Vironal recenze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bjustřík
Extra třída :D 13382 příspěvků 02.05.18 10:36
Vironal recenze

Ahoj.Byl mi doporučen tento lék na přírodní bázi, zde jsou pouze recenze na použití a účinky pro malá děcka.
Jak je to prosím u dospělých? :think: Máte s ním někdo zkušenosti? Sice vím že je dražší..,ale když by pomohl. Trpím na záněty nosohltanu v průměru 2,3 do roka… :(

Reakce:
Nina Filipi
Kelišová 7329 příspěvků 02.05.18 11:15

Používám, často a ráda. Měla jsem v březnu šílený kašel, suchý a dávivý a nepomáhalo mi nic z léků. Myslela jsem, že si plíce vykašlu. Vironal mi zabral

Bjustřík
Extra třída :D 13382 příspěvků 02.05.18 11:16
@Nina Filipi píše:
Používám, často a ráda. Měla jsem v březnu šílený kašel, suchý a dávivý a nepomáhalo mi nic z léků. Myslela jsem, že si plíce vykašlu. Vironal mi zabral

Dobře díky :kytka:.No je objednán na zítra v lékárně, sice budu peněženka o 400 8o Kč lehčí… :),ale tak snad pomůže…Ještě přeci jen.. :think:,co jsem vyčetl jsou to kapičky tuším v obalu 30 ml, podávají se na lžičku či se kapou do tekutiny jak se vlastně podávají?

teepe
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 02.05.18 19:53

Za mě top! fakt, cítím vždy dva dny než se mi to rozjede pálení mezi krkem a nosem - měli jsme odlétat na dovolenou a táta na mě naprskal, okamžitě jsem nasadila, a světe div se nic se neukázalo :D a ne jako u preventanu že se to posunulo o týden a furt se to točilo dokud jsem ho nevysadila

Nina Filipi
Kelišová 7329 příspěvků 03.05.18 08:17
@Bjustřík píše:
Dobře díky :kytka:.No je objednán na zítra v lékárně, sice budu peněženka o 400 8o Kč lehčí… :),ale tak snad pomůže…Ještě přeci jen.. :think:,co jsem vyčetl jsou to kapičky tuším v obalu 30 ml, podávají se na lžičku či se kapou do tekutiny jak se vlastně podávají?

já vždycky si tím kapátkem kápnu přímo do úst

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >