Reklama

Vlasy na nevhodných místech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 18:10
Vlasy na nevhodných místech

Ahoj, potřebovala bych poradit.
Už delěí dobu mě trápí vlasy, které rostou na nevhodných místech. U mě na krku a na čele. jsou to takové krátké hrozně vypadající chmíří. Nějakou dobu jsem to holila, ale po měsící to samé. Nechal si to někdo z vás dorůst a jak dlouho to trvalo nebo popřípadě jak jinak jste to řešili?

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3401 příspěvků 31.01.17 18:11

Sama jsem se s tím nesetkala, asi bych se zeptala kadeřnice, co s tím.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 31.01.17 18:22

Tak s tímhle jsem se nesetkala, ale pokud tě to trápit zeptala bych se kadeřnice :) ona ti poradí a něco ti s tím určitě udělá :palec:

Netopirek
Echt Kelišová 7606 příspěvků 31.01.17 18:37

Já je mám na krku. Nikdy nedorostou, vždy jen do určité délky. Jako kadeřnice jsem se setkala s tím, že většině nedorostou do délky ostatních vlasů. Jedna holčina je měla do délky obočí, nosila kvůli nim ofinu. Ono spíš než vlasy jsou to chloupky.

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4724 příspěvků 31.01.17 18:45

Segra je mela v puberte pak ji to vypadalo, ono je to takovy chmiri, muzes to zkusit nechat rust ale ono to nedoroste delky vlasu, spis jenom par cm. Vetsina lidi to resi treba ofinou…

Helileli
Závislačka 2768 příspěvků 31.01.17 18:47

Vzpomněla jsem si na nějakou knížku z japonského prostředí, už nevím o čem, ale popisovali tam, ze to jemné chmyri chytili do smyčky z nite, na obou koncích zatočili mezi palcem a ukazovákem a pak skub :lol: A bylo na nějaký čas vyřešeno.

Mně osobně se to chmyricko na některých ženách líbí, vím že to má třeba Jennifer Lopez, přijde mi, že to změkčuje výraz obličeje. Ale asi dost záleží, jak moc hluboko do čela to jde

Ou
Závislačka 4993 příspěvků 31.01.17 21:19

Jestli tam dřív nebyly a teď rostou, tak zadjěte na endokrinologii na hormonální panel.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama