Holky Blíženkyně

532
20.12.06 21:13

holky Blíženkyně

Ahojky, zajímalo by mě kolik z nás je narozeno v tomto znamení a jestli je pravda, že jsme ženy mnoha tváří a povah? Já sama za sebe musím říct, že ano a některé charakter.rysy Blížence mám přímo ukázkové! Aspoň se se mnou manžel nenudí, má mě hned několikrát.Malá ukázka z charakteristiky Blíženců.Jenom abyste vy ostatní věděly, co jsme my Blíženci vlastně zač:
„Většinou je chyba pokoušet se připoutat Blížence k jednomu místu nebo k jedné myšlence. Vždycky je chyba vyprovokovat je k souboji v důvtipu, protože se s neobyčejnou lehkostí dovedou ze všeho vymluvit. Myslí rychle vestoje i v každé jiné poloze, dovedou být ostře satiričtí a jsou chytřejší než téměř všichni ostatní. Některým působí škodolibé potěšení vyvést z konceptu pomalejší mozky svými bleskovými duševními procesy.
Jestliže se vám stává, že v přítomnosti osoby ve znamení Blíženců máte pocit, že vidíte dvojitě, nemusíte si hned vyměňovat brýle. Jen si připomeňte, že Blíženci jsou znamení dvojčat, a proto má tato proměnlivá osobnost dvě stránky.
Tajemství spočívá v dualitě Blíženců. Mohou dělat dvě věci najednou s menším úsilím, než potřebuje většina z nás na jednu. Ženy Blíženci často současně žehlí, krmí dítě a telefonují. Někteří lidé přísahají, že všichni Blíženci se narodili s telefonním sluchátkem v každé ruce.
Zajímavá věc se týká Blížencovy schopnosti psát. Toto znamení totiž řídí psaný projev. Proto prakticky každý muž či žena narozená v Blížencích umí vykouzlit chytré fráze.“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
20.12.06 21:36

Tady jedna blizenka :)
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.06 21:58

Další blíženkyně se hlásí.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.06 07:00

No, tak to na mě sedne ja p… na hrnec :D Navíc jsme v rodině dva Blíženci a ještě k tomu manželé :wink: , takže občas to u nás vypadá jako že jsme ne rozdvojení, ale rozčtyření ( blbý slovo :o) )
A moje mamka je taky Blíženec a jsme narozené ve stejný den, moje mladší sestra je v některých horoskopech ještě Blíženec, ale někde už je Rak ( je narozená 21.6.)…takže zkušenost s Blíženci mám nejen sama se sebou :D
A taky na mě sedí to, že rozdělám několik prací a málokdy je dokončím, do všeho se vrhám se zápalem, ale brzy ten zápal opadne a v jednu chvíli svého muže miluju, zbožňuju a mám slzičku štěstí v oku, za to, že ho mám…ale v minutě mě dokáže tak vytočit, že ho okamžitě nesnáším, nenávidím, nechápu jak s ním můžu být…prostě typický Blíženec :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
21.12.06 07:34

Taky jsem Blíženec a vše co jsem kdy přečetla o Blížencích na mě sedí. Blííženec je dle horoskopů člověk, který se pro vše nachcne, ale nic pořádně nedokončí. Člověk, který dobře ovládá mluvené slovo. Člověk který má dvě tváře. Člověk, který se pořád něčím zaobírá atd atd.
Přiznávám, jsem opravdu klasický Blíženec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
21.12.06 08:08

přidávám se. Jsem žena mnoha tváří, jednou veselá, jindy depka až na strop. Momentálně jsem střídavě nadchnuta pro konec kojení našeho velkýho kluka :lol: a výrobu dalšího malého… :lol: a nepřejte si vidět, jak se mi střídají názory..... :twisted:
Jinak ale musím říct, že co mě baví, to dokončím buldočí zarputilostí, to zas jo…neplatí to ovšem o luxování, utírání prachu…to sice taky dokončím, ale v tu chvíli na mě radši nemluvit, jinak koušu…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9194
21.12.06 09:29

Tady další blíženec.Taky jsem rozdvojená:-)) A většina to ho co jsem četla sedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2602
21.12.06 11:13

Ja teda blizenec nejsem… :wink:
podle toho popisu to vypada, ze jste vsechny superzeny… 8O :lol: :D
Musim rici, ze nemam dobrou zkusenost s blizencem - chlapem… :lol: , ale nemyslim si, ze je to tim, ze se narodil v tomto znameni… :wink: :roll:
hezke svatky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
21.12.06 13:47

Nevím, kde jsi nabyla dojmu, že jsem super ženy? 8) Nám právě do toho Super ještě kus chybí a je to dáno právě tím, že se pro něco rychle nadchneme, ale málokterá z nás to dotáhne do konce. :lol:
Teď mě napadlo, že by to mohla být další podotázka pro holky Blíženkyně: Takže myslíte si , že jste super ženy?
Za sebe musím říct, že já mám k super ženě hóóóódně daleko, někdy jsem beránek a jindy taková saň, že je mi samotné ze sebe ouvej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
21.12.06 13:47

Jak to tak čtu, jsem Blíženec narozený ve znamení Raka. Dokonale na mne ta charakteristika sedne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
9194
21.12.06 13:49
Klea píše:
Nevím, kde jsi nabyla dojmu, že jsem super ženy? 8) Nám právě do toho Super ještě kus chybí a je to dáno právě tím, že se pro něco rychle nadchneme, ale málokterá z nás to dotáhne do konce. :lol:
Teď mě napadlo, že by to mohla být další podotázka pro holky Blíženkyně: Takže myslíte si , že jste super ženy?
Za sebe musím říct, že já mám k super ženě hóóóódně daleko, někdy jsem beránek a jindy taková saň, že je mi samotné ze sebe ouvej

takjá mám do super ženy hoooooodně daleko.Včera jsem si připafdala jak neschopná matka na pokraji nervového zhroucení :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
21.12.06 14:13

he he :D
blizenkyne jako kdyz vysije
tak ja si jako superzena pripadam, aspon z te jedne pulky ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.06 16:13

Tak se hlásím také do klubu blíženců / blíženkyň. Je pravda, že většina věcí na mě v té charakteristice sedí, až mě někdy dostává 8O , co vše se dá zvládnout najednou. Bohužel to nemůžu prohlásit o svém okolí :roll: , ale v žádném případě nejsem super žena, hlavně né nyní. Spíš bych se definovala jako supervelryba :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
21.12.06 18:09

ahooooj, já jsem taky blíženkyně. Ráno rozčílená odpoledne úplně jiná, jednou tak a jednou onak. Dovedu skládat uhlí a večer si vzít lodičky a šupajdit na operu....... bylo by toho mnohem víc. Prostě jedna hot a druhá čehí.

Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
21.12.06 19:26

další do klubu- narozená ve stejné datum jako Jarek Nohavica (já mladší ročník!), zpěvák Prince ataky ten malíř jak zemřel na Tahiti při souloži (Paul Gogain-nebo jak se píše) to mluví za vše…že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama