Úřad práce a výše mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ladka02
Stálice 100 příspěvků 24.04.18 20:39
Úřad práce a výše mateřské

Ahoj. Nevíte někdo jaký má vliv na výši mateřské to, že jsem byla v začátku těhotenství 2 měsíce na úřadu práce? Budu na ni nastupovat v srpnu, leden a únor jsem byla na pracáku. Předtím jsem pracovala 6 let v kuse, od 1. 3. jsem také zaměstnaná. Za ty 2 měsíce se mi bude počítat výše podpory nebo se mi tyto 2 měsíce vůbec počítat nebudou? Děkuji

Najdete v encyklopedii: Mateřská (PPM) 2018

Reklama

Reakce:

Smarcie
Ukecaná baba ;) 1988 příspěvků 24.04.18 21:24

Bude se počítat jen poslední zaměstnání ;)

Ladka02
Stálice 100 příspěvků 25.04.18 08:45
@Smarcie píše:
Bude se počítat jen poslední zaměstnání ;)

Děkuji :)

Kristýna.zajícová
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 28.04.18 11:06
Na pracak nebo ne

Dobry den, chtela bych se zeptat, 31.3.2018 my koncila pracovni smlouva ale jelikoz jsem na materske a pobiram rodicovsky prispevek musim nahlasit na PÚ ze jsem nezamestnana nebo nemusim kdyz pobiram RP? Dekuji za odpovědi

Lendeš
Závislačka 4573 příspěvků 28.04.18 11:28

@Kristýna.zají­cová Na pracák ne, ale zdravotní pojišťovně nahlaš, že dál pobíráš RP a jsi tedy dál státním pojištěncem. Správně bys to měla hlásit do 8 dnů od konce prac. poměru.

Kristýna.zajícová
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 28.04.18 12:08

Dekuji mockrát za odpoved

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Kdo napadl Kvitovou? Je mu 54 a motá se kolem drog! Jeho anonym se vzdal odměny

Včera večer se objevila zpráva, že policisté údajně zadrželi muže, který je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama