Reklama

Dermeoidní cysta na kostrči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikollll
Kecalka 110 příspěvků 29.01.17 20:28
Dermeoidni cysta na kostrci

Prosím o pomoc, radu, zkušenosti!! Mam cystu na kostrci a je to teda pekna mrška bolestiva : :,( Udelala se mi pred Vanoci a od te doby je to bud lepší nebo horší..byla jsem na chirurgii a tam mi řekli, že na řezání je to jeste male a tim, že mam male mimčo, tak me tam nechce tagat znovu a hotovo..nic vic mi k tomu neřekli. Tak jsem začala šmejdit po netu a čtu same hruzy a katastrofy. chtěla bych si o tom popovidat s někým kdo už ma za sebou jak ambulantni řezání, tak i operaci nebo nsjde se někdo komu se to podařilo zahnat bez doktorů??Za jakoukoliv radu a odpověď budu moc vdecna!!! :srdce:

Reklama

Reakce:

Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 29.01.17 20:39

Bez doktorů se mi to fakt rozehnat nepodařilo. Moje tehdejší obvoďačka mi dala nějaký prášky, který mi prej na to měly pomoct… (V nemocnici se doktor jenom zeptal, jestli mě ta ženská chtěla zabít, nebo co…)Do nemocnice jsem se dostala se 40° horečkama a byla jsem schopná se tam jenom sesunout po zdi. Vyřezali mi to ambulantně. Nejhorší pak byly peroxidový výplachy, ale proti tý bolesti před tím, kdy jsem nemohla spát, sedět, ležet ani stát, už to byla pohodička. Nechápu, proč Vám to nechtějí říznout rovnou.

claarca
Kecalka 334 příspěvků 29.01.17 21:20

Mám zkušenost jak s ambulantní léčbou - na chirurgii. Tak samovolnou léčbou, když jsem byla v zahraničí. Ani jedno není příjemný (samo mi to prasklo a vznikla ne moc hezká jizvička). Můžeš potírat višňákem - urychlíš zrání.

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 29.01.17 21:41

Ja s tim byla na pohotovosti loni ve vojensky v Praze.
Udelala se mi bolestiva boulicka asi jako hrach nad kostrci, nedalo se sedet, lezet, nic.
Museli mi to riznout, vycistit, druhy den znovu vyplach a po tydnu znovu.. od te doby zatim dobre.. taky jsem to zkousela samolecbou, cernou mast a nic - jen to vse zhorsilo..

Nikollll
Kecalka 110 příspěvků 29.01.17 21:43

@claarca tim ja to potiram uz od Vanoc a nic, ale cetla jsem ze je dobry wobenzyma tak ho jim, takze mozna kdybych ho nejedla kdovi jak by to vypadalo ted…a kdyz se tito zacalo delat za jak dlouho to uzralo?

Nikollll
Kecalka 110 příspěvků 29.01.17 21:46

@Mirabe1ka a je to ambulatni rezani opravdu tak strasna bolest? mam z toho hrozny strach az nocni mury…vubec nevim zda si prat at mi to vyříznou ambulantne a nrbo at se zánět neudela a jit na operaci..musím se starat o špunta takze nevim co ted..

Nikollll
Kecalka 110 příspěvků 29.01.17 21:48

@Mirabe1ka a vy jste byla teda i na operaci nebo ne?

Nikollll
Kecalka 110 příspěvků 29.01.17 21:50

@Kacatko1986 je to rezani fakt takova katastrofa? A vsude ctu jeste o drenech a nevim co vsechno..no des..a ty jsi mela dermeoidni??

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 29.01.17 22:10

@Nikollll no dle vseho to byl jen absces.
Udelali mi to jen s umrtvenim kuze sprejem, pak bez umrtveni, protoze pry diky zanetu by to umrtveni ani nezabralo..
No nebudu lhat, ze to bylo super. Bolelo to, ale uleva byla super. Dren jsem dostala, druhy den mi ho vymenili a vyplachli to peroxidem. a dali novy, ten jsem si mela druhy den vyndat sama a omyvat to vodou..
po tydnu jsem sla uz na ambulanci chirurgie u nas na kontrolu, dostala novy dren a pak si ho mela opet vytahnout a konec..

jinak mi ten ambulantni chirurg rikal, ze on by to umrtvil tedy.. takze asi zalezi lekar od lekare..

claarca
Kecalka 334 příspěvků 30.01.17 10:29

@Nikollll ještě pomáhá nahřívat pro uzrání. Já bych ale šla na chirurgii, ať ti to říznou a vyčistí

Nikollll
Kecalka 110 příspěvků 30.01.17 14:22

Ta jsem byla dnes na chire, na rezani to neni pry by udelal vic skody nez uzitku na operaci taky ne..rikala jsem, ze uz mi to docela otravuje zivot a nic. Nemam teda dermoidni ale polioidni..nevim jaky je v tom rozdil :think: pry se to muze uzavrit a bude klid no nevim uz me to trapi tri mesice achjoo. A mam ledovat a nebo potirat hermankem a rapikem

Mahulenka90
Povídálka 20 příspěvků 01.11.17 21:10

Ahoj, narazila jsem na tuhle diskuzi a vzhledem k tomu, ze za tehotenstvi (aktualne jsem 38 tt) mi tuto cystu / bolestivou boulicku nad kostrci ambulatne rezali a cistili dvakrat, zajima me jak se u vas problem vyresil??? Budu rada, kdyz najdete chvili a date vedet, prestoze je diskuze uz trochu starsi.

Nikollll
Kecalka 110 příspěvků 03.12.17 22:05

@Mahulenka90 ahojky,já nakonec byla v červnu taky ambulantně na čištění a díky bohu se mi ID te doby neudělala. Musí byt hrozny tohle prožívat ještě těhotná a těsně před porodem :( a nikdy předtím se ti to neudělalo? Myslím než si otěhotněla.. :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama