Reklama

vložení videa do diskuze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bamberlok
Povídálka 50 příspěvků 14.05.09 18:03
vložení videa do diskuze

ahoj, mohla bych poprosit o nějaký návod, jak mohu do diskuze vložit video které mám nahrané na streamu? co mám udělat s HTML kódem?

Reklama

Reakce:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 14.05.09 19:40

lesina určitě bude mít radost že znovu vkládáš stejnou diskuzi :lol:
Proč jen nevložíš do diskuze odkaz na to video?Myslím že jinak tu video nepustíš

bamberlok
Povídálka 50 příspěvků 14.05.09 21:22

tak snažím se poptat všude, někteří třeba nečtou všechno..jeden dotaz byl na lidi všeobecně a druhý přímo adminům. ale jestli se to nesmí, tak se omlouvám.
když vložím odkaz, málo kdo koukne..

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 14.05.09 21:34

už jsem na emimi dlouho a nikdy jsem neviděla že by zde běželo nějaké video takže na 99= jsou opravdu jen odkazy

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 14.05.09 22:28

Já teda nevím, zda jsem tě pochopila dobře, ale dej odkaz z toho streamu, to nejde?

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.09 22:44

Jani bamberlok chce aby to video běželo přímo bez odkazu :-))
To je prostě nemožné!!!!!!!!!!­!!!!!!
Odkaz snad umí otevřít každý!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >