Větší potřeba sexu, než má partner

78
17.7.13 10:05

větší potřeby

Ahojky mám problém můj přítel má potřebu sexu méně než já třeba kdysi tak před dcěma lety mu nevadilo se milovat když jsem měla mencky ale ted má furt nějakou výmluvu už mě to nebaví nemilovali jsme se už dva týdny a já to chci on jakoby se nechumelilo uvažuju o milenci řekl mi at si to udělaám vibrátorem chápete to to je maras. co dělat. díky :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2087
17.7.13 10:09

Tak si najdi toho milence ne? :dance: :dance: :dance:

Nebo mu dávej do pití arginmax, nebo jak se to jmenuje, má vykojená hlava tohle moc nepobírá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
@ivik1108 píše:
Ahojky mám problém můj přítel má potřebu sexu méně než já třeba kdysi tak před dcěma lety mu nevadilo se milovat když jsem měla mencky ale ted má furt nějakou výmluvu už mě to nebaví nemilovali jsme se už dva týdny a já to chci on jakoby se nechumelilo uvažuju o milenci řekl mi at si to udělaám vibrátorem chápete to to je maras. co dělat. díky :cert:

Tak třeba už ho nebaví si hrát na řezníka… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386

@ivik1108 si kup ten vibrátor, ne? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283

Já jsem vyměnila chlapa a jsem spokojená :mrgreen: Ale u nás těch problémů bylo víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
17.7.13 10:10

Nebo malovat po každým krvavým sexu ložnici :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
17.7.13 10:16

Si najdi uplne jineho chlapa a z tohohle nedelej blbce, kdyz by sis nasla milence :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
17.7.13 10:22

Mencky, proboha, to je výraz :poblion:
No, třeba ho to s tebou nebaví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48791
17.7.13 10:25

Co zkusit na něj netlačit a zabojovat ženskými zbraněmi?
Hezky se namalovat, obléct, zajít napřed na večeři nebo někam ven, prostě si udělat příjemný večer zakonečený sexem a né jen zlato pojď na to, mám chuť, to se ani nedivím, že třeba nemá chuť. Pokud je to vše dokola, tak se to rychle omrzí, ztkus to nějak oživit. Nepruď ho, aby si nenašel on milenku ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
17.7.13 10:25

A zkoušela sis s ním o tom promluvit? Nějakej důvod to určitě má, může být jen unavenej, problémy v práci, nebo má třeba milenku :roll: já bych se ho na rovinu zeptala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
573
17.7.13 10:28

Treba se mu to casem zhnusilo delat to pres „mencky“ :mrgreen: ani bych se nedivila.. :mrgreen: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
17.7.13 10:34

zakladatelka

Jo jo fajn rady milence to mě taky napadlo nechci se furt cítit že to chi jen já

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24155
17.7.13 10:39

A co je na vibratoru spatnyho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48791
17.7.13 10:40
@ivik1108 píše:
Jo jo fajn rady milence to mě taky napadlo nechci se furt cítit že to chi jen já

víš ono je to těžké, chlapi potřebují pocit, že musí o ženskou bojovat a pokud ty furt na něj tlačíš, chci sex, chci sex, teď hned, tak se nediv, že to má opačný účinek, schválně zkus pár dní dělat drahoty, nijak se o sexu nezmiňuj, dělej, že sex neexistuje a chlapa doma max. dráždi nenápadně oblečením nebo před ním cvič zumbu nebo něco podobného a nech ho, aby se sám projevil, že sám tě dobývá a né že se na něj furt vrháš, pak máš ten pocit, že máš chuť jen ty asi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
17.7.13 10:41

zakladatelka

Špatného nic jen to není chlap o to jde a já chci sex

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...