Reklama

Mateřská dovolená pobírání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ValerieYankee
Povídálka 15 příspěvků 18.04.18 08:24
mateřska dovolená pobírání

Dobrý den, chtěla bych se jenom ještě zeptat mateřskou pobírám na první dítě a druhé by jse mělo narodit v záři jak je to stou mateřskou na první dítě zaniká nebo ji můžu dobrat mám jí totiž do ledna 2019..chtěla bych jí dobrat a pak v lednu si zažádat zpetně ode de narození druhého dítěte. šlo by to? díky za odpoveď :nevim:

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12763 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 08:25

Zanikne, dovybrat si jí nemůžeš, ale můžeš si jí ted navýšit ;)

ValerieYankee
Povídálka 15 příspěvků 18.04.18 08:30
@ka2ka píše:
Zanikne, dovybrat si jí nemůžeš, ale můžeš si jí ted navýšit ;)

chtěla jsem si jí navýšit chtěli po mě přijmy za rok 2015 a to já nepracovala a přítel začal pracovat na smlouvu v době 2016 tak mě to asi zanikne nevadí no :D

ka2ka
Extra třída :D 12763 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 08:32

To nějak nechápu po mě žádné přijmy nechtěli, došla jsem na úp a požádala o navýšení a během pěti minut hotovo

ValerieYankee
Povídálka 15 příspěvků 18.04.18 08:36
@ka2ka píše:
To nějak nechápu po mě žádné přijmy nechtěli, došla jsem na úp a požádala o navýšení a během pěti minut hotovo

Já už jsem si od ledna navýšila na 7600..nárok na přídavky nemám páč přesahujeme ten limit rodiny…a chtěa bych si ji třeba navýšit jen do srpna protože v září porodím proto po nás chtějí ten vyměřovací základ

Lekninka91
Extra třída :D 10260 příspěvků 18.04.18 08:37
@ka2ka píše:
To nějak nechápu po mě žádné přijmy nechtěli, došla jsem na úp a požádala o navýšení a během pěti minut hotovo

tak jestli neměla možnost volit délku rodičáku, tak asi navýšit nemůže :nevim: i když teď už asi do těch 7600 jo, od novýho roku :think:

ka2ka
Extra třída :D 12763 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 08:39

@ValerieYankee ty si nemůžeš navýšit navíc?

ka2ka
Extra třída :D 12763 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 08:39
@Lekninka91 píše:
tak jestli neměla možnost volit délku rodičáku, tak asi navýšit nemůže :nevim: i když teď už asi do těch 7600 jo, od novýho roku :think:

já právě myslela, že od nového roku to jde :think:

ValerieYankee
Povídálka 15 příspěvků 18.04.18 08:40
@ka2ka píše:
@ValerieYankee ty si nemůžeš navýšit navíc?

Ne

Lekninka91
Extra třída :D 10260 příspěvků 18.04.18 08:48

@ka2ka jde, ale max na těch 7600 :nevim:

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 18.04.18 08:49

@Lekninka91 ja sem si mohla volit délku rodicaku, a taky sem si mohla navysit ;)

Lekninka91
Extra třída :D 10260 příspěvků 18.04.18 09:27

@Dojcanis ale pokud neměli k porodu odpracováno ona ani chlap, tak nemůže

blink
Kecalka 365 příspěvků 18.04.18 09:47

Pokud jsi nepracovala a ani pritel, tak si to muzes zvysit max na tech 7600 kc, coz jsi uz udelala a zbytek ti proste propadne.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >