Vlakem do Polska

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
55892
31.12.19 18:08

My jsme na Helu chytli celkem v poho počasí, ale moře bylo děsně studené. Děcka si vyhrály s medůzami na břehu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7033
31.12.19 18:12
@cecetka píše:
Ale pocasi ti nemusi vyjit ani v Chorvatsku nebo v Italii ci Bulharsku. Vlastni zkusenost v lete v mikinach s destnikama :mrgreen:
My jsme byli v Polsku spokojeni (Jastrzebia Gora) a pristi rok chceme nakombinovat tyden Leba a tyden pod Trojmestim.

Jako jo, ale např. v Chorvatsku je převážně teplo a koupání zaručeno. U Baltu je spíš chladněji. Byli jsme letos v Helu na konci června 4 dny z 5 teplo, jeden den zima. Moře teda studené, ale to nam ani nevadilo. Jako za mě ideál, já nesnáším horko, já jsem byla spokojená. Co jsem pak sledovala na fb, tak skoro celý červenec bylo fakt hnusně, zima, déšť. Prostě se bojím, abychom nejeli k moři a ono bude celý týden dva hnusně, bez koupačky. Myslím, že toto v Chorvatsku, Itálii nehrozí. Bulharsko mě neláká, co jsem viděla samé paneláky na pobřeží.

To Polsko se mi líbilo moc. Tak uvidíme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7033
31.12.19 18:14
@matkabagristy píše:
My jsme na Helu chytli celkem v poho počasí, ale moře bylo děsně studené. Děcka si vyhrály s medůzami na břehu

Jojo, jeden den jsme se koupali v Helu na zadní otevřené straně, a i když bylo asi 30 stupňů, moře mělo tak 18 :D. I já jsem už uznala, že to je celkem studené… Na straně k pevnině to bylo o pár stupňů lepší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55892
31.12.19 18:17

@Fazulina na mě je akorát teplota moře asi 25, ani prstíček jsem tam nestrřila :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7033
31.12.19 18:36
@matkabagristy píše:
@Fazulina na mě je akorát teplota moře asi 25, ani prstíček jsem tam nestrřila :oops:

Tak mě to zase tak nevadilo, dceři už vůbec ne, ale na celodenní koupání to není, no… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22101
31.12.19 18:55

@Fazulina Byli jsme druhy a treti tyden v cervenci a krasne leto (asi 2 dny pod mrakem, jinak slunecno). V Chorvatsku a Bulhrasku jsme prave zazili destive dovolene. To muze byt vsude.
Teplota vody nizsi, chlapi se koupali, ja jen k pasu. Bricho jsem uz nedala :mrgreen: Ale ja mam problem s teplotou more i v Chorvatsku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7033
31.12.19 20:48
@cecetka píše:
@Fazulina Byli jsme druhy a treti tyden v cervenci a krasne leto (asi 2 dny pod mrakem, jinak slunecno). V Chorvatsku a Bulhrasku jsme prave zazili destive dovolene. To muze byt vsude.
Teplota vody nizsi, chlapi se koupali, ja jen k pasu. Bricho jsem uz nedala :mrgreen: Ale ja mam problem s teplotou more i v Chorvatsku :mrgreen:

Tak to je super. Fakt se mi ten Hel líbil, takže o Lebě uvažuju. Zní to nadějně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
1.1.20 20:54

Děkuji všem za odpovědi. Rozhodli jsme se, že pojedeme vlakem EC přes den do Gdaňsku a tady se i ubytujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat