Úřad práce a výše mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ladka02
Kecalka 116 příspěvků 24.04.18 20:39
Úřad práce a výše mateřské

Ahoj. Nevíte někdo jaký má vliv na výši mateřské to, že jsem byla v začátku těhotenství 2 měsíce na úřadu práce? Budu na ni nastupovat v srpnu, leden a únor jsem byla na pracáku. Předtím jsem pracovala 6 let v kuse, od 1. 3. jsem také zaměstnaná. Za ty 2 měsíce se mi bude počítat výše podpory nebo se mi tyto 2 měsíce vůbec počítat nebudou? Děkuji

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reakce:
Smarcie
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 24.04.18 21:24

Bude se počítat jen poslední zaměstnání ;)

Ladka02
Kecalka 116 příspěvků 25.04.18 08:45
@Smarcie píše:
Bude se počítat jen poslední zaměstnání ;)

Děkuji :)

Kristýna.zajícová
Nováček 2 příspěvky 28.04.18 11:06
Na pracak nebo ne

Dobry den, chtela bych se zeptat, 31.3.2018 my koncila pracovni smlouva ale jelikoz jsem na materske a pobiram rodicovsky prispevek musim nahlasit na PÚ ze jsem nezamestnana nebo nemusim kdyz pobiram RP? Dekuji za odpovědi

Lendeš
Kelišová 5597 příspěvků 28.04.18 11:28

@Kristýna.zají­cová Na pracák ne, ale zdravotní pojišťovně nahlaš, že dál pobíráš RP a jsi tedy dál státním pojištěncem. Správně bys to měla hlásit do 8 dnů od konce prac. poměru.

Kristýna.zajícová
Nováček 2 příspěvky 28.04.18 12:08

Dekuji mockrát za odpoved

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >