Vironal recenze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bjustřík
Extra třída :D 13377 příspěvků 02.05.18 10:36
Vironal recenze

Ahoj.Byl mi doporučen tento lék na přírodní bázi, zde jsou pouze recenze na použití a účinky pro malá děcka.
Jak je to prosím u dospělých? :think: Máte s ním někdo zkušenosti? Sice vím že je dražší..,ale když by pomohl. Trpím na záněty nosohltanu v průměru 2,3 do roka… :(

Reklama

Reakce:

Nina Filipi
Kelišová 7305 příspěvků 02.05.18 11:15

Používám, často a ráda. Měla jsem v březnu šílený kašel, suchý a dávivý a nepomáhalo mi nic z léků. Myslela jsem, že si plíce vykašlu. Vironal mi zabral

Bjustřík
Extra třída :D 13377 příspěvků 02.05.18 11:16
@Nina Filipi píše:
Používám, často a ráda. Měla jsem v březnu šílený kašel, suchý a dávivý a nepomáhalo mi nic z léků. Myslela jsem, že si plíce vykašlu. Vironal mi zabral

Dobře díky :kytka:.No je objednán na zítra v lékárně, sice budu peněženka o 400 8o Kč lehčí… :),ale tak snad pomůže…Ještě přeci jen.. :think:,co jsem vyčetl jsou to kapičky tuším v obalu 30 ml, podávají se na lžičku či se kapou do tekutiny jak se vlastně podávají?

teepe
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 02.05.18 19:53

Za mě top! fakt, cítím vždy dva dny než se mi to rozjede pálení mezi krkem a nosem - měli jsme odlétat na dovolenou a táta na mě naprskal, okamžitě jsem nasadila, a světe div se nic se neukázalo :D a ne jako u preventanu že se to posunulo o týden a furt se to točilo dokud jsem ho nevysadila

Nina Filipi
Kelišová 7305 příspěvků 03.05.18 08:17
@Bjustřík píše:
Dobře díky :kytka:.No je objednán na zítra v lékárně, sice budu peněženka o 400 8o Kč lehčí… :),ale tak snad pomůže…Ještě přeci jen.. :think:,co jsem vyčetl jsou to kapičky tuším v obalu 30 ml, podávají se na lžičku či se kapou do tekutiny jak se vlastně podávají?

já vždycky si tím kapátkem kápnu přímo do úst

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama