02
@Meggiska píše:
Starší syn po každém probuzení brečel minimálně půl hodiny, nevíme proč, ale prostě řval a řval a řval..já ho prostě měla na klíně, tulila ho a čekala až to přejde..měl to od mimina..i v kočárku když jezdil, když spal v postýlce, na místě nezáleželo..

A do kolika let ho to drželo? Malej to má taky od mimina, už je to vyčerpávající :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
18.5.22 13:05

Malej taky vetsinou po probuzeni breci a chce se tulit a nejlepe i kojit :dance: malokdy ma hezke probuzeni ze cely rozcuchany sedi na posteli a usmiva se :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
18.5.22 13:07
@Michaelaa90 píše:
A do kolika let ho to drželo? Malej to má taky od mimina, už je to vyčerpávající :(

No, popravdě už nevím, po 2,5 letech jsme začli vynechávat odpolední spaní, protože syn je dost torpédo a už ho nešlo udržet v posteli, takže odpadlo odpolední řvaní..a s tím asi tak nějak postupně skončilo i to ostatní..ale celou noc začal spát až ve 4 letech, do té doby se 1-2× budil a řval, ale to už jen stačilo přijít..a teď bude mít v září 5 a už se budí jen občas..pořád má ty rána takové mrzuté, protivné, ale je to rozhodně lepší než to jeho řvaní 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
18.5.22 13:10
@Meggiska píše:
No, popravdě už nevím, po 2,5 letech jsme začli vynechávat odpolední spaní, protože syn je dost torpédo a už ho nešlo udržet v posteli, takže odpadlo odpolední řvaní..a s tím asi tak nějak postupně skončilo i to ostatní..ale celou noc začal spát až ve 4 letech, do té doby se 1-2× budil a řval, ale to už jen stačilo přijít..a teď bude mít v září 5 a už se budí jen občas..pořád má ty rána takové mrzuté, protivné, ale je to rozhodně lepší než to jeho řvaní 😀

Tak budu doufat, že to ustoupí co nejdříve :) on je uplakaný celkové, tak by bylo fajn, kdyby alespoň v něčem se to zlepšilo.. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4331
18.5.22 13:20

Moje starsi dite melo taky takovy obdobi, trvalo to snad rok. Nastest rvalo jen po odpolednim spanku, rano to bylo dobry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
18.5.22 13:39
@Michaelaa90 píše:
Tak budu doufat, že to ustoupí co nejdříve :) on je uplakaný celkové, tak by bylo fajn, kdyby alespoň v něčem se to zlepšilo.. :D

Syn je taky dost citlivý, on ani nemá moc rád změny, to zvládne i teď docela řev..bylo období, kdy ho rozbrečelo i to, že venku viděl lampu, byly vedle sebe dva kanály, měl pocit že slunce svítí pod špatným úhlem..to bylo hodně těžké období 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
18.5.22 13:43
@Meggiska píše:

Tohle jsem taky zažila u staršího syna, jen u nás ta scéna trvala vždy až dvě hodiny. A nepomáhalo nic - chovat, vzít do náruče, houpat, utěšovat.. Prostě měl takové období, přešlo to časem samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
18.5.22 13:46

@Michaelaa90 Mám brečící a vztekající obě děti, starší byla horší, řvala, kopala, vztekala se…my to řešili vzbuzením a protože máme po spaní svačinu, tak hned dostali do ruky něco k jídlu, co měli rádi (aby zavřeli pusu). ;) Takže u starší nám stačilo pár piškotů nebo kousek ovoce a nechat s tupým výrazem čtvrt hodiny přežvykovat. Syn je náročnější jedlík, takže bylo období, kdy jsem denně z postele vymetala drobky čoko Brumíka. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
18.5.22 13:51
@Sunlight515 píše:
Tohle jsem taky zažila u staršího syna, jen u nás ta scéna trvala vždy až dvě hodiny. A nepomáhalo nic - chovat, vzít do náruče, houpat, utěšovat.. Prostě měl takové období, přešlo to časem samo.

Tak to už je jiný level 😂 mě i ta půl hodina přišla nekonečná 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
18.5.22 13:52
@Rebísek píše:
@Michaelaa90 Mám brečící a vztekající obě děti, starší byla horší, řvala, kopala, vztekala se…my to řešili vzbuzením a protože máme po spaní svačinu, tak hned dostali do ruky něco k jídlu, co měli rádi (aby zavřeli pusu). ;) Takže u starší nám stačilo pár piškotů nebo kousek ovoce a nechat s tupým výrazem čtvrt hodiny přežvykovat. Syn je náročnější jedlík, takže bylo období, kdy jsem denně z postele vymetala drobky čoko Brumíka. :lol:

Můj syn není zrovna nějaký jedlík, takže zrovna jídlo je to poslední, co by ho uklidnilo 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
18.5.22 13:56

Když se probudí, tak si stoupne v postýlce a čeká až přijdu, nebo si tam pár minut hraje s dekou a žvatle si u toho a čeká me s radostí a úsměvem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
18.5.22 14:01
@Meggiska píše:
Můj syn není zrovna nějaký jedlík, takže zrovna jídlo je to poslední, co by ho uklidnilo 😂

Nápodobně :D No ale jak říkám, vyrostl z toho. Tyhle scény byly vždy jen po denním spánku, jinak v noci spal ukázkově a ráno byl relativně v pohodě. Ulevila jsem si, když přestal spát přes den :jazyk:, ale pak přišly scény přes den, fakt řval z jakéhokoliv důvodu a pro cokoliv. Jsme si s tchyní tehdy často říkali, že má pusu nonstop rozcapenou a slyší ho celá ulice. Trvalo to do cca 3.5 roku, pak se to začalo srovnávat.
Dnes je chlápkovi 25 a je z mých všech dětí (4) nejhodnější, nejpečlivější a nejklidnější ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1986
18.5.22 14:02

Syn tohle míval taky, trvalo to asi do 3 let. A ano, chovala a utěšovala jsem ho. Následky to na něm nezanechalo :mrgreen: už je mu 9 a je to normální zdravé dítě (ale i v tomhle věku se rád přijde pomazlit a možnost spát se mnou občas v posteli je ten nejlepší „svátek“ :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat