Vnější hemeroidy v těhotenství

Anonymní
13.12.18 17:29

Vnejsi hemeroidy v tehotenstvi

Prosim vas, pomalu koncim druhy trimestr a uz nekolikrat mi malinko tekla po stolici krev. Myslela jsem si, ze je to natrzeni a moc jsem to neresila. Dneska ale bylo krve vic a z konecniku mi trci mala boulicka. Nejspis teda hemeroidy. Mate s tim zkusenosti? Co jste s tim delali, cim mazali, nejake cipky? Jinak na gynekologii jdu v utery. Staci to, ze jo? Sice to boli a je to neprijemne, uz ted se desim dalsi navstevy toalety, ale rikam si, ze kvuli tomu nepoletim hned zitra. Co myslite?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

168
13.12.18 17:32

Co zajít do lékárny a něco si na to koupit? Gynekolog ti s tím stejně nic neudělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
13.12.18 17:38

Mast,ktera se muze v tehotenstvi se jmenuje Preparation H nebo tak nějak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
13.12.18 17:40
@Anonymní píše:
Prosim vas, pomalu koncim druhy trimestr a uz nekolikrat mi malinko tekla po stolici krev. Myslela jsem si, ze je to natrzeni a moc jsem to neresila. Dneska ale bylo krve vic a z konecniku mi trci mala boulicka. Nejspis teda hemeroidy. Mate s tim zkusenosti? Co jste s tim delali, cim mazali, nejake cipky? Jinak na gynekologii jdu v utery. Staci to, ze jo? Sice to boli a je to neprijemne, uz ted se desim dalsi navstevy toalety, ale rikam si, ze kvuli tomu nepoletim hned zitra. Co myslite?

Preparation H- je mezi schválenými pro těhotné a má i aplikátor na vnitřní použití :) Rozdíl jsem cítila hned druhý den :) Ale používám zatím jen pár dní, takže úplně v pořádku to ještě taky není :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.18 17:42

Masticku z dubove kury a nebo sedaci koupel z dubove kury. Stipe,ale pomaha :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.18 17:44

@ajmy dekuju :) prave jsem volala prakticke a ta rekla, ze mi s tim poradi gynekolog.
@DoubleA dekuju. A ty mas vnitrni nebo vnejsi? A byla jsi s tim nekde nebo proste mazes? :lol: a muzu mit takovy blby dotaz? Kdyz si to zavedu dovnitr, nevyteka to potom nejak? Aby mi to treba pres noc nenateklo po pochvy :lol: a myslis, ze je teda lepsi tam zavest ten krem nebo koupit cipky stejne znacky?

• Nahlásit
  • Citovat
22390
13.12.18 17:44

Já jsem měla Preparation H,ale nepomáhalo to. Šla jsem k obvodní a dostala léky Cyklo 3 fort a ty zabraly během pár dnů. A říkala,že příště ať přijdu dřív. Šla jsem po 6 dnech. Takže já bt tebou, jdu zítra,ať zbytečně netrpís o víkendu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.18 17:49

@andelka83 dekuju :) a mas taky ten vnejsi? Sice je malinky, ale to jako po tech mastech „zaleze“ dovnitr? :D a po tom Preparation H se ti zhorsilo nebo to bylo stejne?

• Nahlásit
  • Citovat
15535
13.12.18 18:09

Mast co psaly holky, od dr si nech napsat Detralex a pocitej, ze se to az do porodu muze horsit. A porod tomu taky moc nepřidá. Pak si skakni na proktologii, ale az po porodu, těhotnou te nevysetri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
13.12.18 18:34

Je to hnus, taky se mi v těhotenství objevily. Preparation H mi moc nezabrala, Detralex už jo. Každopádně porodem se mi to zhoršilo, nemohla jsem v nemocnici ani sedět, zlaté šití proti hemoroidům. Už v porodnici mi na to pak dávali čípky Hemagel Procto, ty taky hned zabraly, ale v těhotenství se asi nesmí.
Já bych k doktorovi šla hned. Mám bohužel zkušenost, že se mi nalily krví a jako těhotné ve 3. trimestru mi je bez umrtvení rozřezávali a vypouštěli z nich tu krev. To bych nikomu nepřála. Takže radši to hned řešit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22390
13.12.18 18:49
@Anonymní píše:
@andelka83 dekuju :) a mas taky ten vnejsi? Sice je malinky, ale to jako po tech mastech „zaleze“ dovnitr? :D a po tom Preparation H se ti zhorsilo nebo to bylo stejne?

Jo, vnější. Neměla jsem krev ve stolici nebo tak, začalo to štípáním konečníku, prvního den to vylezlo trochu, další už víc. Chladila jsem to, mazala,měla jsem i Detralex ( na žíly,je na recept,ale moje mamka ho měla doma) ale nelepšilo se to, tak jsem po necelém týdnu šla k Dr ( problémy začaly ve čtvrtek,do lékárny jsem šla v pátek a k Dr druhý týden ve čtvrtek). Po týdnu už to nebolelo vůbec a částečně se vstřebal. Ale pořád tam něco mám,jen už to nebolí a není tam sraženina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22390
13.12.18 18:51

Já mám rodit za 6 týdnů. Nikdy dřív jsem na to netrpěla,rodila jsem už 2×. Kvůli poloze bude možná císař. Tak uvidíme. Někomu to porod zhorší,někomu ne. Počítám s tím,že problémy budou radši.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.9.19 10:30

Ahoj, jsem teď 37tt a už nějakou dobu mám podezření na hemeroidy. Našla jsem si u konečníku takovou malou bouličku, ale nahmatat šla těžko, vidět to taky moc nešlo, bylo to spíš barvy kůže a i na omak to bylo jako by mi ze zadku visel kousíček uvolněné kůže. A bylo to fakt malinké. Jen když jsem šla na velkou, tak jsem měla chvíli bouličku, která se pak zase zatáhla. Nicméně dneska jsem na záchodě strávila poměrně dlouhou chvíli a od té doby mi prostě ze zadku trčí boule. Nekrvácím, nic mě nebolí. Jen to jde hodně vidět a nahmatám si tam kuličku asi o velikosti hrášku. Jsem z toho nešťastná, na gyndě jsem byla dneska. A strašně nerada bych to řešila s gynekologem, protože je to chlap a já jsem extrémně stydlivá a hanbou bych se propadla. Dají se hemeroidy řešit i s obvodní? Nebo mě stejně pošle na gyndu? A co mám říct? Že jsem si u zadku nahmatala bouli?
Děkuji moc za rady a zkušenosti, jsem z toho úplně rozhozená.

• Nahlásit
  • Citovat
22390
6.9.19 10:39

Já jsem šla k obvodní. Dala mi léky. Ale mně už to hodně i bolelo. Ovšem tu vyboulenou kůži tam mám pořád, jen nebolí, nevadí. Už je to skoro rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1506
6.9.19 10:41

Teď to nemá cenu moc řešit, při porodu se to nejspíš ještě zhorší, pak zase zlepší a když budeš mít štěstí, zatáhne se to téměř na původní místo :) Jinak mně dávali v porodnici faktu čípky, ty jsou výborný, můžeš si je koupit i sama. Pokud tě to bude trápit i po porodech konečného počtu dětí, tak bych šla do chirurgické léčby - buď přes obvodaka, který tě někam pošle, popřípadě jsou přímo proktologické ambulance, kde tě nejspíš vezmou rovnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama