vložení videa do diskuze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bamberlok
Povídálka 50 příspěvků 14.05.09 18:03
vložení videa do diskuze

ahoj, mohla bych poprosit o nějaký návod, jak mohu do diskuze vložit video které mám nahrané na streamu? co mám udělat s HTML kódem?

Reakce:
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47198 příspěvků 14.05.09 19:40

lesina určitě bude mít radost že znovu vkládáš stejnou diskuzi :lol:
Proč jen nevložíš do diskuze odkaz na to video?Myslím že jinak tu video nepustíš

bamberlok
Povídálka 50 příspěvků 14.05.09 21:22

tak snažím se poptat všude, někteří třeba nečtou všechno..jeden dotaz byl na lidi všeobecně a druhý přímo adminům. ale jestli se to nesmí, tak se omlouvám.
když vložím odkaz, málo kdo koukne..

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47198 příspěvků 14.05.09 21:34

už jsem na emimi dlouho a nikdy jsem neviděla že by zde běželo nějaké video takže na 99= jsou opravdu jen odkazy

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 14.05.09 22:28

Já teda nevím, zda jsem tě pochopila dobře, ale dej odkaz z toho streamu, to nejde?

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.09 22:44

Jani bamberlok chce aby to video běželo přímo bez odkazu :-))
To je prostě nemožné!!!!!!!!!!­!!!!!!
Odkaz snad umí otevřít každý!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >