Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Katalie tak ale to by sis na tu podlahu přece nemohla ani postavit pohovku, natož si na ni sednout. Nebo skříň. Cokoliv.
@Semtex píše:
@Katalie tak ale to by sis na tu podlahu přece nemohla ani postavit pohovku, natož si na ni sednout. Nebo skříň. Cokoliv.
To bych pochopila u kusového vinylu nebo nějakých velkých formátech. Pojď mají ty lepené pásky. Tak je kok.tina, aby se to vlnilo. Když každý pás je sám o sobě.
@Semtex píše:
@Katalie tak ale to by sis na tu podlahu přece nemohla ani postavit pohovku, natož si na ni sednout. Nebo skříň. Cokoliv.
Hele, jak jsem koupila, tak prodávám. Váhově je dost rozdíl pohovka a linka. Navíc předpokládám, že roli hraje fakt, že je nábytek přidělaný napevno, protože mluvili i o vestavěných skříních. V tom podlahovem studiu o tom mluvili, protože se to stalo nějakým sousedům z předešlého domu. Podlaha se zvlnila, řešilo se proč a oni jim tu reklamaci kvůli té lince zamítli. ![]()
Na druhou stranu říkali, že 90% klientů to neřeší a většinou se nic nestane. Mluvili o tom přímo v souvislosti s tou zamítnutou reklamací.