Reklama

Nevolnost před císařským řezem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucyee
Povídálka 18 příspěvků 29.01.17 15:27
Nevolnost před císařským řezem

Ahoj maminky, zítra nastupuji do nemocnice a v úterý podstoupim plánovaný císařský rez :oops:.Dnes jsem už skoro vůbec nespala a nemůžu jist protože všechno vyzvracim, nemůže to nějak ublížit miminku? Byla jste některá také takhle nervózní? Jak se trosku uklidnit? Dekuju :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 29.01.17 15:42

Neboj to bude dobry :hug: Musis to brat, ze zitra uz budes mit miminko. Snaz se odpocivat, pak par let nebude cas ;)

Xsenova
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 29.01.17 15:43

@Lucyee hod sa do kludu. Cisarsky rez je super :lol: Cely proces trva asi 20 minut. Vyhodou CS je, ze ked pride mimco tak si vysmiata. Niektore maminky maju blby porod pretoze su po nom vycerpane a nedokazu si mimco uzit. Ty budes cula, spokojna a pri vedomi a bejby ti urcite ukazu - ako mne. Vyhoda je ze CS deti nemaju sisate hlavy :P ale su pekne symetricky ruzove katalogove deti :D

Samotna CS neboli. Prides, vyplnis dotaznik, vyberis si epidural alebo celkovu. Priprava na CS klasika - a potom pride anesteziolog a da ti epidural - je to bolest ako ked ti beru krv. Okolo teba bude viac ludi. Urcite na sale nebudes sama. Sestricky a anesteziolog ta budu ukludnovat aby si sa nebala a budu ti hovorit ze to bude fajn. Za par min epi zaberie a pride doktor, si lahnes a za plenov sa nieco deje - necitis nic a hej bejby je na svete :lol: vsetci hovoria ze je krasne, ako za par sekund ho vidis. Budes happy ako 2 grepy presne tak isto ako maminky po prirodzenom porode pretoze sa spusti hormonalna vlna. Potom bejby odvezu asi na vaznie a znacku. Teba na pokoj. Budu ta kontrolovat a na bruchu budes mat lad koli zavinovaniu delohy. A donesu ti mimco. Deti po planovanej CS su super zdrave pretoze prichod na svet nemal ziadne komplikacie tak moze byt hned s tebou.

Ja som mala celkovu ale miminko som videla a nespala som. Zaspala som uplne az ked ho odviezli na vazenie a meranie. CS zazitok vyborny :palec: :palec:

Příspěvek upraven 29.01.17 v 15:47

arinecka
Závislačka 4600 příspěvků 29.01.17 15:46
@Lucyee píše:
Ahoj maminky, zítra nastupuji do nemocnice a v úterý podstoupim plánovaný císařský rez :oops:.Dnes jsem už skoro vůbec nespala a nemůžu jist protože všechno vyzvracim, nemůže to nějak ublížit miminku? Byla jste některá také takhle nervózní? Jak se trosku uklidnit? Dekuju :srdce:

Těžko radit, každý prožívá strach jinak :nevim: tak si pustˇnějakou dobrou komedii a na chvilku se odreaguj, vím že se to lehce řekne :lol: já jsem taky nakonec musela na císaře ale měla jsem to neplánovaný, nestihla jsem se ani pořádně bát, bylo mi to tak nějak jedno, doktor rozhodl o okamžité sekci a už jsem jela. Je to tvůj první porod?

Lucyee
Povídálka 18 příspěvků 29.01.17 15:47
Dekuju za uklidnění ❤️

No budu muset jít na celkovou prave :( a trosku mě děsí jak všude píšou ze by na ni v životě nesli atd, jsem po operaci páteře a mám tam tyč, ještě k tomu mám špatnou krev takže mi prý epidural nedoporučuji…vůbec si neumím představit tu bolest po tom co se proberu, a po jaké době od operace se proberu?

Lucyee
Povídálka 18 příspěvků 29.01.17 15:49

@arinecka no já na to jakoby ani moc nemyslím, až se divím ze je mi takhle spatne :lol: :oops: Jojo pravé ze první

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 29.01.17 15:50

@Xsenova Nechci se poustet do sporu, ale kolik jsi zazila prirozenych porodu, ze muzes srovnavat? Cisarsky rez neboli? Vychvalujes to jak nejakou zazracnou alternativu :roll:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 29.01.17 15:51

@Lucyee ja som musela mat celkovu koli problemom s tlakom. Na bolest dostanes lieky -nenechaju ta bez. Prebies sa hned. Do hodiny. Davaju toho primerane vykonu -ktory je kratky. Bolest je lepsia ako po inych operaciach (mala som 3 s CS) a CS bola najlepsia s tym, ze s tebou siju hormony a mas dieta. Je to fajn. Chrbtica sa ti hned uvolni - pretoze odide zataz. Toho sa neboj. Mna bolel kycelni kloub hodne a po CS som o tom ani nevedela. Neviem ci vies, ze mozes kojit. Ja som mala CS v piatok a kojla som na 100% v nedelu. Kup si taky velky vypchlaty kulickovy polkruh. Mozes to mat na sebe a tam si opriet miminko. Vyborne to ulahcuje zaciatky.

e: http://www.spokojenec.cz/…lystyren.jpg

arinecka
Závislačka 4600 příspěvků 29.01.17 16:12
@Lucyee píše:
@arinecka no já na to jakoby ani moc nemyslím, až se divím ze je mi takhle spatne :lol: :oops: Jojo pravé ze první

Tak budˇv klidu, pěkně se vyspíš a až se probudíš tak už budeš mít vedle sebe drobka který ti na příštích min 18 let nedá pokoj :mrgreen:

Pam12
Echt Kelišová 8365 příspěvků 29.01.17 17:00

@Lucyee měla jsem dvě sekce. Jednu v celkový, jednu se spinalem. Blbě mě nebylo ani po jedny, ale za mě lepší spinal. Po narkoze jsem byla strašně unavená.
Jinak jak to popisuje @Xsenova tak to zas taková pohodicka není. Já třeba měla dost komplikace a skončila do měsíce ještě na revizi dělohy. Ale celkove bych se toho nějak extra nebala. Prošla jsem si i pokusem porodit přirozeně a nikdy více :mrgreen:

MartinaCV
Kelišová 6540 příspěvků 30.01.17 18:19
@Lucyee píše:
No budu muset jít na celkovou prave :( a trosku mě děsí jak všude píšou ze by na ni v životě nesli atd, jsem po operaci páteře a mám tam tyč, ještě k tomu mám špatnou krev takže mi prý epidural nedoporučuji…vůbec si neumím představit tu bolest po tom co se proberu, a po jaké době od operace se proberu?

Rodila jsem plánovaným císařem před 4 měsíci. Bylo to ve spinální analgézii. No, člověk musí mít trochu silnější nervy, ne že bych je měla, ale uklidňují tě na sále. Nic nebolí. Akorát, když to pak přijde k sobě. Pro mě to byl masakr. První týden strašný, druhý týden o něco lepší, po třech týdnech jsem už byla hodně dobrá a za měsíc jsem vůbec nevěděla, že jsem po nějakém císaři. Je třeba počítat s tím, že to prostě v začátku bolí, ale budeš dostávat injekce na bolest a soustředit se na miminko. Držím pěsti :palec:

Pam12
Echt Kelišová 8365 příspěvků 30.01.17 18:22
@MartinaCV píše:
Rodila jsem plánovaným císařem před 4 měsíci. Bylo to ve spinální analgézii. No, člověk musí mít trochu silnější nervy, ne že bych je měla, ale uklidňují tě na sále. Nic nebolí. Akorát, když to pak přijde k sobě. Pro mě to byl masakr. První týden strašný, druhý týden o něco lepší, po třech týdnech jsem už byla hodně dobrá a za měsíc jsem vůbec nevěděla, že jsem po nějakém císaři. Je třeba počítat s tím, že to prostě v začátku bolí, ale budeš dostávat injekce na bolest a soustředit se na miminko. Držím pěsti :palec:

on to má každý jinak a hlavně každý císař je jiný. já teď třeba bolest skoro necítlila. injekce jsem ani nechtěla, jen první den čípky, jak to člověk rozhýbe tak v pohodě. čtvrtý den mě pustili domů a první co jsem udělala, tak jsem si šla upéct buchtu. fakt mi nic nebylo :mrgreen:

MartinaCV
Kelišová 6540 příspěvků 30.01.17 18:26
@Pam12 píše:
on to má každý jinak a hlavně každý císař je jiný. já teď třeba bolest skoro necítlila. injekce jsem ani nechtěla, jen první den čípky, jak to člověk rozhýbe tak v pohodě. čtvrtý den mě pustili domů a první co jsem udělala, tak jsem si šla upéct buchtu. fakt mi nic nebylo :mrgreen:

Já jsem taky hned musela doma kmitat, přítel na to není a doma mě čekala spoušť. Máme ještě dvě kočky. Ale bolelo mě to pekelně ty první dny, to mi i tekly slzy. Když mě stavěly, něco strašného..

Pam12
Echt Kelišová 8365 příspěvků 30.01.17 18:28
@MartinaCV píše:
Já jsem taky hned musela doma kmitat, přítel na to není a doma mě čekala spoušť. Máme ještě dvě kočky. Ale bolelo mě to pekelně ty první dny, to mi i tekly slzy. Když mě stavěly, něco strašného..

já to měla takhle u prvního, to jsem byla na injekcích celých osm dní.

Lucyee
Povídálka 18 příspěvků 07.02.17 07:44
Ahoj maminky❤️

Ahoj maminky, moc vám Dekuju❤️Už to máme všechno za sebou a nebylo to tak hrozne, od te doby co jsem ji poprvé viděla jsem byla najednou čilá jako rybicka, žák přikládám fotku naši Sofinky která měla 43 Cm a 2350 ❤️

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama