Mateřská dovolená pobírání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ValerieYankee
Povídálka 15 příspěvků 18.04.18 08:24
mateřska dovolená pobírání

Dobrý den, chtěla bych se jenom ještě zeptat mateřskou pobírám na první dítě a druhé by jse mělo narodit v záři jak je to stou mateřskou na první dítě zaniká nebo ji můžu dobrat mám jí totiž do ledna 2019..chtěla bych jí dobrat a pak v lednu si zažádat zpetně ode de narození druhého dítěte. šlo by to? díky za odpoveď :nevim:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12445 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 08:25

Zanikne, dovybrat si jí nemůžeš, ale můžeš si jí ted navýšit ;)

ValerieYankee
Povídálka 15 příspěvků 18.04.18 08:30
@ka2ka píše:
Zanikne, dovybrat si jí nemůžeš, ale můžeš si jí ted navýšit ;)

chtěla jsem si jí navýšit chtěli po mě přijmy za rok 2015 a to já nepracovala a přítel začal pracovat na smlouvu v době 2016 tak mě to asi zanikne nevadí no :D

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12445 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 08:32

To nějak nechápu po mě žádné přijmy nechtěli, došla jsem na úp a požádala o navýšení a během pěti minut hotovo

ValerieYankee
Povídálka 15 příspěvků 18.04.18 08:36
@ka2ka píše:
To nějak nechápu po mě žádné přijmy nechtěli, došla jsem na úp a požádala o navýšení a během pěti minut hotovo

Já už jsem si od ledna navýšila na 7600..nárok na přídavky nemám páč přesahujeme ten limit rodiny…a chtěa bych si ji třeba navýšit jen do srpna protože v září porodím proto po nás chtějí ten vyměřovací základ

Lekninka91
Extra třída :D 10101 příspěvků 18.04.18 08:37
@ka2ka píše:
To nějak nechápu po mě žádné přijmy nechtěli, došla jsem na úp a požádala o navýšení a během pěti minut hotovo

tak jestli neměla možnost volit délku rodičáku, tak asi navýšit nemůže :nevim: i když teď už asi do těch 7600 jo, od novýho roku :think:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12445 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 08:39

@ValerieYankee ty si nemůžeš navýšit navíc?

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12445 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 08:39
@Lekninka91 píše:
tak jestli neměla možnost volit délku rodičáku, tak asi navýšit nemůže :nevim: i když teď už asi do těch 7600 jo, od novýho roku :think:

já právě myslela, že od nového roku to jde :think:

ValerieYankee
Povídálka 15 příspěvků 18.04.18 08:40
@ka2ka píše:
@ValerieYankee ty si nemůžeš navýšit navíc?

Ne

Lekninka91
Extra třída :D 10101 příspěvků 18.04.18 08:48

@ka2ka jde, ale max na těch 7600 :nevim:

Dojcanis
Závislačka 3539 příspěvků 18.04.18 08:49

@Lekninka91 ja sem si mohla volit délku rodicaku, a taky sem si mohla navysit ;)

Lekninka91
Extra třída :D 10101 příspěvků 18.04.18 09:27

@Dojcanis ale pokud neměli k porodu odpracováno ona ani chlap, tak nemůže

blink
Kecalka 317 příspěvků 18.04.18 09:47

Pokud jsi nepracovala a ani pritel, tak si to muzes zvysit max na tech 7600 kc, coz jsi uz udelala a zbytek ti proste propadne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama