Věříte kartářkám ?

4976
8.1.07 14:38

Věříte kartářkám ?

Ahoj holky chci se zeptat jestli jste byli někdy u kartářky nechat si vyložit karty a jestli se vám něco z toho splnilo. Moje tchýně si nechala vyložit karty na mě a kartářka jí řekla že půjdu do nemocnice. To jsem byla ještě tehotná a za týden nato, jsem šla na kontrolu a doktorka mě poslala na ukončení těhotenství do nemocnice tak jsem z toho taková nějaká. Pak jí ještě řekla že další dítě budu mít až za pár let tak nevím co si o tom myslet když ta nemocnice tak vyšla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6337
8.1.07 15:09

AHoj Pájo,

já jsem byla u kartářky lodi koncem dubna. Úplně mě překvapilo, jak věděla všechno o mých rodičích, jaké mají nemoci a jaký mají spolu vztah.
Ptala jsem se na svýho bráchu a to, co mi řeklo se vyplnilo
A mě řekla, když sem se ptala,jestli budu mít děti, že ano a že budu mít dvě a to brzy po sobě, ale letos (jako loni) to ještě nebude.....
V tu dobu jsem už byla těhotná, ale nevěděla jsem to, ale moje těhu dopadlo špatně a taky jsem musela na přerušení…
Tak si říkám, že na tom asi něco bude…
A teď jedu v pátek opět ke kartářce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.07 16:17

ahojky tak me rekla kartarka ze zustanu se svym byvalim pritelem a umre mi pes a budu mit do roka dite a deda onemocni.pejsek umrel,deda vazne onemocnel,pritele jsem vymenila a dite prislo nebo teprve prijde po 6 letech od vesteni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
8.1.07 16:49

Mě kartář řekl, že se mi první narodí kluk - máme holčičku. Že si naši naběhnou s koupí nemovitosti na Šumavě - nic nekupovali. V tý době, že se s tehdy přítelem vezmeme, až budu těhotná. Brali jsme se v červnu 2005 a mimi jsme plánovaně udělali v lednu 2006…osobně, nevyšlo mi vůbec nic. Něco jinýho byl astrolog…to byla jiná :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
8.1.07 17:10

Moje máma si nechávala vyložit karty na mě a dokonce na mojí starší dceru. To na mě se z většiny vyplnilo a na dceru to budu vědět až dospěje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4976
9.1.07 20:06

Tak Marty to mám husinu i já. To je jak ze špatnýho filmu. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4976
9.1.07 20:13

Tak ať ti to Luci dobře dopadne držím palečky. O víkendu si tchýně taky nechala vyložit karty ale ještě nic nevím. Bydlí totiž hrozně daleko( přímo nad náma) :lol: Ale je to její kamarádka tak nevim jestli bych tomu věřila. Určitě ví jak to u nás doma je, tak by si mohla klidně i něco vymyslet aby uklidnila nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
15.1.08 15:34

Ahojky, já jdu poprvé ke kartářce v pondělí a docela dost se toho bojím :oops: Byla u ní sestra a většina už se jí vyplnila. Teď tam jdu hlavně kvůi mamce… Jsem sama moc zvědavá :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
17.1.08 15:20

ja byla u kartarky 2×, ta prvni byla skvela, vedela presne kvuli cemu za ni jdu, vedela vse o mych pribuznych (nemoci i vztahy v rodine), predpovedela mi 3 deti, ted se s pritelem zaciname snazit, tak uvidim :P a taky ze budu mit rodinny dum, ten bych teda chtela, ale zatim mame bytecek :( byla to starsi pani nekde u prostejova a byla vyborna…moje kamaradka byla u 3 kartarek a vsechny ji predpovedely dvojcata a asi za mesic se ji narodi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
20.4.08 22:22

Taky jsem byla u kartářky a dolcela se to všechno splnilo! Teď půjdu k holčině co dělá numerologii tak jsem zvědavá!!!http://www.sirmi.ic.cz/smajl/476.gif

• Nahlásit
  • Citovat
12968
20.4.08 22:35

Veru - tak ať ti řekne něco pozitivního :wink: :D

Já se chystám za chvilku znova 8)
Bylo to úzasný a zatím vše klaplo (včetně úrazu malého :( ), tak už se nebojí, ale těším…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
21.4.08 07:31

Evčo - víš on se tomu člověk nesmí moc poddat, protože potam začneš to co ti řekla pasovat na různé situace!!!
Ale souhlasím, je to strašně zajímavé a líbí se mi to! Proto teď pro změnu zkusím tu numeroložku a jsem fakt zvědavá. Kamarádka u ní byla minulý týden a bylo to fakt zajímavé (zkusím ji sem nahnat, aby vám popsala svoje pocity!!!).

• Nahlásit
  • Citovat
109
28.4.08 12:14

Já na kartářkách přímo ulítávala :lol:
Jeden čas jsem jich vystřídala snad deset. Tu nejlepší jsme zvali dokonce na vysílání do rádia a dělali pravidelně věštby. Byla to děsná legrace, věštila posluchačům přes telefon a věděla na ně úplně všechno. Říkala, že to tak prostě cítí. Nějaký čas jsem ji sama dokonce doslova otravovala každý měsíc a neustále se ptala, jestli neví, když už otěhotním. Ale byla trpělivá. Pak se trefila na měsíc přesně. Pak jsem dlouho u kartářky nebyla a začal mě „svrbět jazyk“, tak jsem si na webu našla jakéhosi bylinkáře věštitele, raději nebudu jmenovat a ten mi řekl (podotýkám, že jsem byla zrovna těhotná): čeká Vás strašný život, do roka vám manžel zahne s velmi mladou ženou, vyžene vás z domu, děti budou mít psychickou újmu. Všichni chlapi jsou pěkní kanci, myslí jen na sex, ale Vy se z toho vyhrabete a jednou uděláte díru do světa!" No, chápete ten blud?! Bylo mi špatně asi týden. Když neberu v potaz, že mám snad nejhodnějšího chlapa na světě, byla jsem rozložená na pidicentimetry a neustále se ho idiotsky vyptávala na ženský. Závěr byl pro mě jasný - po deseti letech strávených s kartářkami jsem jim dala definitivní sbohem. Nikdy není radno pokoušet čerta a ten bylinkář byl asi ta poslední facka, kterou jsem mohla dostat :oops:
Nicméně, většby jsou velmi velmi vzrušující! :D
M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hawy
23.8.11 10:08

Karty

Holky, nikdy nechoďte ke kartářce těhotné, nedělá to dobrotu a samy kartářky by to měly odmítnout, pokud vědí, že jste v tom…

• Nahlásit
  • Citovat
5misa6
23.8.11 12:55

Hawy a proč by to nedělalo dobrotu?Já byla u kartářky jednou,ale nikdy jsem toto neslyšela:-/

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama