Vyčítavý partner

Anonymní
30.11.19 21:01

Vičitavý partner

Dobrý večer, otázka pro vás. Měla jsem finanční problémy, pritel mi moc pomohl, zaplatil za mě dluh, já mu teď samozřejmě dluh splácím, jsem zamestnaná na dobu neurčitou, tady problém nevidím. Jen mě mrzí a štve, že tímto šel náš vztah do kytek. Při každé příležitosti mi to vycte, tak že mě to mrzí že mi vůbec pomohl, chová se teď ke mě jako k nijaké onuci. Pomohl mi ze své vlastní vůle, já se starám o domácnost a naše dítě a on platí bydlení. Je to blbá a rozvracena situace, nevím jak jinak mu říct, že tohle je v životě to méně podstatné, že důležitější je zdravi našeho dítěte a zdraví naše, měli bychom být k sobě slušní a nevyčitát si nic. Moc na to neslysi.jak se jinak zavděčit, vše doma má vyprano, uvareno…máte některá zkušenosti že jste se dostala do svízelné situace, a po pomoci blízké osoby, vám to bylo po zbytek života vyčítáno? Děkuji za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

391
30.11.19 21:04

Jak ti to vycita?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388
30.11.19 21:04

Prosím tě a o jak vysoký dluh se jednalo? A jak dlouho ti to vyčítá, že o tom pořád mluví?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4092
30.11.19 21:09

No, ale to není partner!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11596
30.11.19 21:16

A co to bylo za dluh?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.19 21:16
@Anonymní píše:
Dobrý večer, otázka pro vás. Měla jsem finanční problémy, pritel mi moc pomohl, zaplatil za mě dluh, já mu teď samozřejmě dluh splácím, jsem zamestnaná na dobu neurčitou, tady problém nevidím. Jen mě mrzí a štve, že tímto šel náš vztah do kytek. Při každé příležitosti mi to vycte, tak že mě to mrzí že mi vůbec pomohl, chová se teď ke mě jako k nijaké onuci. Pomohl mi ze své vlastní vůle, já se starám o domácnost a naše dítě a on platí bydlení. Je to blbá a rozvracena situace, nevím jak jinak mu říct, že tohle je v životě to méně podstatné, že důležitější je zdravi našeho dítěte a zdraví naše, měli bychom být k sobě slušní a nevyčitát si nic. Moc na to neslysi.jak se jinak zavděčit, vše doma má vyprano, uvareno…máte některá zkušenosti že jste se dostala do svízelné situace, a po pomoci blízké osoby, vám to bylo po zbytek života vyčítáno? Děkuji za reakce.

Asi si myslí, že když ti vytáhl trn z paty, takže si k tobě může dovolit víc. A taky si asi myslí, že jsi mu málo vděčná, tak ti to dává sežrat. Já bych tohle nesnesla. Je to hulvát, buďto ti chtěl pomoci a víc se k tomu tedy nemá vracet a nebo nechtěl a teď ho to štve. Ale osobně to nechápu, já bych manželovi i v době, kdy jsme byli partneři ( a měli spolu dítě a sdíleli domácnost) peníze dala a nic po něm nechtěla zpět. Ale to taky záleží jak to máte s financemi. My máme kasu dohromady od samého začátku, takže o nějakém vrácení by nebyla ani řeč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
30.11.19 21:34

Tak to nebude partner… Někdo, kdo tě drží v šachu jenom skrze peníze? To je ubohý. Pomohl, dohodli jste se na nějakých podmínkách, ale dál to využívat? Divný… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.11.19 22:28

Právě že vyčítá od ledna 2019,takovým způsobem že řekne v opilosti že mi zaplatil dluh a vše ostatní dělám špatně, zlomilo se to tím. A podle něj už dělám špatně vše, výchova, vynášení odpadků, zapínání kavovarů, tam už je problém znatelně ve všem, pokouším se ho pochopit, ale alkohol kterým vládne mi to kazí, nejde v opilosti člověka moc chápat, spíš to co říká si myslím i tak cítí, ale nemá sílu to udělat, př. V opilosti řekl že mě už nechce, nebo že se máme jako prasátka v žitě, jsme skromni nemusíme značkové věci, mnohdy mi chybí česnek a cibule, na dovolene jsme nebyli, chodim stálé na 8 hodin denně do práce, nemarodim vařím, peru, venuji se dítěti, a on? denně sedí v hospodě, kamarádi všude a snami žádný čas.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.11.19 23:06
@Anonymní píše:
Právě že vyčítá od ledna 2019,takovým způsobem že řekne v opilosti že mi zaplatil dluh a vše ostatní dělám špatně, zlomilo se to tím. A podle něj už dělám špatně vše, výchova, vynášení odpadků, zapínání kavovarů, tam už je problém znatelně ve všem, pokouším se ho pochopit, ale alkohol kterým vládne mi to kazí, nejde v opilosti člověka moc chápat, spíš to co říká si myslím i tak cítí, ale nemá sílu to udělat, př. V opilosti řekl že mě už nechce, nebo že se máme jako prasátka v žitě, jsme skromni nemusíme značkové věci, mnohdy mi chybí česnek a cibule, na dovolene jsme nebyli, chodim stálé na 8 hodin denně do práce, nemarodim vařím, peru, venuji se dítěti, a on? denně sedí v hospodě, kamarádi všude a snami žádný čas.

tak si pujcit v bance dat mu to a jit od nej? nevazi si vas.

• Nahlásit
  • Citovat
11596
30.11.19 23:48
@Anonymní píše:
Právě že vyčítá od ledna 2019,takovým způsobem že řekne v opilosti že mi zaplatil dluh a vše ostatní dělám špatně, zlomilo se to tím. A podle něj už dělám špatně vše, výchova, vynášení odpadků, zapínání kavovarů, tam už je problém znatelně ve všem, pokouším se ho pochopit, ale alkohol kterým vládne mi to kazí, nejde v opilosti člověka moc chápat, spíš to co říká si myslím i tak cítí, ale nemá sílu to udělat, př. V opilosti řekl že mě už nechce, nebo že se máme jako prasátka v žitě, jsme skromni nemusíme značkové věci, mnohdy mi chybí česnek a cibule, na dovolene jsme nebyli, chodim stálé na 8 hodin denně do práce, nemarodim vařím, peru, venuji se dítěti, a on? denně sedí v hospodě, kamarádi všude a snami žádný čas.

Tak tady bych vyčítání dluhu vyděla jako pořádný problém.
A nechce se mi věřit, že do ledna žádný problém nebyl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1631
1.12.19 01:12

Tak ty žiješ s přítelem, máte společné dítě a ty ses dostala do finančních problémů? To si každý manipulujete s penězmi na vlastním písečku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 07:16

Jo každý svoje. A ty moje problémy vyšli na povrch právě že okolo toho ledna. Do dříve nevěděl o ničem. Ano špatně jsme si to nastavili. A problém byl i předtím, v tom že rád trávil vždy čas mimo rodinu. kamaradi, alkohol.

• Nahlásit
  • Citovat
391
1.12.19 20:21

Jeho chovani opravdu neni hezke a na tvem miste bych si ho nenechala libit. Vypada to na pocinajici domaci nasili. Navic ma mozna problem s alkoholem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama