Úřad práce a výše mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ladka02
Kecalka 103 příspěvků 24.04.18 20:39
Úřad práce a výše mateřské

Ahoj. Nevíte někdo jaký má vliv na výši mateřské to, že jsem byla v začátku těhotenství 2 měsíce na úřadu práce? Budu na ni nastupovat v srpnu, leden a únor jsem byla na pracáku. Předtím jsem pracovala 6 let v kuse, od 1. 3. jsem také zaměstnaná. Za ty 2 měsíce se mi bude počítat výše podpory nebo se mi tyto 2 měsíce vůbec počítat nebudou? Děkuji

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reklama

Reakce:

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 24.04.18 21:24

Bude se počítat jen poslední zaměstnání ;)

Ladka02
Kecalka 103 příspěvků 25.04.18 08:45
@Smarcie píše:
Bude se počítat jen poslední zaměstnání ;)

Děkuji :)

Kristýna.zajícová
Nováček 2 příspěvky 28.04.18 11:06
Na pracak nebo ne

Dobry den, chtela bych se zeptat, 31.3.2018 my koncila pracovni smlouva ale jelikoz jsem na materske a pobiram rodicovsky prispevek musim nahlasit na PÚ ze jsem nezamestnana nebo nemusim kdyz pobiram RP? Dekuji za odpovědi

Lendeš
Závislačka 4867 příspěvků 28.04.18 11:28

@Kristýna.zají­cová Na pracák ne, ale zdravotní pojišťovně nahlaš, že dál pobíráš RP a jsi tedy dál státním pojištěncem. Správně bys to měla hlásit do 8 dnů od konce prac. poměru.

Kristýna.zajícová
Nováček 2 příspěvky 28.04.18 12:08

Dekuji mockrát za odpoved

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro feťačku Katku: Vyhodili ji z metadonového programu, teď opět fetuje a žebrá

Život nejslavnější české narkomanky Kateřiny Bradáčové (41), kterou znáte z... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama