Vitamíny pro 2. trimestr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terinka616
Povídálka 17 příspěvků 10.01.19 10:21
vitamíny- 2.trimestr

Ahoj holky, jaké vitamíny berete ve 2.trimestru? S jakýma jste spokojeny?

Přečtěte si článek: Vitamíny pro těhotné

Reakce:
Aduš8
Závislačka 2999 příspěvků 10.01.19 10:23

@Terinka616 žádný, dle mého doktora je to jen tahání peněz z lidí, protože vše důležité si vezme miminko z tebe. Po 3.měsíci už je vše důležité vyvinuté. Důležitá je zdravá životospráva :kytka:

Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 10.01.19 10:26

Taky nic, dobrala jsem platíčko listovky, aby mi tu nezbylo ale nemyslím si že už by měla nějaký velký význam… Jinak beru magnezko to mi napsala dr, později se dává i železo. Jinak jíme hodně ovoce a zeleniny, miminko si bere co potřebuje od maminky…

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 10.01.19 10:41

Beru magnezium a železo, co mi poručili doktoři. Tak jednou za dva týdny si dám do vody rozpustný vápník, protože nejím mléčné výrobky, tak z toho mám trošku strach. Jinak nic, baštím hodně ovoce a zeleniny.

Marta41
Nováček 6 příspěvků 10.01.19 10:43

chytré miminko

ugluk
Hvězda diskuse 44148 příspěvků 10.01.19 10:44

Komplexní žádné, ale možná by to bylo pomalu lepší, protože po kouskách beru to, čeho mám z krve nedostatek, a ono se to střádá :lol:

CoComela
Stálice 93 příspěvků 11.01.19 17:17

Mě říkali, ze pokud je pestrá strava, tak nemusím brát nic, ale nedalo mi to a pro klid duše beru mamavit, někomu by mohla vadit velikost tablet, za mě spokojenost :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >