Reklama

Vítání občánků - co a jak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Celeste97
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 01.05.18 21:41
Vítání občánků- co a jak?

Za 14 dní jdeme s dcerou (5m) na vítání občánků. Vůbec nevím jak to probíhá, kolik tam může lidí a co s sebou? Měla jsem v plánu pozvat prarodiče dcery z obou stran, ale říkám si, aby jsme nakonec nebyli jako Hujerovi (8lidí) :lol: Co když ostatní tam budou jen ve třech-rodiče a dítě? Jak to probíhalo u vás a kolik jste měli pozvaných lidí? :dance: A ještě musím tam asi nést rodný list dcery a ještě něco? Díky :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 01.05.18 21:52

My byli vzdy ve 4. Poprve jsme meli ssebou jeste moji sestru, podruhe starsiho sourozence :mrgreen: Ssebou jsme nemeli nic. Registrovali jsme se dopredu emailem :palec:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 34 inzerátů 01.05.18 21:54

8 lidí není zas tolik, proto se to dělá, že pozveš i prarodiče, u nás bylo většinou +/- 5 miminek s rodiči a rodina. Děti přednesly básničku nebo na něco zahrály, někdo za město je přivítal, položily jsme je postupně do kolébky, kde jim „sudičky“ něco popřály, fotograf vyfotil, dostala jsem kytku, poukázku do lékarny a knížku pro mimčo, na konci společné focení. Rodný list není potřeba (tedy u nás nebyl).

Lucinka08
Stálice 61 příspěvků 01.05.18 21:55

Ahoj my měly s sebou jen starsiho sourozence. S sebou nic nepotřebuješ.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 01.05.18 22:03

Díky :) Ještě mám otázku, co jste měly vy na sobě? Mě jsou jediné džíny a ty jsou tmavě zelené :lol: Napadalo mě že bych si vzala černou sukni nad kolena, bílou halenku s perlami a černé lodičky. Ale abych nevypadala jak blázen, kdyby maminky byli v kalhotech, kraťasech a tričkách :lol: :lol:

Lekninka91
Extra třída :D 10251 příspěvků 01.05.18 22:04

My jsme byli sami tri, protoze tady nikoho nemame :-D ale jinak ostatni tam meli dost lidi. S sebou nic nepotrebujes. Jen to dite :-D :-D

Lucinka08
Stálice 61 příspěvků 01.05.18 22:07

@Celeste97
Tu sukni můžeš. ja jsem třeba mela černé šaty šaty a lodičky a chlap tmave džíny a kosily. Některé maminky meli džíny a tričko a bylo to fakt hrozny. Určíte to chce něco slavnostnejsiho. ;)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 34 inzerátů 01.05.18 22:17

Obleč se slavnostně, je to zvláštní příležitost, na kterou sice někdo v džínách přijde, ale nesluší se to a nevypadá to hezky, budete se určitě fotit, tak ať máte hezkou památku. ;) Hloupě by si měli připadat ti v kratasech (ale to snad ne).

tumpach
Kelišová 5862 příspěvků 01.05.18 22:22

@Lucinka08 souhlasím, s touto uživatelko
že je lepší něco slavnostnějšího :), a na okolí nekoukej, důležité je, aby ses v tom cítila dobře ty, a na ostatní nepřihlížej :)
a pokud chceš prarodiče vezmi je tam )

Russet
Extra třída :D 10867 příspěvků 01.05.18 22:35
@Celeste97 píše:
Za 14 dní jdeme s dcerou (5m) na vítání občánků. Vůbec nevím jak to probíhá, kolik tam může lidí a co s sebou? Měla jsem v plánu pozvat prarodiče dcery z obou stran, ale říkám si, aby jsme nakonec nebyli jako Hujerovi (8lidí) :lol: Co když ostatní tam budou jen ve třech-rodiče a dítě? Jak to probíhalo u vás a kolik jste měli pozvaných lidí? :dance: A ještě musím tam asi nést rodný list dcery a ještě něco? Díky :palec:

My jsme Hujerovi byli. No a co? :mrgreen: Nepamatuju se, že bych tam něvo nesla. Je to přímo na pozvánce? 8o

Lekninka91
Extra třída :D 10251 příspěvků 01.05.18 22:35

Mela jsem cernosedy saty, manzel kosili a kalhoty od obleku.

Russet
Extra třída :D 10867 příspěvků 01.05.18 22:36
@Celeste97 píše:
Díky :) Ještě mám otázku, co jste měly vy na sobě? Mě jsou jediné džíny a ty jsou tmavě zelené :lol: Napadalo mě že bych si vzala černou sukni nad kolena, bílou halenku s perlami a černé lodičky. Ale abych nevypadala jak blázen, kdyby maminky byli v kalhotech, kraťasech a tričkách :lol: :lol:

Slavnostní úbor bych si vzala. U nás tam byli lidi v mikině a riflích :zed:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 01.05.18 22:40

@Russet pozvánku čekam každým dnem, myslela jsem si že musím nést rodný list automaticky :lol: tak super, snad nebudu jediná slavnostně oblečená. Nemám ráda takové ""burany'" kde si i na ples vezmou rifle :D :roll:

Bábrdl
Generální žvanilka 21108 příspěvků 01.05.18 22:43
@Celeste97 píše:
Za 14 dní jdeme s dcerou (5m) na vítání občánků. Vůbec nevím jak to probíhá, kolik tam může lidí a co s sebou? Měla jsem v plánu pozvat prarodiče dcery z obou stran, ale říkám si, aby jsme nakonec nebyli jako Hujerovi (8lidí) :lol: Co když ostatní tam budou jen ve třech-rodiče a dítě? Jak to probíhalo u vás a kolik jste měli pozvaných lidí? :dance: A ještě musím tam asi nést rodný list dcery a ještě něco? Díky :palec:

Počet lidí, co popisuješ, je normální.
Obleč se nějak důstojněji, šaty třeba. Jako někdo tam v džínách bude, ale je to buranství.

Bábrdl
Generální žvanilka 21108 příspěvků 01.05.18 22:46
@Russet píše:
Slavnostní úbor bych si vzala. U nás tam byli lidi v mikině a riflích :zed:

U nás byl rozkmit od mikiny a džín k velké večerní. 8o
Oboje mi přijde moc.
A jedna rusky hovořící maminka byla v něčem, v čem by se mohla klidně vdát. A jeí dítě mělo takové ty šatičky až na zem, asi to brala místo křtu. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Je to důkaz její nevěry? Rozvádějící se Vondráčková zveřejnila klip s Hádkem!

Byl to chytrý tah? Zatímco v Kanadě vede Lucie Vondráčková s Tomášem... číst dále >

Komentář: Muž by měl být gentleman za každé situace, Rytmus ať už raději nechá Daru

Když Dara Rolins (45) koncem března tohoto roku oznámila po vzájemné dohodě s... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >