Reklama

Úřad práce a výše mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ladka02
Kecalka 116 příspěvků 24.04.18 20:39
Úřad práce a výše mateřské

Ahoj. Nevíte někdo jaký má vliv na výši mateřské to, že jsem byla v začátku těhotenství 2 měsíce na úřadu práce? Budu na ni nastupovat v srpnu, leden a únor jsem byla na pracáku. Předtím jsem pracovala 6 let v kuse, od 1. 3. jsem také zaměstnaná. Za ty 2 měsíce se mi bude počítat výše podpory nebo se mi tyto 2 měsíce vůbec počítat nebudou? Děkuji

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reklama

Reakce:

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 24.04.18 21:24

Bude se počítat jen poslední zaměstnání ;)

Ladka02
Kecalka 116 příspěvků 25.04.18 08:45
@Smarcie píše:
Bude se počítat jen poslední zaměstnání ;)

Děkuji :)

Kristýna.zajícová
Nováček 2 příspěvky 28.04.18 11:06
Na pracak nebo ne

Dobry den, chtela bych se zeptat, 31.3.2018 my koncila pracovni smlouva ale jelikoz jsem na materske a pobiram rodicovsky prispevek musim nahlasit na PÚ ze jsem nezamestnana nebo nemusim kdyz pobiram RP? Dekuji za odpovědi

Lendeš
Kelišová 5165 příspěvků 28.04.18 11:28

@Kristýna.zají­cová Na pracák ne, ale zdravotní pojišťovně nahlaš, že dál pobíráš RP a jsi tedy dál státním pojištěncem. Správně bys to měla hlásit do 8 dnů od konce prac. poměru.

Kristýna.zajícová
Nováček 2 příspěvky 28.04.18 12:08

Dekuji mockrát za odpoved

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama