Věříte na věrnost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JenJejí
Nováček 3 příspěvky 06.03.18 21:35
Věříte na věrnost?

Zdravím,
Jak to máte s věrností ve vztahu? A žárlivostí? Žárlíte například, když jde vaše polovička na diskotéku, výměnný pobyt do cizí exotické země, nebo jen na týden na hory s partou ze školy?

A jak to máte s věrností?
Já například žárlím hodně. Ale snažím se myslet na to, že tu pro sebe vzájemně jsme - a nikdo jiný pro nás v našem světě, vztahu, neexistuje.

A věříte, že může vyjít celoživotní vztah od dřívějšího věku? (ZŠ, SŠ..)
Já věřím. A snažím se pro nás dva udělat vše. :hug: :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Pucalkovic Amina
Kecalka 409 příspěvků 06.03.18 21:37

Na věrnost nevěřím proto, že ani jeden z mých partnerů věrný nebyl, já jsem věrná v některých mých vztazích také nebyla, a v mém okolí i ti, co se zdají nejhodnější, jsou nebo byli nevěrní, ať už jednorázově, dlouhodobě, s milenkou nebo s placenou slečnou.
Co se žárlivosti týče, já žárlím hodně, partner vůbec, ale snažím se ovládat.

malá_holka
Závislačka 3568 příspěvků 06.03.18 21:40

Na věrnost věřím, věrná jsem a žárlím. Věrná jsem, protože miluju.

Erwel
Nováček 7 příspěvků 06.03.18 21:40

Já jsem si tedy svého prvního přítele našla ve 13 letech a jsme spolu už 7 a půl roku. On je pouze o 3 roky starší, takže ze začátku jsme se samozřejmě vídali pouze přes den a pak šli každý k rodičům domů. Teď už bydlíme asi 2 roky spolu v bytě, máme dvě malé děti a jsme fakt spokojení.

Skoro vůbec nežarlíme, pokud já nebo on někam jdeme, tak prostě jdeme. Nevoláme si navzájem a nenaháníme se domů, protože si prostě věříme. I já mu věřím, že mě s nikým nepodvede. :)
Samozřejmě se občas hádáme, ale jsou to takové hlouposti, že si pak člověk říká, že to bylo úplně zbytečné.

pikola
Neúnavná pisatelka 18134 příspěvků 06.03.18 21:42

Věrného partnera mám, ani na něj nežárlím a on na mě. Do školy už ale opravdu nechodíme :mrgreen:

Černá vdova
Kelišová 5574 příspěvků 06.03.18 21:42

Já věřím na věrnost, jsem věrná a žárlit jsem nikdy nemusela, protože nebyl žádný důvod.

Janasas
Závislačka 4852 příspěvků 06.03.18 21:44

Je to pár dní co jsem slyšela nějakého sexuologa říkat, že člověk jako takový neni nastevný být věrný s jedným partnerem celý život, jenom záleží kdo má štěstí- neštěstí na příležitosti..
Taky si to myslím, že někdy i když je vztah dobrý, lidi se milují, může se stát, že se může být krize, někde trochu alkoholu- oslava, nebo sraz spolužáků cokoliv a ani si to člověk neuvědomí a pak lituje…
Můj případ to teda neni, ale znám nějaké lidi, co třeba ujeli a hned po litovali, a ani to nepřiznali- a doufají, že to tak zůstane, protože partnera milují
Já věrná jsem, a myslím, že budu, ale je mi 35 let.. Moje máma, celý život byla taková, domácí putka, a až okolo 50 se s tátou rozvedli- oba dva měli podíl viny… člověk nikdy neví

Příspěvek upraven 06.03.18 v 21:45

Russet
Kelišová 6815 příspěvků 06.03.18 21:44

Znám pár, co jsou spolu od sš (víc jak 25 let). Vydržet samozřejmě vztah může, ale není to pro každého.
Moje polovička už z výměnných pobytů a diskoték vyrostla, ale nedržím ji doma a může se ode mě vzdálit. Žárlím tak nějak normálně, kdyby měl nějakou zálohu, žárlila bych hodně. Sama nemám potřebu být nevěrná.

Petruna21
Echt Kelišová 9244 příspěvků 06.03.18 21:45

Na věrnost určitě věřím a i žárlím je to asi normální :) a my nikam bez sebe nejezdíme ale on si jde s kamarády a já s kamarádkou a je to v pohodě věříme si tak že není důvod obavy. A věřím že může být i láska na celý život z dřívějšího věku.. my jsme s přítelem od střední školy :)

katyna1984
Kecalka 358 příspěvků 06.03.18 21:46

Jsme spolu od střední, 18let a věrní. Muž vyráží často, já kvůli kojení méně, ale v mezidobí nikdy nebyl problém. Stejně tak oba vyrážíme na služební cesty atp. Moje máma občas šílí, když zjistí, kde zase muž litá a kolik má kolem sebe příležitosti. Já si to naopak naplno užívám, aspoň si od sebe odpočineme :lol:

Příspěvek upraven 06.03.18 v 21:51

hehehe
Extra třída :D 11501 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 21:50

@JenJejí
Tak vyjmenované případy jsou spíš pro náctileté, tam se nechytám, ale k celkové otázce… Ano, asi věřím, ale těch lidí, co jsou skutečně celý život naprosto věrní je minimum. Pokud je člověk s jedním partnerem celý život a ještě navíc od puberty a s prvním partnerem, nikdy neulítl, ani myšlenkou :mrgreen: tak mi to chtě nechtě nepřijde úplně šťastné. :nevim:

JenJejí
Nováček 3 příspěvky 06.03.18 21:52

@hehehe a podle čeho myslíš? Že si dva neumějí užít život..?

hehehe
Extra třída :D 11501 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 21:53
@JenJejí píše:
@hehehe a podle čeho myslíš? Že si dva neumějí užít život..?

Asi tak nějak… Nepřijde mi to pro člověka úplně přirozené. Jak se říká, je třeba políbit pár žabáků, než objevíš prince. Pro chlapi to platí snad ještě dvojnásob, jsou to samci, je třeba, aby si něco málo vyzkoušeli.

Anonymní  06.03.18 21:54

Na věrnost nevěřím. Poté co jsem zjistila jak strašně jednoduše dospělý skoro 50tník podlehné mladý pětadvacítce. Díky kamarádce, která je přesně taková ta slečna jsem z té naivity vystřízlivěla. Jo a většinou podvádí ti hodní, milí, do kterých by to člověk vůbec neřek. Anonym kvůli info k kamarádce.

Detsa
Kelišová 5920 příspěvků 06.03.18 22:01

@JenJejí Věřím ve věrnost, sám to ctím a snad budu dál (to už je ve hvězdách) :).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama