Voda a prsteny z pandory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mamka12
Nováček 1 příspěvek 17.07.19 07:46
Voda a prsteny z pandory

Ahoj. Chtěla bych se zeptat jestli tady někdo nemá prstýnek z Pandory a jestli se s nim koupe a spí. Mě paní v obchodě řekla že mi to nedoporučuje že by mohl zčernat. :nevim:
Děkuju za odpovědi

Reakce:
L23
Stálice 75 příspěvků 17.07.19 08:11

Kamaradka ma naramek a ty koralky na nej z Pandory a po dost kratke dobe ji zcernaly, kdyz to reklamovala, rekli ji, ze se na koralky dostala voda pri umyvani ruk (do sprchy sundavala), a ze si to tedy zavinila sama a nevyreklamovali ji to, protoze to pry nema prijit do kontaktu s vodou. Nedokazu si predstavit, ze pri kazdem myti ruk, myslim na to, ze si mam sundat prstynek nebo naramek…

Edit: preklepy :)

Příspěvek upraven 17.07.19 v 08:20

cecetka
Echt Kelišová 8655 příspěvků 17.07.19 08:12

@Mamka12 Pokud vyrobce negarantuje bezproblemovy kontakt s beznou vodou a mydlem na myti rukou (nemyslim saponaty), pak nekupovat. Pandora je predrazena, pomer cena/kvalita neni odpovidajici :nevim:
Nikdy se mi nestalo, ze by mi prsteny z klenotnictvi cernaly. To dela jen nekvalitni bizuterie.

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 17.07.19 08:15

No pokud nějaký šperk černá je to znamením nekvality nebo jen velmi malé ryzosti.Zde je vidět že Pandora je jen předražený šunt :-).. takže pokud za mě mohu doporučit..Nekupovat..Za tu cenu co stojí náramek s pár přívěsky mám briliantový prsten ve zlatě… :-) Ale pokud to paní prodavačka nedoporučuje…tak bych to prostě nedělala..Navíc může černat např i v létě po kontaktu s potem…a i tak vám reklamaci neuznají, i když fakticky náramek nepříjde do kontaktu s vodou…

martina1988
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 17.07.19 08:41

Mám prstýnek i náramek a dělám s tím vše od zahrady po koupání a stále je jak nový.

Příspěvek upraven 17.07.19 v 08:41

Milada69
Povídálka 18 příspěvků 17.07.19 08:41

Mám prstýnek s kamenem podle měsíce narození a valentýnské srdíčko a kromě pobytu v moři jsem je 3 roky nesundala z ruky a jsou stále jako nové, kamínek se stále krásně leskne a to s nima i uklízím apod.. Mám i náušnice (pecky) a ty jsem nesundala ani v moři, nečernají. Náramky mám dva jeden z nich je bez certifikátu (asi Čína), pokud je mám zrovna na ruce, tak se s nimi i sprchuji a jsou oba v pořádku (4 roky staré). Dcery mají obě řetízky, jedné trochu zčernal (ale jí černá občas i zlato), ale po vyčištění vatou na stříbro je zas OK.
V prodejně vždy upozorňují, že se mají tyto šperky sundávat před koupáním, já nesundávám, pouze když měním typově k šatům apod. a opotřebení šperku je minimální ;-)

Lalelale
Kelišová 5304 příspěvků 17.07.19 09:06
@cecetka píše:
@Mamka12 Pokud vyrobce negarantuje bezproblemovy kontakt s beznou vodou a mydlem na myti rukou (nemyslim saponaty), pak nekupovat. Pandora je predrazena, pomer cena/kvalita neni odpovidajici :nevim:
Nikdy se mi nestalo, ze by mi prsteny z klenotnictvi cernaly. To dela jen nekvalitni bizuterie.

Asi tak. Žasnu, že jí to nechtěli reklamovat, to je tedy servis…

SAJ
Závislačka 4105 příspěvků 17.07.19 09:18

Nosim Pandoru běžně, v podstatě ji nesundávám. Ani do bazénu, ani na sport. Zčernala jen jednou, po hodne dlouhé a obtížné túře na horách. V pohodě se dala vyčistit kartáčkem a zubní pastou.

Souhlasím, ze je předražená, ale když mně se prostě líbí, no. :mrgreen:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 17.07.19 11:22
@Ufinka87 píše:
No pokud nějaký šperk černá je to znamením nekvality nebo jen velmi malé ryzosti.Zde je vidět že Pandora je jen předražený šunt :-).. takže pokud za mě mohu doporučit..Nekupovat..Za tu cenu co stojí náramek s pár přívěsky mám briliantový prsten ve zlatě… :-) Ale pokud to paní prodavačka nedoporučuje…tak bych to prostě nedělala..Navíc může černat např i v létě po kontaktu s potem…a i tak vám reklamaci neuznají, i když fakticky náramek nepříjde do kontaktu s vodou…

Nechtěla jsem komentovat protože tady tu rádoby značku uplně nesnáším, ale nedalo mi to. Souhlasím uplně, předražená neoriginální cetka, nic víc :)

lilith1
Ukecaná baba ;) 2312 příspěvků 17.07.19 12:23
@Mamka12 píše:
Ahoj. Chtěla bych se zeptat jestli tady někdo nemá prstýnek z Pandory a jestli se s nim koupe a spí. Mě paní v obchodě řekla že mi to nedoporučuje že by mohl zčernat. :nevim:
Děkuju za odpovědi

Me se zase strasne libi sperky od C.Kl.jsou nadherne..

Shak
Stálice 99 příspěvků 17.07.19 15:02

Je to „bižu“, takže ano zčerná. Sundavala bych ho, abych prodloužila dobu bez závady.

Váš příspěvek
Reklama